Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на OnePlus 7/7 Pro
#1

[Изображение: download.png]
Коментирайте тук софтуерните проблеми и въпроси на OnePlus 7/7 Pro.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • lord_kik81
Цитирай
Аксесоари
#2

Забелязах следния проблем при мен с "OnePlus 7 Pro":
Въпреки че снимките на контактите са с добра резолюция в профила ми в "Гугъл контакти", все се дъни резолюцията им в телефона!?
Приоритет при синхронизация имат снимките в Гугъл профила, а вграденото приложение "Контакти" явно е счупено и не синхронизира кат` хората.
Решението е, да се инсталира приложението Контакти на Гугъл от плейстора, и от там да се синхронизират вече коректно, като отвориш контакт и цъкнеш на снимка. Ако се наложи, пак от това приложение качваш нови.
Може да е само при мен проблема, не знам, но да съобщя... Smile
Цитирай
#3

Не е само при теб и при oneplus 6 и 6т е така.Проблем е от ъпдейта към андроид 10.Трябва да си го фикснат oneplus.Учудвам се, че този проблем го има и при вас, при положение, че изкараха толкова бети и стабилни версии.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#4

Здравейте, със 7т про съм и не мога да сменя шрифта. Менюто в costumization някак си е изчезнало... Някакви препоръки и предположения как да го сменя имате ли?
Цитирай
#5

Ако си с андройд 11 сменяш езика от български на английски и ще ти се покаже менюто в персонализиране. При мен е така и ми отне доста време докато го разбрах.
[-] 1 потребител изказва благодарност на yordan4002 за това мнение:
  • donibrasco
Цитирай
#6

Благодаря, получи се. Важи и за андроид 10, с някое приложение като language enabler, което активира български. От половин година си блъскам главата как да го оправя, пробвах какво ли не, а то било това. ?
Цитирай
#7

Съвсем случайно реших да пробвам да сменя езика да видя какво ще стане и ми се появи менюто за шрифта Big Grin
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)