Темата е заключена
Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 - слухове, коментари, спецификации

(2020-02-21, 20:01:11)emo_841 написа:  Б,,,хти тая Ultra ! само нея в Youtube и навсякъде другаде,а никъде нищо за S20 и 20+ .Ще кажеш че само те се купуват.А нахората които се интересуват от другите им писна да гледат само тая "тухла".

Ами големите си правят реклама с най-доброто им. Евтините с достъпното. До няколко дни ще се обърне внимание и на другите, какво си го слагаш на сърце, като че все едно ще иде сред класифицираните "СТРОГО  СЕКРЕТНО"...
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • OliQueenBG
Аксесоари

Изложиха се според мен с това "най-доброто".
Не стига, че Ultrata е значително по-тежка от NOTE 10+, а отгоре на всичкото се оказва, че е и с
три пъти по-високо облъчване на главата спрямо последния -
SAR 0.94 W/kg (head) за Galaxy S20 Ultra спрямо SAR 0.35 W/kg (head)  за NOTE 10+

Телефонът, който ще се купува най-много от новите S-ки и който реално си струва, е S20+ (визуално обаче Note 10+ го превъзхожда и него, но не и хардуерно, де Smile).
Ultrata е излишна маркетингова изгъзица, която не блести с нищо.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Eastern за това мнение:
  • airbus, doktorra, Victormihov

Много дебела и много тежка 8.8мм дебелина е много.
Освен това е по-голяма от Ноте 10+ който в момента ползвам, мога и с една ръка да го ползвам, но не е супер удобство.
По-голям от Ноут 10+ и пари да ми дават не искам, дори стойката на колата пада от тези негови 200гр и се отлепя.
Ултрата не само, че е по-голяма но и по-тежка 220гр, сега имам такъв телефон и това е 11 про макс с неговите 226гр, тежък е, и не е кеф да се държи с една ръка, може би го оправдава това, че е със стоманена рамка- но все пак.
Ултрата със стоманена рамка ли е, че така тежи?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Не, всички 20-ки са с алуминиева.

(2020-02-21, 20:01:11)emo_841 написа:  Б,,,хти тая Ultra ! само нея в Youtube и навсякъде другаде,а никъде нищо за S20 и 20+ .Ще кажеш че само те се купуват.А нахората които се интересуват от другите им писна да гледат само тая "тухла".
Не само тухла, а голяма!  Прекаляват с тази  100мп камера и някакъв зум  реклама.  Реално е ново за марката,но сме виждали оптиката и от другите марки.

Така и не успяха да напишат софт за останалите камери в Prо режим. Аматьори! Big Grin

[Изображение: Pro.jpg]


Няма много разлика. Wink


 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











(2020-02-21, 20:59:43)EasternТелефонът, който ще се купува най-много от новите S-ки и който реално си струва, е S20+ (визуално обаче Note 10+ го превъзхожда и него, но не и хардуерно, де :)). написа:  Ultrata е излишна маркетингова изгъзица, която не блести с нищо.
Август ще доизкусурят всичко в следващият Ноут, но пак със същия процесор и видео а ще искат сигурно  и по 3 бона за него все едно е съвсем ново поколение.
Просто филма се повтаря всяка година.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.

(2020-02-22, 18:03:39)tonus написа:  Август ще доизкусурят всичко в следващият Ноут, но пак със същия процесор и видео а ще искат сигурно  и по 3 бона за него все едно е съвсем ново поколение.
Просто филма се повтаря всяка година.
Тогава ли е лаунча на ноута!?Авгусг! ?

Последният Ноут беше представен август.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.

Аз не виждам какви подобрения има в Ноута спрямо S10 серията честно казано Smile . 12гб рам е толкова излишно , че освен маркитингов трик друго не е . Ноута си е чист S10+ с писалка .

Мен специално ме кефи дизайна на ноута най вече!За мен е по красив от S10,но ме спря размера .Ако  по малкия ноут беше със същата резолюция,като на плюса, бих взел него .Смятам,че тази година ще е със по готин дизаин от 10ката ,че даже и от  S20 .
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • Eastern

Такава рекламна кампания като на тази измислица Ultra не съм виждал до момента от Самсунг. Явно искат да издоят балъците на пре-ордър за Ultra преди да загреят, че реално избора ще е между s20 и s20+, затова умишлено ги сбутаха на заден план. 

Това което видях до момента s20-ката стои уникално красиво във ръката, а камерата по нищо не отстъпва на другите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на mtv11 за това мнение:
  • Eastern

(2020-02-22, 19:33:30)mtv11 написа:  Такава рекламна кампания като на тази измислица Ultra не съм виждал до момента от Самсунг. Явно искат да издоят балъците на пре-ордър за Ultra преди да загреят, че реално избора ще е между s20 и s20+, затова умишлено ги сбутаха на заден план. 

Това което видях до момента s20-ката стои уникално красиво във ръката, а камерата по нищо не отстъпва на другите.
И аз така мисля,няма да се повтарям,бях го казал по рано назад във темата.Чакам само да почнат тестовете за батериите между S20 &20 plus .Това ще ми са следващите важни тестове!

(2020-02-22, 19:44:16)emo_841 написа:  И аз така мисля,няма да се повтарям,бях го казал по рано назад във темата.Чакам само да почнат тестовете за батериите между S20 &20 plus .Това ще ми са следващите важни тестове!
Тестовете са ясни с exynos процесор за Европа , разликата ще е видима. Big Grin

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

(2020-02-22, 19:54:18)foxhd написа:  Тестовете са ясни с exynos процесор за Европа , разликата ще е видима. Big Grin
Това ми е ясно,но искам да видя разликата  примерно м/у моята 10ка и S20 .След като е със 1инч по голям дисплея и  с 600 ампера повече батерия.Но пък по новия процесор ,който ще е по лакум ми се струва,че ще изравни резултата м/у тях!

Samsung Galaxy S20 Ultra - първи тестове за нощни снимки.

[Изображение: 8808921bf997f54cf80e6731bfe61bd3-full.jpg]
Камера със свръхширок обхват.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • NaniG, OliQueenBG

Еми снима като телефон за 400лвSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Dowper, mtv11, TNTKZ

Оказва се, че време за зареждане на Galaxy S20 Ultra със зарядно от 25 W или 45 W е почти еднакво.

При зарядно 25 W:
in 15 minutes: 32%
in 30 minutes: 62%
in 45 minutes: 89%
in 59 minutes: fully charged (100%).

При зарядно 45W:
in 15 minutes: 37%
in 30 minutes: 70%
in 45 minutes: 92%
in 59 minutes: fully charged (100%)
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, trendata

Сравнение на камерите :
https://hi-tech.mail.ru/review/samsung-g...irst-view/

(2020-02-23, 09:53:50)Boby13 написа:  Сравнение на камерите :
https://hi-tech.mail.ru/review/samsung-g...irst-view/
Определено камерата се справя добре, но продължавам да твърдя, че зумът след 30 е излишен. Не вижда заради кой аспект от камерата е израза "снима като телефон за 400 лева"? Или щом телефона е скъп то той не става Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 2 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • fifth_root, NaniG

Реално погледното снимките не са като за телефон за 2500 лв , за мен снимките са като посредствен телефон за 600 лв. Това се отнася и за предишни флагмани , ако не е хубавият дисплей на Самсунг никога не бих купил флагман.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Снимките във сравнителните статии и ревюта на камерата показват съвсем друго. Така, че според теб в кои аспекти камерата на ултрата куца, а като цяло и на флагманите? Всички сме наясно, че това не е фотоапарат, но въпреки това камерите на съвременните флагмани се справят страхотно за ежедневни снимки (когато пътуваме, или сме на почивка и т.н.).

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 4 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • divna, fifth_root, martoo, NaniG

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...K/p/574363

Имах запитване в фейсбук към Samsung България относно pre-order бонуса, и днес ми отговориха, че който е направил предварителна заявка ще си получи устройството в периода 6-9 Март. Тоест може да си получим телефоните преди обявената дата която беше след 9-ти Март.


Прикачени файлове
.jpg Capture.JPG Размер: 25.67 KB  Сваляния: 172

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • divna, martoo, trendata

https://www.youtube.com/watch?v=ySNTahrT0nE Ето едно сравнение на камерите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG

А някой , който е направил pre order от теленор да са се свързали с него ? Тази година малко по различно се извършваше пре ордера .
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)