Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#51

Забелязвате ли проблеми с нивата на автоматичното управление на яркостта на екрана? Имаше ги и под Андроид 8, но когато поставях на тъмно минимално ниво системата си го помнеше. Сега след време пак ми сваля яркостта до почти минимум при слабо околна осветление. Четох, че по принцип Андроид 9 идва от Google със съвсем нова система за управление на яркостта на екрана, базирана на машинно самоубочение. Някой има ли по-добри резултати от мен? Всъщност като цяло си работи доста адекватно, иска ми се само да мога да и поставя универсална долна граница, независимо от светлинните условия.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

Да и аз забелязах много ниските нива, затова изключих автоматичния контрол. Ще чакам по-добри времена за тази екстра.
Цитирай
#53

Сякаш тази екстра адаптивен дисплей не са я вкарали в рома, а я има в андроид пай. По едно време бях с pixel experience rom и работеше прекрасно. Надявам се в някой ъпдейт да я добавят.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

Да така е, надявам се скоро да има някаква промяна, защото така е неудобно.


Цитирай
#55

Здравейте, не знам дали е нормално, но на мен вчера ми се случи за пръв път, откакто имам устройството.
Батерията беше под 20% и при отключване с пръстов отпечатък не реагираше. Екранът беше черен с видима лента за известия, реагираха физическите бутони, но не и жестове - по което съдя, че е бил на заключен екран. След рестартиране се оправи.
Цитирай
#56

За пръв път от както имам телефона стана топъл и заби за около 10 секунди. Не съм ресетвал нито след Андроид 8 нито сега след 9 но май ще има нужда. Винаги е бил изключително хладен дори и на мобилни данни а сега се загря даже на wifi. И то на браузър.
Цитирай
#57

И на мен от известно време телефона става суперр горещия като е на зарядно..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#58

опитваш друг контакт, кабел, зарядно и не го пипай докато се зарежда
Цитирай
#59

Здравейте,
След последният ъпдейт 10.3.1.0 Stable, (PEIMIXM) имам следните проблеми:
1. Вграденият мейл клиент не синхронизира пощите. Трябва да вляза в него да избера конкретна поща ръчно да синхронизирам и чак токава ми изтегля мейлите.
2. Въпреки че е спряна опцията за чистене на кеш след определено време, MIUI-то затваря приложения, дори и тези които са заключени.
Някой има ли подобни проблеми ? Прилича ми че се нуждая hard reset.

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#60

MIUI се държи при мен така при всеки един от ромовете, които съм използвал Зная го защото използвам Bip и виждам кога MiFit се рестартира независимо от настройките, които правя.
Относно първото - кое точно е вградения mail клиент?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Цитирай
#61

Преди ъпдейта такива проблеми нямаше. Вградения клиент имам предвид този на GMail

Xiaomi Redmi Note 5 | 4/64 | Black | MIUI Global Stable 10.3.1.0 (PEIMIXM)
Lenovo Vibe P1m
Цитирай
#62

Здравейте, първо не знам за тук ли е, ако не е, моля за извинение. Въпросът ми е мога ли спокойно да тегля Full OTA-та от 1та страница без опастност от да блокирам телефона си понеже от не знам колко време стоя на BETA. Ако не става, насочете ме откъде и кое да дръпна. Със стоково Recovery съм, нямам отключен Bootloader. Въртя региони нищо... и на Русия, и на Индия, сега съм на България разлика няма.


Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#63

Можеш да сложиш последен глобален стабилен ром през ъпдейтъра ,ако искаш.Ето линк за последния стабилен.Инсталирай го само,ако си с глобалната версия на телефона.Също би трябвало да имаш опция за сваляне на стабилен/бета в ъпдейтъра,но на снимката въобще не се вижда с какъв ром си.Прекалено е голяма и не я виждам дори и хоризонтално като обърна телефона.
Цитирай
#64

Гледам на MIUI version пише MIUI 10 Global 9.6.27, предполагам, че това е ROM-a. (Доста съм бос в Android OS). Дръпнах Global-a от Link-a, който Miro2210 даде. Довечера ще бъде инсталиран, ако преди това някой не ме спре и каже, че е грешен. Big Grin Предполагам, че ако не е правилния ROM телефона ще предупреди или няма такъв вариант.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай
#65

След MIUI 10 Global 9.6.2 има в скоби седем букви на латиница с голям шрифт. Там какво пише?

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#66

@ronnie72 не вярвам да пише нещо,защото той е със седмичен ромSmile ,последния глобал бета.
@ianaki да това ти е варианта и после ще имаш актуализации през месец,два ,ако имаш късмет,че може да ни резнат скороSmile
Ами би трябва да предупреди,но това са Xiaomi веднъж много оплескаха нещата преди време и то точно с RN5
Цитирай
#67

@ronnie72 Нищо не пишеше, вече пише PEIMIXM.

@Miro2210 Вече съм със стабилна 10ка, засега съм доста доволен - и като батерия и като бързина. Ще видим кога ще ми дотегне MUIUто и ще сложа нещо custom-ско.

Worst things in PC world: Crazy
1) Software developer with screwdriver.
2) Hardware engineer with wrong patch.  
3) User with rank Loser. 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)