Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

(2019-12-28, 21:53:24)niksapz написа:  Тук директно отива на митницата сигурно, а разправиите там и парите не са хич малко..


  Не е сигурно, но не препоръчвам. Хубаво е да си зададеш въпроса по-изчерпателно. Не съм те разбрал.
Цитирай
Аксесоари

Колега написал съм, че при купуване от алито ще използвам DHL със заобикаляне на митницата и ме интересува коя е най-добрата цена, която сте виждали с тази опция. С нормалната доставка, ако отиде на митницата всичко отива на кино с цената Smile
Цитирай

Има ли някъде Mi 9t pro на промоция? Най-евтино 699 лв намирам 6/128 ?!
Цитирай

https://www.emag.bg/smartfon-xiaomi-mi-9...e_products
В момента го има за 643 лв. Който търси, да купуваSmile
Цитирай

Xiaomi спира продажите на Redmi K20 Pro: https://www.gsmarena.com/redmi_k20_pro_s...-41419.php

 
Цитирай

Привет, навсякъде по магазините са изчерпани Mi 9T pro ... Моля, ако знаете от кой сайт/магазин в Бургас може да се закупи да каже..
Цитирай

С доставка може да се поръча оттук - тап

 
Цитирай

(2020-02-10, 14:21:40)Minchorna написа:  Привет, навсякъде по магазините са изчерпани Mi 9T pro ... Моля, ако знаете от кой сайт/магазин в Бургас може да се закупи да каже..
Провери ли в техмарк (techmark)

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай

(2020-02-10, 17:17:37)blutut написа:  Провери ли в техмарк (techmark)
Techmart искаш да кажеш?

Всички магазини очакват зареждане сряда/четвъртък.. Явно китайската нова година е забавила доставките.. Ще изчакам до четвъртък..
Интересното е, че цената на телефона все повече се вдигаSmile
Дано имам късмет за червен Про 6/128...
Цитирай

След 10 дневни мъки, днес поръчак Mi 9t pro 64 red за 679 лв...
Утре го очаквам в куриерският офис.. Дано не съжалявам, че не взех 128 гб версията..
Цитирай

(2020-02-12, 14:47:23)Minchorna написа:  След 10 дневни мъки, днес поръчак Mi 9t pro 64 red за 679 лв...
Утре го очаквам в куриерският офис.. Дано не съжалявам, че не взех 128 гб версията..
От коя фирма? От техмарт вземах същия за 670 преди 2 месеца. Червената версия. Мисля, че няма съжаляваш. Ако не си по видеата много ...

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай

Ммм не е ли 619лв 128гб в щепсела?
Цитирай

(2020-02-12, 14:47:23)Minchorna написа:  След 10 дневни мъки, днес поръчак Mi 9t pro 64 red за 679 лв...
Утре го очаквам в куриерският офис.. Дано не съжалявам, че не взех 128 гб версията..
Фирма ОфисиТе.. Пловдивска, имат сайт в интернет.. Почти навсякъде е изчерпан и нямат наличност..

(2020-02-12, 16:24:32)suffer написа:  Ммм не е ли 619лв 128гб в щепсела?
Обикновения е 619, ПРО версия мисля, че нямат Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Minchorna за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Надушили са, че е търсен и гледам цената 6/128 близо 100тарка нагоре, откакто го взех за половинката...
Ето една прилична оферта: https://www.olx.bg/ad/xiaomi-mi-9t-pro-1...1ec01459b8

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-02-12, 19:03:14)Minchorna написа:  Фирма ОфисиТе.. Пловдивска, имат сайт в интернет.. Почти навсякъде е изчерпан и нямат наличност..

Обикновения е 619, ПРО версия мисля, че нямат Smile


извинявай. Просто темата е и за двата модела и си признавам, че не съм дочел за какво е ставало въпрос.
честито! Добра цена Smile
Цитирай

Колеги здравейте, довечера ще ходя да гледам един Mi9T на 1 седмица (почти нов) и исках да питам за нещо по-специално, което да гледам, защото няма гаранция? Има ли начин да изпробвам екрана за изгорели пиксели и има ли смисъл, иначе другото го знам - двата слота за сим карти, провеждаю един разговор, Bluetooth-а, GPS, камерата и горе долу май е това. Цената е добра - под 400лв и затова се чудя, дали да не го взема.

ЕДИТ: Колеги отказах се за момента от модела, тъй като пак се разчетох в gsmarena-та и нещо не ми се рискува. Ще се търси друг модел, а може и да изчакам до към лятото примерно да видим и новите модели Smile
Цитирай

Телефона не е лош - разбира се си има своите особености, предвид цената обаче, мисля че са пренебрежими. Иначе за дисплея - пускаш бяла, зелена, червена и синя снимка (май имаше и вградени тестове) и гледаш екрана - има ли точки, няма ли Big Grin Като цяло е хубав телефона - аз за тия пари не знам какво друго бих взел

Xiaomi 12X 8/256gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на dancho2000 за това мнение:
  • niksapz
Цитирай

Като цяло - да, в момента е далече от цялото.

Дано го оправят.


[-] 1 потребител изказва благодарност на tivanov96 за това мнение:
  • niksapz
Цитирай

Както написах и по-горе за момента се отказах от покупката. Мога да почакам и до лятото да излезнат и новите модели, че за момента не са много телефоните, които ми харесват.
Цитирай

Не искам да си налагам мнението, но в момента мисля,ч е това е един от най-добре изглеждащите модели на пазара. Това, че няма ноч на камера на екрана така ми приляга, че не си представям как бих заложил на друг модел без изскачаща каера, която да не пречи на екрана. Знам, че има подобен модел на Huawei и на Samsung май един модел, но при тях и цената и параметрите не са това, което е този модел.

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

Телефончето си е връхче отвсякъде погледнато, единствено понякога претупаните ъпдейти и все още съществуващото недоверие към бранда пораждат прекомерна предпазливост към закупуването му. На мен лично ми допада повече работата с него спрямо ХВ30прото, което ползвам.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-03-04, 21:42:11)alexbg67 написа:   и все още съществуващото недоверие към бранда пораждат прекомерна предпазливост към закупуването му
Недоверие? Бранда е на 10 години ?!
Цитирай

(2020-03-05, 00:27:53)anatol06 написа:  Недоверие? Бранда е на 10 години ?!
Създаден е през 2010 година, но в България започва да се предлага чак през 2017 г. и то не всички модели, така че за някои е да, нормално е.

 
Цитирай

Това не означава, че няма потребители от БГ преди да се предлага Официално в страната. Дори тога имаше само верни фенове и нямаше глобални индийски шльокавици за да има от какво да се оплакваме. А и моделите за поддръжка бяха доста по малко. Но идеята е че марката има фенове в БГ от 10 години.
Цитирай

Здравейте,

Чудя се кой модел да си избера Хиаоми 9Т или Хуавей мате 10 про,кой ще ми препоръчате,хуавея го намирам в олх за 420 лв втора ръка ползван 6 месеца и гаранация още 18 месеца от виваком
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)