Анкета: На кое устройство най-често гледате видео съдържание? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
На телефона
25.00%
7
25.00%
На таблета
3.57%
1
3.57%
На лаптопа
21.43%
6
21.43%
На компютъра
17.86%
5
17.86%
На телевизора
28.57%
8
28.57%
На друго
3.57%
1
3.57%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

На кое устройство най-често гледате видео съдържание?
#1

[Изображение: download.png]

На кое устройство най-често гледате видео съдържание?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Главно ползвам телефона и таблета. Случвало се е лаптопа с месеци да стои изключен. Трудно се уреждам пред телевизора понеже имам дъщеричка на годинка и месец и денонощно се въртят детските канали ?.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#3

Главно на телефона понеже е в мен през деня, но и на лаптопа, когато съм вкъщи (и не го мъкна с мен да върша работа).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#4

Най-вече на телефона, после на домашният компютър и най-малко на служебният лаптоп. А филмите задължително на телевизора през компа и домашното

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#5

На нетбука с 480p качество и въобще не ми пречи. Свикнал съм от над 2 години и не ми прави никакво впечатление. На телефона рядко - нещо ако ми грабне окото из instagram/facebook някое видео около 1-2 минута, нали споделят разни смешни клипчета чат-пат, иначе не го ползвам за видео гледане от много време. В колата съм шофьор от години и вече забравих какво е да си на задната седалка, та те возят и да си ръчкаш телефона. На моменти много ми липсва да не се занимавам с това къде имало дупки, къде кой изпреварвал, с трафик и т.н. и просто шофьора да си върши работата, пък аз да си зяпам телефона, да си чатя и да чакам да сляза на крайната си дестинация. Ама... не става.
Цитирай
#6

Най-често на телефона, след това на лаптопа и най-много обичам на компютъра, ама все нямам време Sad
Цитирай
#7

Гледам постоянно на телефона, но мисля да си взема един таблет и да си гледам там филми и сериали, защото много малък екран на телефона и само му точа батерията за тоя дето духа

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
Цитирай
#8

Обикновенно на лаптопа, но ми се случва и на телефона понякога, когато не е с мен лаптопа.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

На телевизора. За това го държа. Телевизия не гледам, но видеата се гледат най удобно там.

Doogee S30
Цитирай
#10

Аз гледам на телевизора, защото е с най-добро качество, а там гледам най-вече ревютата на телефоните, на компютъра слушам музика, а на телефона клипове почти не гледам, защото няма време.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)