Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Настройки
#1

Здравейте,

искам да направя две настройки на телефона си (P30 Pro), едната е за актуалните новини, а другата за формата на часовника . Издърпвайки надясно екрана искам да виждам новини които мен ме интересуват, а не това което Google ми предоставя. Ако можете помогнете ми с настройката, а другата е промяна в размера на часа и минутите на часовника . Въпросите ми сигурно са тъпи, но ако можете  Bu помогнете ! 
Четох доста във форума по повод на екрана на телефона , и моето мнение е, че екрана на китайчето е слабата му част. На слънчева светлина просто нищо не се вижда. Такъв проблем няма при iPhone и Samsung. Звъних в центъра на Huawei и оттам ме баламосаха, че проблема е при настройките на телефона. Ако имате подобни проблеми споделете.
Цитирай
Аксесоари
#2

Гугъл предоставя това, което всеки си е настроил и аз лично съм перфектно доволен от нещата, които виждам (а те са това, което ме интересува).
Горе в дясно трите точки и:
Имате два варианта с богати опции вътре - вариант 1 е натискате Персонализиране на...
След него вариант 2 натискате на Настройки и отново следва четене и маркиране на какво искате като новини, известия, любими отбори, коли, жени, последно посетени страници и прочие и прочие да не изреждам...
Не ви снимам екрана, за да не се объркате, но ако ще е по-лесно довечера ще съм на линия и някой от колегите, ако не е помогнал,  ще го свършим заедно.

По втория въпрос не разбирам какво искате - да препоръчаме уиджети или нещо само цифрите да пипнете или какво...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)