Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Самсунг S9 plus, S10 E; Huawei P20 pro или LG G7?
#26

Ново 20, след прекратяването на достъпа до услугите на Гугъл, Хуавей е грешния избор за телефон...
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • AAIIRR
Цитирай
Аксесоари
#27

Vi70, бре...Хм, много лошо..прочетох, че няма да има достъп до Гугъл Плей и Gmail...

Е, вече тотално ми се обърква избора Smile
Цитирай
#28

(2019-05-19, 23:06:27)Vi70 написа:  Ново 20, след прекратяването на достъпа до услугите на Гугъл, Хуавей е грешния избор за телефон...
Прекратени друг път. Сега да не съм с iOS на хуавея ми?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#29

(2019-05-20, 03:10:10)nanobanano написа:  Прекратени друг път. Сега да не съм с iOS на хуавея ми?

Предвид това което се говори, не мислиш, че ще е по-добре да не се бърза с покупка Хуавей? А и никой не е казал, от днес ще ви изключат телефоните.
Цитирай
#30

Това нали се сещаш, че няма как да стане?
Цитирай
#31

http://nixanbal.com/dostapat-do-google-p...oni-huawei
Цитирай
#32

Взимайте си спокойно, телефоните в употреба и по складовете няма да имат ограничения. Това важи само за новите модели. Ползвайте ти спокойно Huawei те.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#33

Грешка, сега е най неудачно покупката на телефон на Хуавей.За бъдещото  обновление на операционната система е под силен въпрос!На този етап категорично друг трябва да е избора!

Motorola Xoom, HTC u11
Цитирай
#34

Препоръчвам ти s10e, не само защото го имам, а защото останалите модели са 1 година назад - демек s10e ще има поне 1 година повече софтуерна поддръжка, а повярвай ми това е много Smile
Цитирай
#35

Добре, аз гледам, че добър твлвфон с10е, но защо на нашия пазар чипсета не SD855 Sad Двоен стандарт... За да не правя друга тема, аз точно между него и p30 се колебая. П30 батерията май е по-добре, камерите гледах и така и не така...

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#36

Хора за го отказвате от Хуауей? Защо да прави компромис със Самсунг само заеади по-дългата поддръжка, при условие, че батерийте са пълен капут и след всеки ъпдейт все по зле стават

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#37

Ами за мен е важно да има ъпдейти! А това за момента от към ъпдейти сериозни е неяано бъдеще... Само се хвърлят някакви статии...

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Не мисля, че покупката на Хуавей в момента е разумна постъпка. Аз бих изчакал до лятото, докато се изясни ситуацията , ако много искам Хуавей, но категорично не бих дал торба пари на сляпо.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#39

Трябва да преподписвам и затова го обмислям. Има време, но така си смебям с нов договор телефоните. Иначе и Нокията 9 Пурвила го обмислям, кати алтернатива. Лошоти е, че бих си взел LG G8, но още го няма в Европа, а операторите не го пускат

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

Аз също съм в сериозна чуденка...И аз се чудех защо не се появява Lg G8 при нас...Четох за него и определено на хартия и от клиповете много ми допада..Очертава се май и аз да поизчаквам...
Цитирай
#41

Все още не съм купила телефон...
Попада ми изгодно (за 1200) Самсунг С10, закупен от техномагазин, неизползван, от продавалниците..Чудя се, доколко мога да се доверя и да купя...
Другото на което съм се спряла е МИ9 за 790 лв от ЕМаг...
Голямо чудене пада!
Цитирай
#42

P20 pro в емаг в момента е под 900 лв, Mi8 е 600 лв. G7 в техномаркет е 760 лв, HTC U12+ е 700 лв в технополис.

Самсунгът ако не е отварян е оферта, стига да си ок с недостатъците на Самсунг. Mi9 също става. Въпросът е струват ли си 400-те лева отгоре за самсунга - това са 50% повече от ми 9. Не казвам да или не, по-скоро ти да си прецениш.
Цитирай
#43

(2019-07-16, 13:08:37)galaxian написа:  P20 pro в емаг в момента е под 900 лв, Mi8 е 600 лв. G7 в техномаркет е 760 лв, HTC U12+ е 700 лв в технополис.

Самсунгът ако не е отварян е оферта, стига да си ок с недостатъците на Самсунг. Mi9 също става. Въпросът е струват ли си 400-те лева отгоре за самсунга - това са 50% повече от ми 9. Не казвам да или не, по-скоро ти да си прецениш.

Това е основния въпрос и дилема..
А под "недостатъците на Самсунг" какво имате впредвид? Батерия?
Цитирай
#44

Да, визирам батерията като основен недостатък. Макар че ако не се ползва за игри, може да не се усети толкова като проблем. Предубеден съм от предишно лично ползване на телефон от С серията, но от С10 нямам преки наблюдения.

Другото е още по-субективно - лично на мен не ми харесват дупки по средата на екрана и го приемам като визуален недостатък, който е по-кофти от ночове и сълзи.
Цитирай
#45

S10 е страхотен смартфон, няма да съжаляваш.
Нито лагва, нито се замисля.
Батерията му кара с лекота цял ден (от опит).
А екрана му е от най-качествените които съм виждал.
Продадох го единствено заради извитият екран, така и не можах да им свикна.
За предишните Самсунзи съм съгласен, че малко куцаха, но новите S10 и S10 plus, нямат нищо общо, невероятни смартфони, питайте който го има.
Иди го разгледай на живо преди да решиш окончателно, успех.
(дупката не екрана, нито пречи, нито се забелязва)
Цитирай
#46

Аз ти препоръчвам S9+.Имам го от около година и затова време никакви ядове.Верно няма перфектно устройство,но не виждам недостатъци в този модел.Няма ночове,дупки,капки.Работи много добре,никакви забивания,рестарти или лаг.Страхотна,двойна камера,перфектен дисплей.Въпреки митовете и легендите и хейта искам да ти кажа че досега проблем с батерията съм нямал.Само да вмъкна че дълго време използвах IOS и това е първия Samsung който изобщо купувам.За да не си мислиш че нещо съм голям фен или нещо от този род.

Samsung Galasy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на 007 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#47

В крайна сметка си взех Xiaomi MI9..нищо, че въобще не фигурира в заглавието на темата ?..
Надявам се да работи добре..
За момента нещото, което ми липсва от G3 е при затъмняващ се екран в момент , в който го погледна, да става ярък..някаква функция беше това да се активира от ириса на очите..не намерих такова в настройките на Xiaomi-то...
Цитирай
#48

И G7 я няма тази функция. Така че свиквай. Мисля че само самсунг в момента я има ако не се бъркам и аз де.

Sent from my LM-G710
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)