Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MOKEE Android 9.0 За Xiaomi Mi2S
#1

Малко да съживим раздела. Излезе Android 9 днес за Xiaomi Mi2.
MK90.0-aries-201905100041-NIGHTLY.zip 
   
 
Работи гладко, но инсталацията на gapps e тегава. Opengapps pico не може да се инсталира, тъй като е много голям и няма място в system. mindthegapps се инсталират, но не работят много гладко.

[Изображение: logo.png]
Като намеря читави gapps ще споделя.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 4 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • anatol06, krassiy, milenvn, suffer
Цитирай
Аксесоари
#2

Всеки ден има нов ъпдейт на рома. Интересното е, че след инсталация на OTA, след това нямам gapps. Но след като ги инсталирам през TWRP всичко си работи и си пази моя google account в телефона.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 2 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • krassiy, suffer
Цитирай
#3

Аз още имам телефона, 2 резервни батерии, резервни неизползвани кейс и кожен калъф. Ползвах го до лятото с предплатена полска карта. Само време ми липсва да се занимавам.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#4

@Be6i4 zip файла как го флашваш.
Цитирай
#5

(2019-05-21, 21:55:37)anatol06 написа:  @Be6i4 zip файла как го флашваш.
През twrp.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#6

През twrp ми дава грешка и не мога да го инсталирам.
Цитирай
#7

С кое recovery си?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#8

Team Win Recovery Project 3.0.2-1
Ако, трябва друго, моля да ми пратиш линк.
Цитирай
#9

Последните twrp-ta са тук https://dl.twrp.me/aries/
Текущото с което си е много старо
[-] 2 потребители изказват благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • anatol06, Be6i4
Цитирай
#10

кви са тия странни формати
Цитирай
#11

(2019-05-23, 21:33:50)anatol06 написа:  кви са тия странни формати
3.3.1.0 задължително трябва да сложиш.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#12

С тая глупост си брикнах телефона. Не се връзвайте.
Нормално си обнових TWRP. Инсталирах Mooke и оттам почна ужаса.
Яд ме е , ама какво да правя , вързах се.
Цитирай
#13

(2019-05-24, 19:30:46)anatol06 написа:  С тая глупост си брикнах телефона. Не се връзвайте.
Нормално си обнових TWRP. Инсталирах Mooke и оттам почна ужаса.
Яд ме е , ама какво да правя , вързах се.
Къде е проблем? Единствено батерията ми пада бързо, но моята е за смяна, така че може и от това да е проблема ми. Всичко работи без видео снимане.

Sent from my MI 6 using Tapatalk

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#14

Реших да му дам втори шанс и да изпозлвам за постоянно Mi2S като втори телефон. Този път се инсталира чисто без проблеми с gapps. Всеки ден има ъпдейти все още, но не съм ги слагал. Върви бързо и гладко.

Като бъг мога да спомена смс приложението. Не знам дали защото си import-нах 500 смс от друг телефон или по принцип го има този проблем - но постоянно ми изкарва известие за старите смс-и. Дори и да ги прочета (те са си стари) пак изкарва известия. И е лавиннообразно няма спиране. За момента съм спрял смс приложението - че кой праща смс в днешни дни?  Big Grin

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


[-] 3 потребители изказват благодарност на Be6i4 за това мнение:
  • krassiy, suffer, vassetz
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)