Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7/7 Pro - Лични впечатления и коментари

След сервиз,на телефона са сменили дисплей и целият модул.

Изпратено от моят moto g(7) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Опитвам да сложа бг език през morelocale2, обаче не се получават нещата. Команда adb devices не открива изобщо устройството. usb debugging съм го позволил, и преди съм ползвал тази програма с друг телефон и съм нямал проблеми. Свързвам телефона с лаптопа, той го открива, съответно мога да браузвам в паметта на телефона, да прехвърлям файлове и т.н., обаче като отворя конзолата и напиша adb devices, не излиза нищо. В device manager ми стои с удивителна adb interface, явно има някакъв проблем, но нямам идея какъв. Инсталирал съм официалните драйвери от уан плюс, сто пъти пробвах, даже и на друг компютър, все същото. Някой със съвет?
Цитирай

Колеги, някой да закупувал наскоро OP 7 от Алиекспрес? Каква е гаранцията, че оттам могат да ми предложат нов или със сигурност ще е refurbished? Според търговците са нови - "...Please don't worry. We guarantee that it is 100% original brand new product...". Мога да поръчам с EU доставка без митница и такси оттук

 
Цитирай

(2020-08-26, 15:09:06)NoMaD написа:  Колеги, някой да закупувал наскоро OP 7 от Алиекспрес? Каква е гаранцията, че оттам могат да ми предложат нов или със сигурност ще е refurbished? Според търговците са нови - "...Please don't worry. We guarantee that it is 100% original brand new product...". Мога да поръчам с EU доставка без митница и такси оттук

Mi Global Store май беше от читавите магазини, но пък има нещо странно/съмнително. В първата картинка и по-надолу в описанието се вижда Ocean Global Store... Реално не можеш да си сигурен какво ще получиш, дори някой от форума да е поръчвал. С Алиекспрес имам ниски очаквания, очаквам най-лошото и знам, че рискът е изцяло за моя сметка. 

Без да омаловажавам избора или причината за избора, но този модел на тази цена, не си струва. Миналата година по това време струваше същите пари.
Цитирай

(2020-08-26, 19:33:34)totto написа:  ...Без да омаловажавам избора или причината за избора, но този модел на тази цена, не си струва. Миналата година по това време струваше същите пари.
Цената (около 815 лв. с доставката) за версията с 8/256 GB за мен не е много, при положение, че тук при онлайн търговците същата конфигурация се предлага за около 1000 лв. Бих го взел и оттук, че и с гаранция, но важното за мен да е оригинално, а не възстановено, което в случая не е едно и също.

 
Цитирай

Мога да ти препоръчам сигурен търговец в България, но за ОР 7Т, вече две 7Т вземам от там...на мен и приятел преди месец, ако се интересуваш кажи и ще ти дам линк към онлайн магазина, а ако си от региона на Стара Загора или от града ще ти кажа къде е магазина да си го вземеш Smile

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Благодаря, но съм се спрял на на 6T или 7, другите след тях ми идват малко в повече заради размера им.

 
Цитирай

Никой ли не остана с този телефон във форума?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Аз, ама съм със 7Т

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай

и още един със 7 про

Nothing Phone (2)
Цитирай

И от мен със 7Т
Цитирай

Значи има все пак, понеже гледам, че няма никакви мнения от дълго време насам... А пък съм се зачудил за 7 Про.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Младежи, имам нужда от помощ! Опитвам се да наглася месинджъра да вибрира само при нотификация. Обаче, където и да задавам без звук, поради някаква причина тая гад ми пищи на всяко съобщение. Къде бъркам?

Never Settle 7T Pro
Цитирай

В настройките на месинджъра - notifications & sounds като изключиш звука, не става ли? Иначе и мен ме дразни пискащият им звук и съм сложил друга мелодия, много по-тиха и ненатрапчива.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай

В момента е така настроен, като в notification sound не ми позволява да му задам без звук.

Edit: Settings > Apps > Messenger > Notifications > Chats and calls > Sound/Vibrate също съм дал без звук, но...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Never Settle 7T Pro
Цитирай

Offtopic
Добра цена, има доставка до БГ, но с DHL, тоест вероятно митница.
https://www.bhphotovideo.com/c/replaceme...phone.html

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

От няколко месеца не мога да намеря 7-ца втора ръка, дори в OLX не предлага никой. Виж за 6T има много оферти и то доста евтино.

 
Цитирай

Вземай 7Т, по-добър е и не е толкова скъп Wink

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Няма да го взема заради размера му.

 
Цитирай

Разликата в размера е незначителна, само 2.18% единия е 6.55" срещу 6.41"

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай

Ако някой се интересува. OnePlus 7 12GB/256GB само за 700 лв - Цък

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)