Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 - слухове, коментари, спецификации

Понеже телефона е вече на пазара тази тема не е ли добре да бъде затворена?
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • emo_841
Аксесоари

(2020-03-09, 13:27:44)vesko_iotov написа:  Сподели колко ти е месечната такса да можем да направим съпоставка колко са щедри операторите.
Плащам $50 към Т-Мобил като всичко ми е неограничено ( минути, СМС-си и Мегабайти ) като съм без договор. Тук всички планове са предплатени.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
[-] 2 потребители изказват благодарност на CuBG за това мнение:
  • NaniG, Victormihov

(2020-03-09, 13:33:14)CuBG написа:  Плащам $50 към Т-Мобил като всичко ми е неограничено ( минути, СМС-си и Мегабайти ) като съм без договор. Тук всички планове са предплатени.
Таксата ти е с около 30 лв  по скъпа от най високата в БГ ,но ако приспаднеш подаръците които си получил и отстъпките за връщане стар  и закупуване нов  със сигурност е много по изгодно.За съжаление на българските потребители.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra

Видяхте ли, в белите държави няма значение цената на апарата, отиваш и го купуваш, правиш разплащане дето не струва почти нищо за всеки работещ и си джъткаш година до другият апарат.
Не е нужно да си богаташ, нито баровец, нито сина на някой от парламента.
Това, че някой има S20 ultra или iPhone 11 Pro Max не значи НИЩО.
Със здраве да си го ползваш.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • OliQueenBG, Pelikana

(2020-03-09, 13:29:47)ivanov_km написа:  Понеже телефона е вече на пазара тази тема не е ли добре да бъде затворена?
Да нека модераторите да я заключат
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • ivanov_km

(2020-03-09, 13:49:21)vesko_iotov написа:  Таксата ти е с около 30 лв  по скъпа от най високата в БГ ,но ако приспаднеш подаръците които си получил и отстъпките за връщане стар  и закупуване нов  със сигурност е много по изгодно.За съжаление на българските потребители.

А като сметнеш какво получава за тези пари и покупателната способност на човек от нормална държава пак осъзнаваш тук как ни доят.

Да се засяга на всяка страница темата за психологията на бедния народ е излишно, най-малкото защото се повтаря едно и също, а тя е широка и не е за форум с тематика за мобилни устройства. Дори не съм сигурен, че ако се отвори такава дискусия в общия форум ще е особено ползотворна (освен че ще укроти някой друг потребител с бан).
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG, Victormihov

Може да пренесете спама тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98847, но имайте предвид, че и новата ще я заключа, ако продължавате в същия дух!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 3 потребители изказват благодарност на vlaf за това мнение:
  • ivanov_km, OliQueenBG, ronnie72
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)