Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся да закупя телефон до към 900 лв
#1

Здравейте група ,нов съм и още не мога да се оправя със сайта и видях че мога да направя направо тема ,ако нещо се повтаря ,извинете ме .Искам да отпратя едно питане към вас и ако може някой да ми помогне с избора.
Искам да си взема телефон до към 900 лв(искам да има хубава камера ,батерия , с добри характеристики като цяло но тия двете са сякаш за мен са най важни)
Не разбирам много и не знам какво да гледам ,като цяло сякаш съм се спрял на Huawei mate 20 I Huawei P20 pro.
Според вас кой е по добър и кой да избера от двата.
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет, провери в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97109

 
Цитирай
#3

Не взимай Хуавей точно сега. Явно не си запознат с последните новини.

Казвам го като притежател на телефон на марката.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#4

Ха и защо да не взима, излагате се тотално!!!

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

По-добре Mate 20 pro,защото гледам си писал Mate 20.

#Panda
Цитирай
#6

(2019-05-24, 07:37:29)tiesto_pld написа:  По-добре Mate 20 pro,защото гледам си писал Mate 20.

#Panda

То по добре Mate 20 pro , ама  и парите са повече ,идват ми в повече

(2019-05-23, 21:45:45)gurcayy написа:  Не взимай Хуавей точно сега. Явно не си запознат с последните новини.

Казвам го като притежател на телефон  на марката.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Защо,не съм запознат ,защо да не вземам сега ?

(2019-05-23, 21:41:50)NoMaD написа:  Привет, провери в тази тема: https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=97109

Благодаря  Smile
Цитирай
#7

Това е водеща новина в света на телекомуникациите. Телефоните на Хуавей няма да могат да използват услугите на Гугъл. Поинтересувай се малко.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-05-24, 15:16:59)gurcayy написа:  Това е водеща новина в света на телекомуникациите. Телефоните на Хуавей няма да могат да използват услугите на Гугъл...
За сертифицирани и вече пуснати на пазара устройства, "водеща новина в света на телекомуникациите" не важи.

 
Цитирай
#9

(2019-05-24, 16:41:43)NoMaD написа:  За сертифицирани и вече пуснати на пазара устройства, "водеща новина в света на телекомуникациите" не важи.

Значи ако си купя сега до седмица до половин месец Huawei ще си имам всичко така ли ?
Цитирай
#10

(2019-05-24, 15:16:59)gurcayy написа:  Това е водеща новина в света на телекомуникациите. Телефоните на Хуавей няма да могат да използват услугите на Гугъл. Поинтересувай се малко.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Приятел стига си плашил хората с тези новини, които не касаят устройствата, които сега са на БГ пазара

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#11

А вие сте гледали с розови очила. Ще накарате човека да купи телефон за 900 лв, за който няма да вземе и 300 лв след 6-10 месеца, ако Хуавей не клекнат.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#12

Не. Huawei а онзи психопат рижав ще клекне. Всичко както винаги е за пари много много пари.... Ще направят сделка и всички ще са доволни.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Цитирай
#13

Неразбрах ако си купя телефона до 1 месец примерно всичко ще си имам ли ?
Цитирай
#14

(2019-05-24, 18:17:00)ost_galin написа:  Неразбрах ако си купя телефона до 1 месец примерно всичко ще си имам ли ?
Купувай си спокойно,ще си имаш всичко

#Panda
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • ost_galin
Цитирай
#15

(2019-05-24, 18:17:00)ost_galin написа:  Неразбрах ако си купя телефона до 1 месец примерно всичко ще си имам ли ?
Да, не се притеснявай да си вземеш устройство на Huawei. Ще имаш ъпдейт, ще използваш Вайбър и Фейсбук и ще си се радваш на телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на LFCforlife за това мнение:
  • ost_galin
Цитирай
#16

(2019-05-24, 16:58:38)ost_galin написа:  Значи ако си купя сега до седмица до половин месец Huawei ще си имам всичко така ли ?
Да, до всички услуги устройството ти ще си има достъп.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ost_galin
Цитирай
#17

Благодаря ви на всички ,мисля май да е Мате 20 ,отначало си мислех P20 pro ,но няма да е той Мате ще е
Цитирай
#18

Много ще си доволен, гарантирам

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
[-] 1 потребител изказва благодарност на koprio за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#19

(2019-05-24, 18:56:43)koprio написа:  Много ще си доволен, гарантирам

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Дано  да е така,е сиг по доволен щях да бъда ако беше Mate 20 pro вместо Mate 20,ама повече немога да си позволя
Цитирай
#20

Спроед мен ще можеш да спазариш от олекса направо някоя P30-ка. Особено сега с всичките тези спекулации и нарастващ брой обяви.  Smile))

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
[-] 1 потребител изказва благодарност на disrespectful за това мнение:
  • koprio
Цитирай
#21

(2019-05-24, 16:58:38)ost_galin написа:  Значи ако си купя сега до седмица до половин месец Huawei ще си имам всичко така ли ?
Купувай смело, както са обяснили кризата, пред която изправиха марката ще се отрази на новите им устройства едва след минимум 9 месеца. На вече произведените апарати, едва ли ще има дори минимален ефект. Все пак дори на война, има някакви принципи.

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)