Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

На късмет е. Гарантирано избягване на митницата имаш при поръчка през Алиекспрес от магазини като MI Global store, които за 27 долара допълнително предлагат доставка с DHL без митница.


Цитирай
Аксесоари

(2019-10-17, 23:28:59)newtothegame950 написа:  Здравейте, в момента има промоция на Mi 9T Pro 6/128 GB  в Gearbest с купон за отстъпка, цената му е 369$. Въпроса ми е ако поръчам от там, ще мине ли митница или е на късмет ? Angel

В Бг има магазини,които продават по 700 лв 6/128. Не си заслужава чакането от Китай.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

След като малко над 4 месеца следя темата в този форум,след доста месеци чудене какво да си поръчам,днес си поръчах Редми К20 Про(6/128 червен) с китайски ром и гледайки мненията във форума всеки ден все повече бях сигурен,че това е правилният избор.Първоначално се чудих между К20 и Ноут 7,преди месец и половина чуденето беше между Ноут 8 Про и К20 про и в крайна сметка спечели К20 про.Искам да благодаря на всички във форума за мненията им,определено ми направиха живота много по-лесен с избора Smile .
[-] 3 потребители изказват благодарност на liverbg за това мнение:
  • hglr123, milenvn, suffer
Цитирай

Да направим един есенен преглед на офертите за Redmi K 20/ Redmi K 20 Pro. Веднага прави впечатление голямото търсене на моделите от тази серия- масово липсва черният вариант, a цените са същите като преди 3-4 месеца, което рядко се случва. Очевидно според клиентите това са най-добрите предложения в момента от Xiaomi.

И така, започваме с Redmi K 20, 6/64 GB- 245 долара или към 430 лв в момента:

https://www.aliexpress.com/item/33026851...41ce0VZY1Z

Redmi K 20, 6/128 GB- 262 долара или към 460 лв:

https://www.aliexpress.com/item/33037882...41ce9HPlhH

Redmi K 20 Pro, 6/64 GB- 293 долара или към 515 лв. в момента:

https://www.aliexpress.com/item/33027153...5a8awfCOW6

Redmi K 20 Pro, 6/128 GB- 334 долара или към 588 лв.:

https://www.aliexpress.com/item/33025054...5a8aNW0Hjk

В случай че искате сигурна доставка гарантирано без митница, добавяте 27 долара за DHL с услугата European Union Express.


[-] 5 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • dani_z25, hglr123, hrissim, liverbg, srhristoff
Цитирай

(2019-10-22, 21:10:42)milenvn написа:  Да направим един есенен преглед на офертите за Redmi K 20/ Redmi K 20 Pro. Веднага прави впечатление голямото търсене на моделите от тази серия- масово липсва черният вариант, a цените са същите като преди 3-4 месеца, което рядко се случва. Очевидно според клиентите това са най-добрите предложения в момента от Xiaomi.

И така, започваме с Redmi K 20, 6/64 GB- 245 долара или към 430 лв в момента:

https://www.aliexpress.com/item/33026851...41ce0VZY1Z

Redmi K 20, 6/128 GB- 262 долара или към 460 лв:

https://www.aliexpress.com/item/33037882...41ce9HPlhH

Redmi K 20 Pro, 6/64 GB- 293 долара или към 515 лв. в момента:

https://www.aliexpress.com/item/33027153...5a8awfCOW6

Redmi K 20 Pro, 6/128 GB- 334 долара или към 588 лв.:

https://www.aliexpress.com/item/33025054...5a8aNW0Hjk

В случай че искате сигурна доставка гарантирано без митница, добавяте 27 долара за DHL с услугата European Union Express.
Ейййй, тия китайски педали са вдигнали цените заради 11.11 ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Номера на китайката да. Всички china версии на к20 про ги няма. 11.11 само за 9т про версиите. А като сложиш ваучерите които раздават алито глобъл версията излиза като Chinese... да си го бях взел по рано. От години 11.11 не са оферти. за пример една клавиатура гледах преди месец можех да я взема с долар по-еврино от 11.11


Sent from my MI 5 using Tapatalk
Цитирай

(2019-07-05, 10:29:22)zviara написа:  При мен като отиде на митница реда е следния:

Send item abroad (EDI-received)
BULGARIA SOFIA LC/AO Receive item at office of exchange (Inb)
BULGARIA SOFIA LC/AO Insert item into domestic bag
BULGARIA RPSM - MITNITZA SOFIA Send item to customs (Inb)


Вече има и такъв вариант за митница - нововъведение*.
Това е за доставка с адрес София

SINGAPORE SAL Send item abroad (EDI-received)
SOFIA LC/AO Receive item at office of exchange (Inb)
SOFIA LC/AO Send item to domestic location (Inb)
*БРСЦ Митническо оформяне Send item to customs (Inb)

Няма страшно, щом има брашно!  Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Скоро ми попадна и този красавец
BGN 771.57 | Privilege Edition Xiaomi Redmi K20 Pro 12GB 512GB Snapdragon 855 Plus CellPhone 6.39 Inch AMOLED 48MP Triple Cameras 27W Charger
https://s.click.aliexpress.com/e/4WXOEnDm
855 plus, 12/512, предполагам ще направи добро представяне.
Цитирай

Напълно изненадващо за мен, Виваком започва да предлага Xiaomi MI 9T Pro във версията 6/128 GB. Дори с най-евтиният план от 12 лв. имате субсидия и телефона ви излиза 789 лв. при плащане в брой. За сравнение официалната цена във България е 860 лв. С плана от 50 лв. апарата излиза 550 лв. Много добра оферта според мен! Браво на Виваком  Storstark

Линк към офертата: https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...2449612852


Цитирай

(2019-11-23, 20:53:37)milenvn написа:  Напълно изненадващо за мен, Виваком започва да предлага Xiaomi MI 9T Pro във версията 6/128 GB. Дори с най-евтиният план от 12 лв. имате субсидия и телефона ви излиза 789 лв. при плащане в брой. За сравнение официалната цена във България е 860 лв. С плана от 50 лв. апарата излиза 550 лв. Много добра оферта според мен! Браво на Виваком  Storstark

Линк към офертата: https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...2449612852
Чудесно.
За какъв период на договора иде реч?
Ако е две години, една проста сметка говори, че само от разликата на месец 50-12=38лв -> 38х24=912лв
Това само от плана.
МАФИЯ, МАФИЯ, МАФИЯ!!! Big Grin Big Grin Big Grin

Това в сферата на шегата, разбира се.
Ама математиката немойш я излъга...
Незнам - аз съм малко ... против В...м и A. по обективни причини.
На тяхно място трябваше да са я Ориндж, я Водафон, я Дойче Телеком, ама на - шни гази я руски ботинок, я мексиканска бота . Та сме само на думи у европата...
Както и да е - телефончето е арно, ако има начин не хранете В и А.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • alexbg67
Цитирай

Е що смяташ плана, ти реално си го ползваш, мисленето ти не е окей.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • android_97
Цитирай

(2019-11-23, 22:05:11)Legend написа:  Е що смяташ плана, ти реално си го ползваш, мисленето ти не е окей.
Хм... идеята, т.е. скритата вербалност в предложението за плана от 50лв. почива на вменяването на потребност, която не е реална в болшинството случаи. Почива на консуматорското мислене, вменявано от системата. Повече, повече, повече. ... и получаваш телефон за уж 550, реално са 1462лв. А дефакто нямаш потребност от този план.
Колко души мигрират от план за 12лв към такъв за 50?
Друг е случая с тези, които реално имат потребност от план 50 и си го ползват.
Болшинството не са.
Стари психологическо-маркетингови търговски похвати.
Разсъждавам на гл.. клавиатура тука по нощите. Ама трябва да тренираме сивото, не само да консумираме.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 2 потребители изказват благодарност на hrissim за това мнение:
  • alexbg67, anatol06
Цитирай

Колеги, аз също не одобрявам плановете от 50 лв. Най-малкото защото за тези пари не ни предлагат същото, което го има в много европейски страни. Ще изброя Англия и Франция например, но дори и в съседна Румъния за 50 лв. получавате освен неограничени разговори и неограничен и безлимитен 5G мобилен нет. Така че докато и тук не ни предложат същите услуги за тези пари, аз никога не бих сключил такъв договор, въпреки че имам възможност да го направя.

Но е хубаво операторите да предлагат повече модели на Xiaomi. Има хора, които искат да си купят телефона оттук със истинска гаранция (не такава от онлайн магазин). Други ще си го вземат на лизинг (въпреки че и той оскъпява). За всички тях това е възможност.

Виваком досега предлагаше най-малко модели на Xiaomi от трите оператора. Хубаво е, че се събудиха с Mi 9T Pro, с Mi Note 10 и с очаквания другият месец Redmi Note 8T. Това носи и допълнителни ползи за всички нас, като включването на профила на оператора в рома на телефона и по този начин активирането на VoWiFi става много бързо и лесно. Да се надяваме това да важи и за всички нови модели на Xiaomi оттук нататък!!


Цитирай

(2019-11-24, 01:13:02)milenvn написа:  Колеги, аз също не одобрявам плановете от 50 лв. Най-малкото защото за тези пари не ни предлагат същото, което го има в много европейски страни. Ще изброя Англия и Франция например, но дори и в съседна Румъния за 50 лв. получавате освен неограничени разговори и неограничен и безлимитен 5G мобилен нет. Така че докато и тук не ни предложат същите услуги за тези пари, аз никога не бих сключил такъв договор, въпреки че имам възможност да го направя.

Но е хубаво операторите да предлагат повече модели на Xiaomi. Има хора, които искат да си купят телефона оттук и със истинска гаранция ( не такава от онлайн магазин). Други ще си го вземат на лизинг (въпреки че и той оскъпява). За всички тях това е възможност.

Виваком досега предлагаше най-малко модели на Xiaomi от трите оператора. Хубаво е, че се събудиха с Mi 9T Pro, с Mi Note 10 и с очаквания другият месец Redmi Note 8T. Това носи и допълнителни ползи за всички нас, като включването на профила на оператора в рома на телефона и по този начин активирането на VoWiFi става много бързо и лесно. Да се надяваме това да важи и за всички нови модели на Xiaomi оттук нататък!!
Подозирах "кухотата" на скъпия план.
Аз лично стискам палци за постигането на истинска конкурентна среда в телекомуникациите в частност и на реална правораздавателна система за държавата ни като цяло.
Само в такива условия реалните действия на горните ще бъдат в полза на потребителите/населението.
За пример - упоменатите от теб бели държави.

А дано.
Storstark

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай

Теленор са обявили Mi 9T за "смартфон на месеца" Smile   Дават цифров термометър и хидрометър Xiaomi MI подарък при взимане на модела на лизинг или покупка онлайн. Офертата е в сила до 2-ри декември: https://www.telenor.bg/bg/private/device...128gb-dual


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • ronnie72, suffer
Цитирай

Mi 9t pro global version 128gb син, поръчан на 12.11 от MI Global store с DHL, получен на 26.11. Между другото от магазин Goldway ми потвърдиха, че ако изберете опцията DHL(до EU) също ще пристигне телефона без да се плащат никакви такси.  Преди тази услуга им беше обявена в описанието, но сега въпреки, че не е, явно си функционира още. Щях да купя телефона от там, но цената им на 12.11 беше по-висока от тази на MI Global store.

Мога да потвърдя също, че магазини Redmi online store и Fantacy tehnology  пишат при поискване занижени стойности на пратките с телефони.
[-] 2 потребители изказват благодарност на stoyanov.bs за това мнение:
  • hrissim, milenvn
Цитирай

(2019-11-27, 10:26:52)stoyanov.bs написа:  Между другото от магазин Goldway ми потвърдиха, че ако изберете опцията DHL(до EU) също ще пристигне телефона без да се плащат никакви такси.  Преди тази услуга им беше обявена в описанието, но сега въпреки, че не е, явно си функционира още.

Благодарим за подробната информация! А на каква цена ви излезе самият телефон с доставката по DHL?


Цитирай

(2019-11-23, 20:53:37)milenvn написа:  Напълно изненадващо за мен, Виваком започва да предлага Xiaomi MI 9T Pro във версията 6/128 GB. Дори с най-евтиният план от 12 лв. имате субсидия и телефона ви излиза 789 лв. при плащане в брой. За сравнение официалната цена във България е 860 лв. С плана от 50 лв. апарата излиза 550 лв. Много добра оферта според мен! Браво на Виваком  Storstark

Линк към офертата: https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/de...2449612852

По-малко от 12 часа след като Виваком пуснаха Mi 9T Pro на промоция и той е изчерпан до степен да го свалят от сайта! Очаквано развитие, всички знаем какви достойнства има модела! От оператора да си направят изводите и да зареждат за в бъдеще повече бройки и модели от Xiaomi!!


Цитирай

Промоция на MI 9T Pro 6/128 Blue в Gearbest с промокод (GBM9TPRO4 - прилага се накрая преди поръчката) - крайна цена 634лв:
Лично го проверих.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
[-] 1 потребител изказва благодарност на hrissim за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-11-27, 14:14:59)milenvn написа:  Благодарим за подробната информация! А на каква цена ви излезе самият телефон с доставката по DHL?
648лв.($357) излезе телефончето крайна цена. Очаквах по-големи намаления за 11.11 , но така или иначе бях решил да го пазаря и не му мислих много.
[-] 1 потребител изказва благодарност на stoyanov.bs за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2019-11-05, 09:07:11)tzetzo160 написа:  Скоро ми попадна и този красавец
BGN 771.57 | Privilege Edition Xiaomi Redmi K20 Pro 12GB 512GB Snapdragon 855 Plus CellPhone 6.39 Inch AMOLED 48MP Triple Cameras 27W Charger
https://s.click.aliexpress.com/e/4WXOEnDm
855 plus, 12/512, предполагам ще направи добро представяне.

Струва ли си цената от 200 лв отгоре? Тези 12 гб рам процесора 855+?

Чудя се дали да е К20 Про 6,8 или 12 гб...
Цитирай

Колеги коя е най-ниската цена за Mi9T в алито за 6/64? Аз намирам от Mi global store за 470лв без доставката, като ще използвам DHL-а със заобикалянето на митницата. За момента се опитам да го взема от България на добра цена, заради гаранцията, но ако попадна на добра цена от алито ще го взема от там.
Цитирай

Тук  но с безплатна доставка.
Цитирай

Тук директно отива на митницата сигурно, а разправиите там и парите не са хич малко..
Цитирай

Бих казал при късмет - има шанс 50 на 50.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)