Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Връщане до Орео?
#1

Някой може ли да обясни как да се върна на орео и на кой security patch по - точно.
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да си изтеглиш последната версия на Odin, както и последния ъпдейт на Oreo за твоя телефон. Ако не ползваш Smart Switch - инсталирай си го. Направи бекъп (обърни внимание дали е успешен, че на винаги е). Трявба да имаш и нужните драйвери на лаптопа. Изтрий си профила на Гугъл от телефона (за да не ти търси парола при логване).  Изключваш телефона, влизаш в download/odin mode с клавишната комбианция POWER + VOLUME DOWN + BIXBY. Включваш телефона към лаптопа с оригиналния кабел. В Odin зареждаш файловете - вижда се в кое поле кой файл (накрая CSC файла). И чакаш да ти изпише "PASS", а не "FAIL". След това възстановяваш през Smart Switch.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • hristakiev
Цитирай
#3

Само трябва да се провери в момента с кой буутлоудър е и дали му позволява да направи даунгрейд. Иначе всеки път ще дава фейл!

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#4

За момента няма промяна Smile Освен, ако нещо съм пропуснала, но мисля, че не Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#5

Благодаря ,някой от вас правил ли го или има ли намерения да го пробва . Като цяло сам доволен от one ui , само батерията ме дразни
Цитирай
#6

Много хора са го правили.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
#7

(2019-05-22, 19:33:23)hristakiev написа:  Благодаря ,някой от вас правил ли го или има ли намерения да го пробва . Като цяло сам доволен от one ui ,   само батерията ме дразни

Аз имах проблеми с Пай в началото, и се върнах до Орео. Но сега пак съм на Пай. Проблемите се изчистиха и съм доволна.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#8

Виждам че си с с8+ , ъпдейтна ли до майски патч ?
Цитирай
#9

О, да ? Когато излезе нов ъпдейт - слагам веднага, не чакам отзиви за батерия и т.н.  Tummenupp

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 2 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • hristakiev, naskogeo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)