Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със слушалки
#1

Здравейте, 
От месеци активно ползвам слушалките, включени в комплекта на телефона и съм много доволен от тях.
Преди седмица лявата слушалка започна да се чува значително по-тихо от дясната. 

Поръчах си нови оттук: https://www.citytel.bg/headphones-akg-sa...axy-note-9
Днес ги взех - проблемът същия. И то не само на телефона, ами и на лаптоп, компютър...

Стигнах дотам да си помисля, че оглушавам Big Grin и преди малко си взех от същия тип слушалки на Sony. Никакъв проблем.

Та.. Някой имал ли е такъв проблем? От телефона ли е? Да не би автоматично оттам да се настройват първоначално, защото и новите първо на телефона пробвах.

Благодаря предварително за отговорите. Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-05-20, 12:51:42)b0neff написа:  Здравейте, 
От месеци активно ползвам слушалките, включени в комплекта на телефона и съм много доволен от тях.
Преди седмица лявата слушалка започна да се чува значително по-тихо от дясната. 

Поръчах си нови оттук: https://www.citytel.bg/headphones-akg-sa...axy-note-9
Днес ги взех - проблемът същия. И то не само на телефона, ами и на лаптоп, компютър...

Стигнах дотам да си помисля, че оглушавам Big Grin и преди малко си взех от същия тип слушалки на Sony. Никакъв проблем.

Та.. Някой имал ли е такъв проблем? От телефона ли е? Да не би автоматично оттам да се настройват първоначално, защото и новите първо на телефона пробвах.

Благодаря предварително за отговорите. Smile
Всички аксесоари имат 6 месеца гаранция принципно. Преди ме лъгаха от Самсунг, че нямат, но като се свързах със Самсунг Европа и клекнаха...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#3

@b0neff
Някак не логично звучи, че на Телефона и на комп-а се чува слабо едната, а с други работи. Аз използвам същите и на лаптоп-а, както и на телефона.
Сигурен ли си че буксата влиза до край? Използваш ли калъфче на телефона (опитай без него, понякога не позволяват буксата да влезе до край)?
Опитай и на ТВ как е ....

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#4

(2019-05-20, 15:01:45)pockobg написа:  @b0neff
Някак не логично звучи, че на Телефона и на комп-а се чува слабо едната, а с други работи. Аз използвам същите и на лаптоп-а, както и на телефона.
Сигурен ли си че буксата влиза до край? Използваш ли калъфче на телефона (опитай без него, понякога не позволяват буксата да влезе до край)?
Опитай и на ТВ как е ....
Всякак съм опитвал - едно и също е.
Абсолютно нелогично е и при нови такива да се получава същото, но...
Затова питам има ли някаква вероятност при самото ползване с телефона, слушалките да получават някакви автоматични настройки?
Цитирай
#5

Ако си правил профил на Adapt Sound евентуално на телефона. Но пък на лаптоп и компа защо се чуват пак така ?!? А новите AKG защо пък?

Няма ли някой около теб с телефон да пробваш и на неговия? Или да вземеш негови работещи за проба.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#6

В "Достъпност>Подобрения на слуха" нещо да си пипал?

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай
#7

(2019-05-20, 15:55:51)pockobg написа:  Ако си правил профил на Adapt Sound евентуално на телефона. Но пък на лаптоп и компа защо се чуват пак така ?!? А новите AKG защо пък?

Няма ли някой около теб с телефон да пробваш и на неговия? Или да вземеш негови работещи за проба.
Най-добрият вариант е да тестваш с други Smile

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#8

Не съм пипал нищо в Adapt Sound.
Пробвах слушалките на A6+ и S7. 1:1 Потвърдено е и от други хора, не ми се преструва. Big Grin
Ще се връщат.

Обаче ми се стори крайно странно, че вземам нови заради този проблем и идват със същия този проблем.

Благодаря за отговорите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)