Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola One Vision - Лични впечатления и коментари
#51

Как са Моторола с актуализациите?
Уж Android One телефон и вече сме Юли, а още го няма секюрити пача за Юни?!
Нокиите отдавна го получиха.
Цитирай
Аксесоари
#52

Докато ми вървяха секюрити пачовете за Moto Z бяха на 3 месеца
Актуалните версии на Андроид също идваха с 3 месеца закъснение,
но все пак по-добре от флагманите на Самсунг тогава които отнесоха по 1г до ъпдейт
Цитирай
#53

Ама това е Android One телефон. Тук всичко трябва да е месец за месец.
Цитирай
#54

В първият пост пита за актуализациите на Моторола и затова ти отговорих
Дано при твоя актуализациите да са по-бързи
Цитирай
#55

Привет колеги и аз отскоро имам моторолата ,доволен съм от нея ,но вчера се изхлузи и падна на плочките и се спука стъклото , дисплея е здрав и тъча си бачка но стъклото е спукано въпреки че има стъклен протектор 
на който нищо му няма . Та въпроса ми е как стои въпроса за смяната само стъклото или и тъча или и стъкло и тъч и дисплеи се на едно което ще е по лошо.
Цитирай
#56

Сигурен ли си което точно стъкло е спукано ? Качи няколко снимки на телефона да видим повредата !

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#57

Има шанс да ти сменят стъкло, дисплей, батерия и говорител
Когато заради смяна на дефектна батерия ми смениха същият пакет
си помислих дали не са като слепени, че ги сменят заедно

Кой ти е гаранционният сервиз?
Цитирай
#58

Сервиза не знам (трява да погледна гаранцията) но е закупен  от технополис
Цитирай
#59

Здравейте, някой дали е получил пача за сигурност за месец юни? Уж androd one, пък нещо бавят ъпдейтите!

Huawei P30 PRO
Цитирай
#60

И аз това бях питал. Нещо много се мотат.
Цитирай
#61

А някой може ли да каже от къде си е взел някой по различен кейс и стъклен протектор ? Huh
Цитирай
#62

Ето няколко оферти в Алито :
https://ru.aliexpress.com/item/330305106...bafdff7-40
https://ru.aliexpress.com/item/330288122...d9b86c2-44
https://ru.aliexpress.com/item/330028031...st=ae803_3
Заповядай !

Huawei p20 lite 
Motorola One Vision
Amazfit GTS
Huawei Honor Band 5
Цитирай
#63

Някой знае ли дали има начин да снимаш селфи чрез говор примерно "cheese" smile тъй като не го намирам в настройките
Цитирай
#64

Днес дойде актуализация с пач за юни, в който има и фиксове за GPS, стабилността на системата и разни такива неща. Размер близо 500мб. Бавно се инсталира, но след рестарт всичко е наред! Почнах актуализирането на 84% батерия, приключих на 78%. Принципно е прав колегата, като казва, че при Андроид One пачовете са месечни. Когато трябва да оправят и бъгове в работата на системата е възможно забавяне. Така е и на другия ми телефон - Mi A1.

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на emofilew за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#65

Здравейте.  Аз имам един въпрос към закупилите вече телефона. Когато говорите по телефона,  не ви ли дразни това постоянно шумене,  все едно човека,  с който говорите е навън? Първо си мислех, че е от самия апарат, но после разбрах, че е от самия модел телефон. И дали това ще се оправи с някой и друг ъпдейт?
Цитирай
#66

Откакто го имам нямам никакво шумене или пращене... Напротив даже мн добре се чува., силно и ясно.. Предполагам че проблема не е в телефона, а от нещо друго... Поне аз нямам никакви проблеми с някакви шумове заглъхвания или нещо подобно
Цитирай
#67

И аз нямам. Всичко е перфектно. Силата и качеството на звука е много добро.
Цитирай
#68

Ясно. Мислех,  че е от модела,  защото пробвах в още един телефон,  който също беше нов.  И пак се чуваше така. Гласа наистина силно се чува и ясно.  Просто има едно шумене като фон, което много мЕ дразни. И ми е много странно... А на високоговорител не се чува.... Ще го закарам значи да го видят в някой сервиз...
Цитирай
#69

Сега ще ме накараш да се вслушам във всеки разговор Smile но щом не ми е направило впечатление и да го има това, то значи е прекалено тихо.
Цитирай
#70

Хммм,  значи може виваком да влошават качеството на сигнала към другите оператори тук в Бургас, тъй като само към а1 и теленор го има този проблем ? Lol Иначе нямам никакви други забележки. Държа ми два деня телефон с едно зареждане.  А не е като да не го използвам. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на Ely за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#71

(2019-07-28, 09:18:00)Ely написа:  Хммм,  значи може виваком да влошават качеството на сигнала към другите оператори тук в Бургас, тъй като само към а1 и теленор го има този проблем ? Lol Иначе нямам никакви други забележки. Държа ми два деня телефон с едно зареждане.  А не е като да не го използвам. Big Grin
Колега проблема е във Виваком, защото и аз имам идентичен като твоя проблем само че с друг модел телефон. Разговорите ги чувам по същия начин като си мислех че е от телефона но като му сложих карта на друг оператор всичко изчезна. Така че мисля че твоята бройка си е читава но не пречи ако може да пробваш с друга СИМ карта (Теленор или А1) Между другото този неприятен фонов шум започна да се появява откакто Виваком въведоха VoLTE и HD Voice.
Цитирай
#72

Здравейте, как се включва и спира бързото зареждане?

Samsung S22 Ultra 12/256GB Burgundy 
Цитирай
#73

Здрасти. Няма такава опция. Но телефончето разпознава дали зарядното му подава бърз ток (turbo power) или не. Включи друго зарядно, например стандартно на 1А или 2А и ще изпише на екрана "зареждане" или "зарежда се бавно". Иначе аз съм доволен от бързото зареждане. Наистина за 30 минути ми напълни 65%. От 5% изтощена батерия. И изобщо доволен съм от телефона. Сега издирвам калъфче тип "книжка", че само такива харесвам. Ако някой има за продаване - да свирка на PM. :-)

Xiaomi Redmi Note 9s 6/128  Limited edition + Mi 10t Pro Lunar Silver. 
Цитирай
#74

(2019-08-10, 19:04:01)emofilew написа:   ....Сега издирвам калъфче тип "книжка", че само такива харесвам. Ако някой има за продаване - да свирка на PM. :-)
На Али е пълно с оферти. Например - цък

 
Цитирай
#75

Здравей те обмислям закупуването на това моделче прочетох отзивите някой скорошно мнение има ли понеже го разгледах в Технополис само на бързо и повърхностно мерси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)