Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola One Vision - Лични впечатления и коментари
#26

Ето едно много подробно ревю на полски сайт, който следя постоянно.

https://www.tabletowo.pl/motorola-one-vision-recenzja/

Единственото притеснение излиза батерията!
Може ли тези, които го имат да споделят какво е наистина положението? 3500 mah не са малко реално и phonearena дават отлична оценка, а тези поляци са разочаровани!
Цитирай
Аксесоари
#27

Никакво разочарование, батерията е изрод. Незнам за какви проблеми описват. Много съм доволен лично ,аз. Дисплеят е много добър

Не гледай сайтове. Имам го от както излезе в Технополис. НЕВЕРОЯТЕН ТЕЛЕФОН.

dodo07
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo07 за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#28

Ами за батерията, някои сайтове пишат, че едвам правят повече от 5 часа екран на ден на WiFi. Аз с моята Нокиа 8 с 3090 батерия с лекота правя за един ден 8часа ако съм само на WiFi .
Цитирай
#29

Motorola се похвали с продажбите на One Vision в България: https://mobilebulgaria.com/news/motorola...-balgariya

 
Цитирай
#30

Ай да ми е честит. И аз взех. Засега само положителни неща.
Цитирай
#31

Айде честито и с кеф да си го ползваш!
И мен ме сърбят ръцете ... пред оферта съм да взема един ... всеки момент : )))
Хап4е , ти от къде и за колко успя да го вземеш ?

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#32

От Технополис на лизинг за 6 месеца с 0% лихва. Офертата е до утре. После не знам. Излиза 549лв.
Цитирай
#33

Благодаря!
Аз ще го взема от ОЛХ, за 450 го пазаря. После ще пиша и ако мога ще пусна и снимки правени с него.
Пуснете и вие да видим в реално действие обвновената камера !!!

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#34

А как се обновява? Нямам ъпдейт в Плей стора. Само майският пач.

Появи се Smile
Цитирай
#35

Хайде и аз да се похваля с моята съвсем прясна придобивка : )))
Чисто нов, Motorola One Vision Bronze Gradient !!!

... и веднага си излезе новия ъпдейт !

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#36

Пичове,да ви е честит. Телефона работи безупречно и безутказно. За тези пари които струва нямам равен. Аз лично ще чакам Action серията да излезе и приключвам с търсенето на всичко. Стига. Много добър телефон МНОГО. Ще е кофти ако при някои от ъбдеитите се прецака нещо. Ще видите и батерията как се държи УНИКАЛНА.

dodo07
Цитирай
#37

Здр писах преди няколко дена за телефона, тъй като вече го имам.. Искам дакажа за камерата че наистина направих снимки през нощта и направо останах като гръмнат. В смисъл супер яко.. Това което аз не виждах с просто око, телефона го улови и без светавица на нощен режим.. Браво, все повече и повече започва да ме кефи.. Направих и други снимки които искам да ви покажа, но не знам как се качват тука.. По принцип бях почитател на хуйвеите, и мн се чудех каква ли ще е разликата с мате p30 litе, и той е със 48 мегапиксела камера, но с по голямата резолюция, не мога да преценя тъй като сега излза модела, но смея да кажа за моторолата че за тия пари прави мн яки снмки, а аз го взех заради камерата. Качвам снимките на тв, зуумвам ги и са супер.
Цитирай
#38

Много, наистина, съм и аз доволен от телефона. Не мога да му намеря дето се казва кусури.
Но вчера малко след първото зареждане се беше изключил без да го пипам и не искаше да се включва. Задържах бутона за намаляване и Пауър бутона, появи се робота и дадох Старт. Тръгна и няма проблеми. Ама защо така стана и аз не знам.
Цитирай
#39

(2019-06-05, 23:39:01)Dimitar73 написа:  Здр писах преди няколко дена за телефона, тъй като вече го имам.. Искам дакажа за камерата че наистина направих снимки през нощта и направо останах като гръмнат. В смисъл супер яко.. Това което аз не виждах с просто око, телефона го улови и без светавица на нощен режим.. Браво, все повече и повече започва да ме кефи.. Направих и други снимки които искам да ви покажа, но не знам как се качват тука.. 

Снимката ти трябва да е качена другаде копираш линка и постваш тук. От папка няма да стане. Първо качваш изображенията(фото-снимка) в снимка бг. или  postimg.cc и копираш адреса на изображението от там, а пействаш тук !

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#40

Разгледах телефончето . Направи ми впечетление , че има само сини точки и не може да си направиш в десноя ъгъл на иконкаъа да ти излиза червено кръгче с цифра за пропуснато . Много кофти , защото горе ноча пречи когато имаш нотификации да ти ги вади.

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#41

След 4-5 дена мога да кажа, че това е уникален телефон.
Не знам на фона на тези супер скъпи телефони, как от Моторола са успели да направят толкова як телефон за 550лв.

1. Имах съмнения за екрана, че е само 490 нита яркостта, но се оказа, че е перфектен на слънце.
2. В някои тестове хвалят батерията, но в други я плюят. Батерията е Трепач! На WiFi без проблем 10 часа екран.
3. Сила на звука от слушалката и спийкъра е перфектен, и като сила и като качество.
4. Без забележки от към бързина на работа, а го сравнявам с Нокиа 8, която е със Снапдрагон 835, който вади 205 000 на Антуту.
5. КАМЕРАТА, без думи!

Още не съм намерил недостатъци.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • dodo07
Цитирай
#42

(2019-06-05, 23:39:01)Dimitar73 написа:  Искам дакажа за камерата че наистина направих снимки през нощта и направо останах като гръмнат. В смисъл супер яко..

Качи малко снимки тук, за да можем и ние да направим преценка
Ако можеш качи снимки и на око/очи на човек/животно да видим как е като фокус и детайл
Цитирай
#43

(2019-06-09, 21:27:10)solo5 написа:  Качи малко снимки тук, за да можем и ние да направим преценка
Ако можеш качи снимки и на око/очи на човек/животно да видим как е като фокус и детайл
Мисля, че в тази тема ще е по-добре: Motorola One Vision - ваши снимки

 
Цитирай
#44

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033931

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033930

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033929
Цитирай
#45

Някъде бях чел, че GPS бил бавен и трудно хващал сателити.
За 10 секунди ми напълни очите Smile

   
Цитирай
#46

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033930

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033929

http://kamelot733.snimka.bg/photos-from-...9.39033933
Цитирай
#47

(2019-06-05, 23:39:01)Dimitar73 написа:  Здр писах преди няколко дена за телефона, тъй като вече го имам.. Искам дакажа за камерата че наистина направих снимки през нощта и направо останах като гръмнат. В смисъл супер яко.. Това което аз не виждах с просто око, телефона го улови и без светавица на нощен режим.. Браво, все повече и повече започва да ме ...
Dimitar , качи моля и снимки с нощния режим да видим какво толкова те е впечатлило.
Но не тук, а на  M Motorola One Vision - ваши снимкиotorola One Vision - ваши снимки

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#48

Motorola One Vision пристина на пазара с най-новата технология – Quad Pixel – термин, разработен от отдела за проучвания и разработки на компанията. Тази технология комбинира четири пиксела в един голям, 1.6µm пиксел, което допринася за създаването на впечатляващи снимки, особено при ниска осветеност. В комбинация с оптичната стабилизация (OIS), снимките няма да бъдат неясни или размазани дори и през нощта. 48 МР сензор е от съществена важност, тъй като е с цели 28% по-голям от сензорите на редица флагмани, предлагани на пазара към днешна дата. Благодарение на Quad Pixel технологията този 48 МР сензор притежава четири пъти по-висока светлочувствителност Резултатът е повече от удивителен – невероятно ясни 12 МР снимки и значително подобрено представяне при ниска осветеност.
[Изображение: ea291c2f288c8615ea0251d0d4c18e50-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#49

Motorola One Vision - Ревю:

 
Цитирай
#50

Доста го разкритикувах за това ревю. Направено по междудругото. Не е обективен за някои неща.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)