Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Mix 2s или Mi Mix 3
#1

Ползвам айфон 5se от година и половина и съм много доволен. Обаче малкото вградена памет и слабата батерия след иос11 не ми харесват. Обмислях айфон 7 128гб, но е твърде стар модел за парите които му искат. Търся нещо с поне 64гб + сд слот или 128гб. Главен критерий е да бъде без ноч. Много телефони гледах и се спрях на тези два.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
Аксесоари
#2

2s - по-слаб дисплей(ако е като на микс 2 си е даже зле за Ми серия), по-слаба предна камера
3 - ако не те притеснява слайда всичко си му 6 - амолед, камери...
Аз ако имах достатъчно пари направо бих скочил на микс 3 5G, но цената е толкова висока, че вече влиза в други категории (макар и без 5G за другите марки все изниква по още някой плюс: жак за слушалки, ip сертификат за водо- и прахоустойчивост и т.н)
Цитирай
#3

Вземай Mi MIX3. Имам го повече от 3 месеца и съм много доволен.
Няма жак за слушалки, но в комплекта има преходник.

1916 
Цитирай
#4

Жакът изобщо не ми е проблем но ме притеснява батерията. Камерите с на кои други флагмани се съпоставят?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#5

Без проблем 5 часа дисплей на мобилни данни и над 9 часа на wifi. Половината от времето играя, другата половина интернет(през хром) и YouTube. Фейсбук и други социални мрежи не ползвам. При Нот 8 резултата ми е мааалко по лош.
Във фотографията съм лаик, но снимките от от Xiaomi-то ми харесват повече.

1916 
Цитирай
#6

Аз ползвам фейсбук и доста чатя. На ден имам около час слушане на музика в ютуб на мобилен нет. Общо взети около 11ч на ден ползвам 3g. На работа нямам 4g. В комплекта имаше ли безжично зарядно?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#7

Има безжично зарядно и приличен гръб за телефона, но няма слушалки.

1916 
Цитирай
#8

(2019-05-12, 12:40:14)atheros написа:  Жакът изобщо не ми е проблем но ме притеснява батерията. Камерите с на кои други флагмани се съпоставят?

Сензорът на Сони се ползва и в Пиксел 3(ако не се лъжа).
Поради тази причина телефонът се държи добре с google camera.

А съпоставяне.. тук си е въпрос на лична преценка. Има и много снимки от телефона при ревюта. Например gsmarena, където можеш и да сравниш с други устройствa, но най-добре си е със снимки от крайни потребители, а не платени тестери
Цитирай
#9

Pixel 3 и Mix 3 ползват един и същ на Сони imx363 ,макар да са несравними поради други причини.

#Panda
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)