Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 2016 Гугъл Акаунт
#1

Купих си тоя телефон през олекс на старо... всичко хубаво ама викам ся ще го хард ресетна и ще си го ползвам. Обаче след като го хардресетнах с бутоните... ми казва дай ми ти сега гугъл акаунт и почва едно псуване, псуване, псуване  Bu Bu Bu  отварям клипове онез маркират дума и таз дума им казва "асист" при мене думата кат я маркирам от браузера нищо не ми дава  и няма оправия и това е едни испаняги обясняват на неразбираем език някви неща. Много ви моля дайте някав акъл как да го оправя тоя телефон щото се отчайвам вече. Ако трябва и наново софтуер ще му сложа само искам да знам точно какво да му сложа с каква програма и как щото да не го брикна хептен. И само да кажа че тоз телефон е от 2016 понеже на LG му е беден речника (раиш ли) и има модел K4 от 2016 и такъв от 2017 и май само аз съм се сдобил с 2016 щото де що има клип за K4 се отнася за 2017 версията която е с адроид 6 и кусур а при мене е 5 и нещо.
Цитирай
Аксесоари
#2

Има доста писано по темата за твоя случай(и не само твоя).Накратко-преди ресета е трябвало да спреш синхронизациите на съществуващият акаунт и да премахнеш акаунта от телефона,преди ресета!Това няма как да ти помогне вече,но да знаеш за напред.В момента политиките за сигурност на гуглето са се задействали и са заключили апарата и затова искат последният действащ акаунт,на който са минали синхронизации(предишен собственик).Единственият ти шанс е да питаш този,от когото си го купил,за акаунта му.НЕ ПРАВИ ПОВЕЧЕ ОТ 6 СЛУЧАЙНИ ОПИТА,защото след това,дори и да намериш акаунта,го заключва към последната сим,работила на апарата!Или да търсиш в тубата някое видео,който е успял да прескочи акаунта(дано намериш,андроидското заключване след версия 6.5 стана по-страшно от айфона).И само за инфо-дори да го флашнеш с друг фърм(да смениш софтуера),заключването остава-пак стига до акаунта и пита за него(личен опит) Smile
Цитирай
#3

Добре не може ли примерно да му инсталирам наново ром ? Добре в сервиз ми предлагат за 30 лв да го оправят, те каква магия ще му направят? Не ми е много рентабилно щото телефона я стурва 50 лв я не...Па не знам и батерията му държи ли не държи ли...
То стана един цирк обадих се на продавачката тя вика той бил на майка и даде ми уж имейл и парола ама гугъл акаунта иска друга парола и има опция за възтановяване на парола ама иска телефонен номер и да праща смс аз и казах така и така дай ми и номер ще получиш код и трябва да ми го върнеш тя каза добре после ме блокира... явно се е шашнала че съм някакъв измамник и я за посигурно игнор и толкос...
Добре аз едно не мога да разбера значи няма никакъв проблем да изтрия акаунта ако е логнат обаче логнат ли е сигурност бате бате... не ми е понятно начи ако открадна тоя телефон и му махна акаунта пре сетингите всичко е ок обаче хардресетна ли го съм престъпник един вид...
Цитирай
#4

С кой андроид си? има доста писано по т'ва пробвай с търсене като "Lg G4 bypass frp" в тубата..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#5

Android 5.1.1 (Lollipop)
Начи в тубата има клипове бол как се заобикаля това проблема е че в тия клипове въртят сучат намират браузър от там търсят гугъл от там кликат със задържане върху някаква дума и после думата им предлага 3 точки от които търсят assist и т.н. при мен като цъкна на думата се маркира с две топки в двата края и няма асист и не мога да го направя като тях и полудиявам. Това дето го показват в тубата е за телефон K4 2017 а тоз е 2016 К4...
Цитирай
#6

Като стгинеш на екрана с Wifi цъкни добави и напиши примерно ккккккк маркираш го цялото и задържаш трябва да ти се появи Асист ( но 1-во трябва да си се кънектнал към някоя мрежа) и от там нататък си ти.
Ако не стане пускаш TalkBack и от настройки на TalkBack избираш help цъкаш на някой от тутовете и пускаш клипа после даваш на часовничето и те пита дали искаш да отвориш хром..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#7

Появява се Select all | Cut | Copy | Paste | Clip Tray
Аз до хром стигам нема дерт там проблема е че след като гугълна не моа от дума да намеря assist че да вляза в сеттингс
Цитирай
#8

https://www.youtube.com/watch?v=STBRjrUjsPc

пробвай това.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на bLck за това мнение:
  • DESAN
Цитирай
#9

(2019-05-22, 20:18:24)bLck написа:  https://www.youtube.com/watch?v=STBRjrUjsPc

пробвай това.

начи помпя това дето и тоя ама то е за плъзгане и не става нищо ако плъзна пък ме праща на друго нещо и после като спре да се обажда и ме връща пак в началната страница. Освен да дойдат куките друго не знам...
Цитирай
#10

а т'ва с talkback пробвал ли си го?

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на bLck за това мнение:
  • DESAN
Цитирай
#11

(2019-05-22, 20:29:42)bLck написа:  а т'ва с talkback пробвал ли си го?

Това ми е последната надежда за зла беда не мога да намеря със същия телефон такова и при мен е по различно... То няма значение талк бак ли е ако накрая се стига до маркиране на дума...
Цитирай
#12

https://www.youtube.com/watch?v=6-lb3l3zEPc

пробвай.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на bLck за това мнение:
  • DESAN, tsvetan24
Цитирай
#13

Стана евалата успях да вляза в сетингите. Е май успях... браво маняк евала
Цитирай
#14

Честито.Радвам се,че успях да помогна.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на bLck за това мнение:
  • DESAN
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)