Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Къде изчезна отключването с лице.и на регион Русия и Индия го няма
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-05-13, 16:19:15)go6071 написа:  Къде изчезна отключването с лице.и на регион Русия и Индия го няма
А къде го намери този ъпдейт и това андроид 9 ли е?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#3

По въздуха ,пълен ташак, не е 9 няма откл. с лице
Цитирай
#4

Има го само за Русия,ти с руски телефон ли си?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#5

Къв руски телефон няма го на Русия и Индия с този ъпдейт
Цитирай
#6

(2019-05-13, 17:12:23)go6071 написа:  Къв руски телефон няма го на Русия и Индия с този ъпдейт
Ето скрийншот от официалния сайт[Изображение: 65bb3807c48db9b89298ffa7715b6bec.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#7

Това не е ли за redmi 5 plus? В някой региони redmi note 5 е plus, a ние влизаме в категорията redmi note 5 pro. Да ме поправи някой ако греша

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Не влизаме в категорията на про , но и там има руска и глобална версия
Цитирай
#9

Да ви е... мамата китайци ли сте, индийци сте ,след всеки ъпдейт става по зле ,няма го отл. с лице
Цитирай
#10

(2019-05-13, 21:17:54)go6071 написа:  Да ви е... мамата китайци ли сте, индийци сте ,след всеки ъпдейт става по зле ,няма го отл. с лице
При мен работи все по-добре след всеки ъпдейт. Още нямам този но ще го сложа веднага като излезе.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 2 потребители изказват благодарност на sunmaster за това мнение:
  • HSGeorgiev, stif987
Цитирай
#11

Здравейте,
Не мога да кажа нищо от личен опит, защото при мен още няма ъпдейт до 10.3.1.0, но хората (точно руско-говорящи) в 4pda.ru са много доволни. Едно от нещата, от които са много доволни е точно факта, че вече след разблокирането по лице може да се настрои да се влиза на home screen както досега или да се остане на lock screen.
Пишат също така, че е повече свободната памет, че работи бързо и секюрити ъпдейта е април 2019.
Може би нещо грешите или поради ъпдейта се налага да се настрои лицево разпознаване отново?

   

Да добавя: положението с този ъпдейт изглежда е както с предходните и най-вече този до MIUI 10 - пристигнал е OTA на много малка част от устройствата и разпространението му е прекратено - вероятно за събиране на данни и пооправяне на грешки, след което ще бъде пуснат отново. Или поне така говорят Smile

Цитат:Мнение в 4pda.ru от потребител с ник Gena365904

http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry85255448

Цитат:Появилась темная тема во многих элементах интерфейса, хоть и с некоторыми косяками, но все же раньше такого не было. Стал немного шустрее работать, больше свободной оперативной памяти. Возможность сразу пробуждать смартфон взяв его в руки. Также настройка, чтобы телефон сразу не разблокировался при face unlock . Пункт "экстренная помощь" в настройках. Появились некоторые настройки для системного рабочего стола, но это не для меня. Пункт "получать ранние обновления" в обновлениях. Еще мелочи в виде значка смайла при разблокировке, в галерее появились некоторые параметры. Пока то не заметил других нововведений, может еще что-то есть. Это всяко больше, чем просто цифры поменялись

бърз и непретенциозен превод

Цитат:Появи се тъмна тема при много от елементите на интерфейса, макар и с някой бъгове, но все пак досега нямаше такова нещо. Телефонът работи малко по-бързо, свободната оперативна памет е повече. Има възможност да се разбужда устройството веднага с вземането му в ръка. Също така има настройка телефонът да не се отключва веднага при лицево разпознаване. Има пункт "бърза помощ" в настройките. Появиха се някой нови настройки на системния лаунчър, но това не е за мен. Появи се настройка "По-ранно получаване на ъпдейти" в настройките за ъпдейти. Още дреболии, също и някой настройки в галерията. Досега това съм забелязъл, може да има и още нещо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на HSGeorgiev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#12

Новият ъпдейт 10.3.1.0 (OEIMIXM) - ниво на корекция сигурност на Андроид от 01.04.2019


Full
MIUI Download  10.3.1.0 / 8.1 Recovery
Ota
MIUI Download  10.2.2.0 към 10.3.1.0 /8.1  Recovery
[-] 1 потребител изказва благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • sunmaster
Цитирай
#13

(2019-05-13, 21:17:54)go6071 написа:  Да ви е... мамата китайци ли сте, индийци сте ,след всеки ъпдейт става по зле ,няма го отл. с лице
Ето отключване с лице, ето и вдигни за събуждане,а ето и версията на Миуй.[Изображение: dd345784d19db4f30421ca7354959e19.jpg][Изображение: bade78aaed54da9816444fe0fbd5fb6c.jpg][Изображение: ebcaeba05990e03dc4dd2a7c46ffa805.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
[-] 3 потребители изказват благодарност на sunmaster за това мнение:
  • HSGeorgiev, milenvn, slavi_777
Цитирай
#14

Вдигни го има ,отключването го няма на нито един регион,с руут и ревари и последната версия на magick съм
Цитирай
#15

(2019-05-14, 17:49:46)go6071 написа:  Вдигни го има ,отключването го няма на нито един район,с руут и ревари и последната версия на magick
Аз съм без рут и рековери, сток е телефона и има всичко.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#16

(2019-05-14, 17:49:46)go6071 написа:  последната версия на magick съм

Рута по принцип не е от значение.Но ако чрез Magisk си сложил някакви модули за подобрение на камерата ще трябва да ги махнеш.В случая или модулите или отключване с лице...
А ако нямаш модули според мен си за хард рисет...
А ако пък искаш малко по-хубава камера просто мини на седмичен ром пай и си слижи гугъл камера
Цитирай
#17

Миро тука си много прав ,а с другите версий има и модули има и отключване с лице,може да се изгубило след исталиране на camepa 2api.да не правя хард ресет след всеки ъпдейт,като го ъпдейтна слагам рековари и magick като модулите на magick се запазват,да на стоковата камера имам някакъв модул.
Цитирай
#18

Ъпдейта вече е наличен,ъпдейтнах го,засега не забелязвам разлики,не са оправили още този дразнещия за мен бъг с деня от месеца на нотификейшъна, дето вместо да пише понеделник ти изписва Е .

Xiaomi Mi9T  6/64
Цитирай
#19

(2019-05-20, 09:32:20)tonit0 написа:  Ъпдейта вече е наличен,ъпдейтнах го,засега не забелязвам разлики,не са оправили още този дразнещия за мен бъг с деня от месеца на нотификейшъна, дето вместо да пише понеделник ти изписва Е .
По-бърз е телефона.
По-бърз е hdr
По-добър рам мениджмънт
По-бързо отключване с лице
Вдигни за събуждане
Спешни повиквания
Ако това не си забелязал, значи нищо не си разбрал.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
#20

(2019-05-20, 09:32:20)tonit0 написа:  Ъпдейта вече е наличен,ъпдейтнах го,засега не забелязвам разлики,не са оправили още този дразнещия за мен бъг с деня от месеца на нотификейшъна, дето вместо да пише понеделник ти изписва Е .

За мен проблема е в превода на български, така е преведено.
Цитирай
#21

(2019-05-14, 16:03:24)JovaniJo написа:  Новият ъпдейт 10.3.1.0 (OEIMIXM) - ниво на корекция сигурност на Андроид от 01.04.2019


Full
MIUI Download  10.3.1.0 / 8.1 Recovery
Ota
MIUI Download  10.2.2.0 към 10.3.1.0 /8.1  Recovery

Добавен линк за Fastboot
Download
MIUI 10.3.1.0 Global Fastboot
Цитирай
#22

Здравейте.

С Mi flash мога ли да се върна на Miui 10.3.1.0 Stable. В момента съм с miui 10.9.5.23 Dev rom-a. Мога ли да се върна безопасно без брик?

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#23

току що ми излезе[Изображение: 3b01d43dc90b878d0d71e2ad7b3b0d6b.jpg]

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай
#24

Някой да сподели за поведението на телефона и батерията с новия ъпдейт за 10.3.1.0 Пай?
При мен батерията с 10.3.1.0 Орео издържа около 2 пъти по-малко, отколкото с 10.2.2.0 и съм раздвоен дали да ъпдейтвам с Пай или да се върна една версия назад. Не съм правил ресет, но явно ще е необходим - при която и да е от предстоящите инсталации.
Цитирай
#25

Аз бъгове не съм установил към момента.
Батерията държи нормално, еднакво спрямо предходните ъпдейти.
[-] 1 потребител изказва благодарност на didkobanditko за това мнение:
  • bRyM4o
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)