Анкета: Гласувайте с цвета, който имате. - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Mirror Gray
31.58%
6
31.58%
Nebula Blue
63.16%
12
63.16%
Almond
5.26%
1
5.26%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на притежателите на OnePlus 7/7 Pro
#26

OnePlus 7T Glacier Blue закупен от Amazon UK.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#27

@yordan4002 Отпред е уау!
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • yordan4002
Цитирай
#28

(2019-12-02, 19:51:30)galaxyhopper написа:  @yordan4002 Отпред е уау!
Заслужава си парите. Изключително бърз не съм очаквал.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#29

От три дни съм с 7 pro 8/256! Купих го за 1210 лева от Mobisector. Засега съм доволен! Преди това бях с Samsung S10e и от него също бях много доволен но този дисплей е брутален! Но пък Samsung си е Samsung Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Koatex за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#30

@Koatex какво имаш предивд под "Самсунг си е Самсунг", ходих да го гледам като избирах телефон, но с абсолюно нищо (освен камерата, която в моя случай не е приоритет) не ми хареса повече от 1+. Какви други предимства има Самсунга?

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitko_9405 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#31

(2019-12-03, 15:14:48)mitko_9405 написа:  @Koatex какво имаш предивд под "Самсунг си е Самсунг", ходих да го гледам като избирах телефон, но с абсолюно нищо (освен камерата, която в моя случай не е приоритет) не ми хареса повече от 1+. Какви други предимства има Самсунга?
Предимствата са доста, много и са само по отношение на софуера. Няма да ги изброявам не ми се пише толкова но са в дребните неща, детайлите, а именно те са тези които правят голямата картинка. Пример, при Самсунг влизаш в телефона и само със слайд на дясно избираш номера който искаш да повикаш. На ляво пък ще изпратиш смс. Няма друг календар (ако някой го знае да го напише кой е) в който като влезеш маркираш конкретната дата задържаш си пръста на нея и като го придвижиш към следващите дати те се маркират докато не спреш. После вече пишеш всичките маркирани какво ще са, отпуска почивка и тн. Калкулатора има опция да преобразуваш всякакви мерни единици от една в друга - страхотно! И още много подобни дребни неща. Някой ще напише нали е сток андройд - добре но не пречи подобни приложения да са много по рационални така няма нужда да търсиш заместител! Страхотен телефон но Самсунг си остават за мен наистина уникални заради всички дрени неща който ги провят такика. И това не е само за телефоните, а за всичко от тях. Държа да изясня, че горе написаното е лично мнение!
Цитирай
#32

Аз например винаги съм имал телефони Самсунг, за пръв път използвам OnePlus, за момента мога да кажа, че единственото, което ми липсва е календара и сензора за пулс, (Който и без това премахнаха от новите модели), всичко останали "екстри", не ми липсват. По ми е лесно просто да натисна контакта и да го избера отколкото да слайдвам на ляво или на дясно.  За сметка на това получавам бърз и отзивчив Андроид с навременни ъбдейти, между впрочем с доста приятни екстри, като жестове на заключен екран примерно... Всъщност колега, дай шанс на OxygenOS, и след седмица две пак ще коментираме Smile

"Войната вървеше добре и за двете страни, докато не се намеси генералния щаб".
                                               Я. Хашек, "Приключенията на храбрия войник Швейк"
[-] 3 потребители изказват благодарност на elzin за това мнение:
  • Koatex, oxuboxu, yordan4002
Цитирай
#33

Последните 2-3 поста, определено не са по темата, така че е хубаво да се спрете!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlaf за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#34

Вече и аз съм е клуба с OP7 8/256 - черен

Sent from my GM1900 using Tapatalk
Цитирай
#35

One Plus 7T Glacier blue 256 gb, 8 gb ram. Страхотна машинка.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#36

От днес и аз съм собственик на 7Т и определено марката не изневерява на качеството и производителността, както беше при 5Т Smile!

Oneplus 5T, 7T, 9Pro  ✓11 
Цитирай
#37

7t pro, отказах се от норда. Няма да ми върши повече работа от Mate 20. Нищо кой знае какво, по-бърз и по-лъскав. Поне от писането съм доволен. За дребни работи даваме луди пари.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)