Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 7/7 Pro - батерия, коментари и съвети
#1

[Изображение: 033d6ea96ddda17a993c61ed359928ec-full.png]

                          Коментирайте тук батерията на  OnePlus 7/7 Pro

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, имам голям дрейн на батерията. На час по 1 2 процента пада .. не знам защо и какво се случва. Как е при вас ?!

Oneplus 7 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gothic_madness за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Провери в настройките дали опцията за постоянно сканиране и търсене на wi-fi е изключена.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Да, изключение е. Дрейна ми идва от това, че постоянно търси Сигнал за мобилната мрежа. Имам обхват и всичко останало дори и намирайки се на гъза на географията. Направих фактори ресет. Направих и тест. Оставих телефона без карта и отново ми излизаше в менюто на батерията, че 1 процент е заминал за network standby, което е тъпо. Батерията ми пада с 2 процента за 1 час в спящо състояние на телефона.

Това го правих, остана само Google backup transport, което точи интернет напразно.

Oneplus 7 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gothic_madness за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

OnePlus 7T vs OnePlus 7 vs OnePlus 6T vs OnePlus 6 - Battery Drain Test.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

    Ето и от мен не знам дали е добре или не.

Oneplus 7 pro
Цитирай
#7

Здравейте,

Насочил съм се към OnePlus 7 с 8GB RAM памет. Това ще ми бъде първият телефон от тази марка. Изчетох доста за него, както и за предшественика му 6Т и мисля, че е по-добре да взема по-новия модел.

Гледах цените в интернет и намирам цени започващи от 860лв в онлайн магазини. В Emag и Citytel за над 1100лв.
Може ли да ме посъветвате от къде е по-добре да го взема? Разликата е близо 300лв и тези онлайн магазини изглеждат много примамливи. Четох условията им за гаранционно обслужване и всичко изглежда наред.
Според вас какви други рискове може да има?

Благодаря предварително Smile
Цитирай
#8

И аз за пръв път ползвам тази марка взех си преди два месеца OnePlus 7T и мога да кажа,че надмина очакванията ми.Гледам го в емаг е 1150лв което е нормална цена , като се има в предвид,че аз го взех за 550 паунда.Взимай смело няма да съжаляваш, единствено Български език няма което за мен не проблем.Другото хубаво е на 7Т ,че излиза с андроид 10 и гарантират още две официялни актуализации и 3 години секюрити.ТИ презеняваш ,но няма да сбъркаш.
Цитирай
#9

(2019-12-28, 10:06:27)entem написа:  Здравейте,
Насочил съм се към OnePlus 7 с 8GB RAM памет. Това ще ми бъде първият телефон от тази марка. Изчетох доста за него, както и за предшественика му 6Т и мисля, че е по-добре да взема по-новия модел.
Гледах цените в интернет и намирам цени започващи от 860лв в онлайн магазини. В Emag и Citytel за над 1100лв.
Може ли да ме посъветвате от къде е по-добре да го взема? Разликата е близо 300лв и тези онлайн магазини изглеждат много примамливи. Четох условията им за гаранционно обслужване и всичко изглежда наред..
8GB/256GB - цък

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Благодаря ви много за отговорите.
Чудех се и за 7Т, но е по-скъп. В предвид характеристиките (Андроид 10, 90Hz екран, по-нов чипсет) разликата си заслужава понеже това не се купува всеки ден. Още не съм решил със сигурност и най-вероятно ще изчакам поне още една седмица.
Иначе гледах този сайт mobisector и основно позитивни мнения прочетох за него. За марката OnePlus видях, че имат различен софтуер за Азия и Европа (не съм на 100% сигурен дали е вярно) и е възможно да не ми признаят гаранцията, ако софтуерът е за Азия. Не знам дали заради това не са по-евтини.
Най-сигурно за момента ми изглежда Citytel. От там съм взимал друг телефон за майка ми преди няколко години и телефонът все още работи без проблем. Като го взема, ще се похваля. До тук само хубави мнения чета за тази марка и съвсем скоро и аз трябва да се присъединя към доволните собственици Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на entem за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

Да се похваля и аз. В крайна сметка реших да взема OnePlus 7T. Телефонът направо лети. Толкова бързо нещо до сега не съм виждал. Разликата между 60 и 90Hz се забелязва. С две думи, заслужава си този телефон и то много Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на entem за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

OnePlus 7T. 4 часа sot и още 50% батерия. Не е зле, при това не е само на wi-fi, а и с доста 4G. Доволно...[Изображение: 1add2a13b2c2f0d338daca9098a92fbd.jpg]

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#13

Добри резултати аз моя не мога да го докарам повече от 5ч. и след това е умрял . Имам същият обаче Европейската версия HD1903
Цитирай
#14

И малко по-късно. 7 часа ще ги направи. Автоматична яркост, дисплеят е на 90 херца, нищо не ограничавам. А и батерията е още на 3-4 заряда, предполагам, че ще става и по-добра[Изображение: 0c1265b118e969b10cd1c9d76811c718.jpg]

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#15

Моят 7 про умира на 4 часа и нещо.... Твоя е супер резултат

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Цитирай
#16

Аз правя между шест и седем часа, wi-fi и мобилни данни, повечето случаи зареждам на два дена, 7про...

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)