Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

(2020-03-08, 16:00:39)don1 написа:   Чудя се кой модел да си избера Хиаоми 9Т или Хуавей мате 10 про... 
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай
Аксесоари

Ползвам телефона от 4 месеца ,мислех да напиша 1 мнение преди 3 месеца, но реших да изчакам малко време.За тия 4 месеца Редми К20 Про се представя наистина невероятно,направо летя с него,от камерата съм доволен и от всички телефони,които съм ползвал на Сиаоми,от този съм най-доволен.Но нещото ,което най ми хареса в телефона определено е плъзгащата камера и най вече целият дисплей без виждаща се камера.Процесора е на топ ниво.Единственото ми оплакване ,което мога да имам е калибрирането на сензорите като използвам навигация,но това е дребно за мен и не е толкова значително.Ако трябва да му дам оценка тя ще е 9.5 от 10.
Цитирай

(2020-03-24, 12:09:51)liverbg написа:  Ползвам телефона от 4 месеца ,мислех да напиша 1 мнение преди 3 месеца, но реших да изчакам малко време.За тия 4 месеца Редми К20 Про се представя наистина невероятно,направо летя с него,от камерата съм доволен и от всички телефони,които съм ползвал на Сиаоми,от този съм най-доволен.Но нещото ,което най ми хареса в телефона определено е плъзгащата камера и най вече целият дисплей без виждаща се камера.Процесора е на топ ниво.Единственото ми оплакване ,което мога да имам е калибрирането на сензорите като използвам навигация,но това е дребно за мен и не е толкова значително.Ако трябва да му дам оценка тя ще е 9.5 от 10.
 Здравей колега.На същото мнение съм.Мен също много ме дразни факта, че калибрацията на компаса е под всякаква критика...Търся решение на досадния проблем. До сега съм бил с СГС 7 едж никакви подобни проблеми плавно си работи, но тука има нещо и се побърква понякога...

Samsung Galaxy S3 Black, Samsung Galaxy S7 EDGE Gold
Цитирай

Може ли някой да ми сподели удачна и работеща GCAM камера за redmi k20 pro с индийски глобален ром без руут? имаше някакво приложение, което показваше такава за нашия модел, която като я инсталирах и забива

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Цитирай

@kstavrev  , пробвай тази: https://www.celsoazevedo.com/files/andro...gelog1052/
[-] 1 потребител изказва благодарност на NikolayBUL за това мнение:
  • kstavrev
Цитирай

Някой пазарувал ли е от edwaybuy ?Отзиви някакви?
Цитирай

(2020-04-02, 14:18:23)vengard написа:  Някой пазарувал ли е от edwaybuy ?Отзиви някакви?
Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • vengard
Цитирай

Здравейте, с жена ми си взехме септември месец по един Редки К20 про от Китай и сме много доволни за тези 7-8 месеца ползване. Сега един колега избира телефон и ме попита за К20про-то ако го поръча от Китай, дали ще има български. Гледам вече са пуснали Глобал ромове, но има ли български език. Тук като гледам цените на ми9т не са мръднали а при не намирам с параметрите на К20про.
Цитирай

Ако си поръча изрично китайската версия на рома - само тогава няма да има български.
Да си чете упътването. Търговците по принцип отключват буутлоудъра и слагат глобален ром, така че без бг едва ли ще дойде
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tzetzo160
Цитирай

Така предполагам и аз. Моя е с китайски ром и си го ползвам на английски без проблем, след като инсталирах Гугъл плей и махнах китайските работи. Но на него ще му трябва българско меню. Дали глобалния ром идва с инсталиран Гугъл плей?
Цитирай

Да, в глобалния си има GMS.

 
Цитирай

Интересно че не намирам Redmi k20 pro с доставка от склад от Европа вече

А добре, какъв аналог на К20 pro бих могъл да му поръчам от Китай, с Глобал ром и поне същите характеристики, все пак нашият модел вече е на година.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)