Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7/7 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Супер! Със здраве да си го ползваш. Честно казано под 1500 лв за синия, 8ГБ версия, доставка и т.н. ми се вижда доста конкурентоспособна цена из между останалите флагмани.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
Аксесоари
#27

Със здраве да си го ползваш.
Цитирай
#28

Със здраве, чакаме впечатления, както и първи снимки - също.

 
Цитирай
#29

Най вече как е батерията на 90 хз.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#30

Благодаря!

Не съм от хората, които снимат много и не разбирам нищо от фотография, така че не мога да дам обективна оценка. Качвам няколко снимки, всичките са компресирани от гугъл фотос, без никакви допълнителни настройки (освен нощен режим), без фокус и всичките са просто за тест Big Grin.

Снимки от google photos: https://photos.app.goo.gl/43phwqobxdLZ6wM86

Баетрията издържа над два пъти повече от 1+3Т, вчера (единствения пълен ден), за 17 часа и 5 часа екран беше на 13%, като всичко е пуснато постоянно, на 2к и 90хз, без да махам приложенията от recents и два мейла, фейсбук, месинджър, вайбър, инстаграм, скайп и слак постоянно включни. Днес при същото ползване за 9 часа и 2 и половина екран е на 55%.

Сравнявах дисплея с този на 1+6 и 1+6Т и разликата е огромна, както в резолюцията така и във fps-a, когато са един до друг на шестиците се вижда леко насичане, а при този го няма.

Зареждането е много малко по-бързо от на 1+3Т, не бих казал, че е нещо впечатляващо.

Камерата наистина се прибира, когато усети, че телефона пада, всеки който го видя искаше да го пробва и сработи всичките 30-40 пъти (пускане от едната ръка в другата).

Стерео спийкърите са много добри, не бях ползвал телефон с такива и съм много доволен.

Пръстовия отпечатък е по-добър от на 6Т, но все още предпочитам да не е в дисплея.

Работя в The Mall в София, ако някой иска да го види, мога да му го покажа там.

За друго не се сещам, ако някой има някакви въпроси ще отговоря.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
[-] 6 потребители изказват благодарност на mitko_9405 за това мнение:
  • doktorra, mititaki, nistel_87, scorceni, tasmaniec, Victormihov
Цитирай
#31

Здравейте! Искам да попитам колегата, който вече си е взел телефона, не трябваше ли да му излезне по-евтино? Смисъл нали 8гб/256 е 749 евро, което е приблизително 1465, а той е платил малко повече? Все пак доставката нали е безплатна и не се плащат мита и други такси. Иначе много ми харесва телефона и мисля че скоро ще се сдобия с него.  Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#32

Скоро и аз ще споделя впечатления около машинката, поне ще има с какво да я сравня - Р30 Pro.
Цитирай
#33

(2019-05-25, 19:17:45)TheLiquidGuy написа:  Здравейте! Искам да попитам колегата, който вече си е взел телефона, не трябваше ли да му излезне по-евтино? Смисъл нали 8гб/256 е 749 евро, което е приблизително 1465, а той е платил малко повече? Все пак доставката нали е безплатна и не се плащат мита и други такси. Иначе много ми харесва телефона и мисля че скоро ще се сдобия с него.  Big Grin Big Grin
Зависи с какво е платил, къде е минал exchange-a и т.н.
Платил е 20 лева повече от твоята калкулация. 20 лева ли са проблема, когато говорим за 1500??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
Цитирай
#34

mitko_9405, честито и със здраве да си го ползваш !
Благодаря за изчерпателната информация.
Страхотен смартфон. Аз съм в голяма чуденка дали да не си го поръчам !!! Единственото ми притеснение, че няма български, а аз съм много зле с езиците и няма толкова свободно и лесно да ползвам всичките му функции ..
Предполагам, че е лесно да си го поръчам направо от официалния сайт? А какво е това намаление с 50% до 31.05 ?! ?
... Get 50% off Drop/Crash and Breakage if you order before May 31!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#35

(2019-05-25, 21:48:16)arrogant написа:  Зависи с какво е платил, къде е минал exchange-a и т.н.
Платил е 20 лева повече от твоята калкулация. 20 лева ли са проблема, когато говорим за 1500??

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Не, нямам проблеми с 20-те лева, просто ми е интересно защо излиза повече, но както и да е. Скоро мисля и аз да се сдобия с този телефон, много ми харесва и не мисля че  е за изпускане  Big Grin Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай
#36

@mititaki много е лесно да, носят ти го буквално до вратата. Тези 50% са отстъпка за застраховка.

Offtopic: преди половин година си счупих десплея на 3Т, от OnePlus го смениха с оригинален, за 5 дена (пратих го в понеделник, в петък беше при мен), за 170лв. В България искаха 180 за китайски дисплей, който трябваше да чакам 40 дни.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko_9405 за това мнение:
  • mititaki
Цитирай
#37

Ей супер, тъкмо щях да те питам и как стои въпроса със сервизната подръжка за България.
Благодарско!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#38

Уникална е, не се сещам за продукт който съм закупил с по добра.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Цитирай
#39

Дали при телефона работят приложенията за запис на разговор?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2019-05-30, 17:17:01)denko1 написа:  Дали при телефона работят приложенията за запис на разговор?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Запис на разговор има нативно в оксижен ос, но се пуска с допълнително приложение без изискването на root достъп.

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • denko1
Цитирай
#41

Блогърът Арун Майни от популярния канал в YouTube Mrwhosetheboss проведе тест за автономност на някои от най-интересните смартфони на пролетта на тази годината. За сравнение, той избра OnePlus 7, OnePlus 7 Pro, ASUS ZenFone 6, Google Pixel 3a XL и Xiaomi Mi 9. Резултатът се оказа доста неочакван. За задача бе поставено да се разбере колко дълго тези смартфони ще могат да работят при максимални условия на натоварване. Необходимо е да се уточни, че в OnePlus 7 батерията е 3700 Mah, в OnePlus 7 Pro - 4000 Mah, в ASUS ZenFone 6 - 5000 Mah, в Pixel 3 а XL - 3700 Mah и в Xiaomi Mi9 - 3300 Mah. В допълнение, те използват различни процесори и екрани, което също има значително въздействие върху автномност като цяло. Преди началото на теста всички смартфони бяха заредени до 100%, с еднотипни настройки, включително яркостта на екраните, за да може сравнението да е възможно най-честно. Тестът включваше в себе си различни бенчмаркове, игри, възпроизвеждане на видео, сърфиране в мрежата и други ресурсно интензивни задачи. Първи се изключи Xiaomi Mi9  след като работи 5 часа 47 минути, малко след това към него се присъединява OnePlus 7 Pro (6 часа 8 минути). Тях ги последва OnePlus 7 (6 часа 42 минути) и ZenFone 6 (7 часа 32 минути). Победителят се оказа Pixel 3 а XL с 8 часа. Вероятно този резултат се дължи на добра оптимизация от Google, както и по-малко мощен процесор Snapdragon 670.

 
Цитирай
#42

Някой има ли информация кога ще се предлага Алмонд цвета в сайта им?
Очите ми останаха по негоSmile
Цитирай
#43
Bug 

Здравейте,

Опитах да си купя 7-та от официалният сайт, но плащането ми не беше успешно.
Опитах през PayPal и след това директно с картата да разплатя, но без успех.  Bu
Най-вероятно е проблем с банката, но се чудех дали и друг е имал подобни проблеми с разплащането?
Аз си харесах обикновената версия. Пуснаха я в продажба преди 2 дена...

Поздрави

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай
#44

Провери си лимита на онлайн плащанията.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#45

За колко време идва телефончето до вратата (става въпрос за град Хасково) след като си го поръчал от Сайта.
За първи път ще ми е, имам международна карта, може с нея нали?
Цитирай
#46
Thumbs Up 

(2019-06-06, 23:22:38)mitko_9405 написа:  Провери си лимита на онлайн плащанията.
Излиза, че съм превишил лимита на картата, както Митко предложи.
Вдигнах лимитите и успях да направя поръчката и най-важното да я разплатя.
Ще споделя впечатленията си от по-малкият седми брат скоро надявам се...

Поздрави

OnePlus 7 128GB, 6GB RAM, Snapdragon 855, Android 9.0
MOTO Z2 Play 64GB, 4GB RAM, Snapdragon 625 8x2.21GHz, Android 8.0
Цитирай
#47

(2019-06-07, 11:57:55)Victormihov написа:  За колко време идва телефончето до вратата (става въпрос за град Хасково) след като си го поръчал от Сайта.
За първи път ще ми е, имам международна карта, може с нея нали?
Здравей колега, виждам че си от Хасково та ако искаш може да се видим някъде и да огледаш машинката преди да я поръчаш Smile
Иначе аз телефона го поръчах на 23 Май късно вечерта, а на 27-ми по обед вече беше при мен Smile Има опция за още по-експресна доставка за +10 евро отгоре, но винаги съм си поръчвам телефоните с нормална и са идвали в рамките на 3-4 дена макс.


Поздрави !
[-] 1 потребител изказва благодарност на don_gori за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#48

С радост бих се срещнал и поговорил с теб, но за жалост не живея Бг.
Родителите ми са си за малко в Хасково, за около 3 седмици, та искам да ползвам възможноста за нов телефон.
И все пак исках златният цвят, но май няма да ме огрее, ти кой имаш и мислиш, че си заслужава най-много.
Синият или черният, 6гб рам или 8гб рам?
Цитирай
#49

Бадемът наистина изглежда уникално и привлича погледа. Аз бих взел него, ако разполагах с време.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#50

Синия изглежда адски стилно на живо, черния изглежда повече класически, но мен ми омръзна от тези черни телефони и реших да пробвам с нещо друго.
Цвета не е много важен, важното е какво има под капака Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)