Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Почистване на S9+ отвън
#1

Здравейте, колеги, отдавна не бях писал тук за жалост, сега май ще си връщам активността малко по малко.
Та, преди година си закупих S9+ и си го ползвам до ден днешен, проблеми никакви(за щастие), но на външен вид изглежда мръсен все едно е влязла мръсотия в тези ивици така да ги нарека. Как мога да го почистя? Някакви идеи?
Прикачвам снимка да се види за какво иде реч..


Прикачени файлове Миниатюри
   

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Най лесно като го топниш във хладка вода и го тръкнеш малко.

Аз така си чиста моя и нямам проблеми никога с мръсотията. Познавам човек със Note 9 и го е страх да го топни и му е мръсен

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

И аз не бих го топнал Smile, защо трябва да се рискува, като можете с мокра кърпичка или нещо друго.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

(2019-05-12, 12:51:32)Kosmom01 написа:  И аз не бих го топнал Smile, защо трябва да се рискува, като можете с мокра кърпичка или нещо друго.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk


И защо да не го “топнеш” бе пич? Или не вярваш, че е противоводен май. Аз моя айфон си го мия под чешмата особенно говорителите и слушалката и нямам проблем до сега.


Sent from my iPhone 7 Plus using Tapatalk

Ползвай най-доброто за момента, пък да става каквото ще...!
Цитирай
#5

Еми остави ги хората, всеки има предпочитания, първия път е най тежко, щото незнаеш дали е капсулован както трябва или е дефектна бройка.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

И защо си мислите, боклуците показани на снимката между дъгите ще се махнат ако го измие 
Далеч по-ефективно ще е да ги изчисти с една карфица или клечка за зъби.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#7

Привет, взех микрофибърна кърпа за почистване на телефон, леко я навлажних и минах телефона с нея на замърсените участъци и се премахна мръсотията.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dakata87 за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)