Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Жестове от краищата на екрана?
#1

Става въпрос за S10+. Някъде от настройките на телефона или чрез някоя от добавките към Good Lock имаше възможност и бях конфигурирал телефона да извършва определени действия при плъзгане от левия край на екрана съответно нагоре, хоризонтално и надолу. Вчера си правих разни експерименти и изгубих тази функционалност ( не съм деинсталирал програми).
Проблемът ми е, че не мога да се сетя от къде се добавяше тази функционалност. Ако някои успя да разбере объркания ми изказ и знае за какво говоря, моля да ми сподели. Smile

GM-9750


Цитирай
Аксесоари
#2

Good Lock -> One hand operation
Цитирай
#3

Това good lock къде се намира, аз нямам такаво приложение а и в двата маркета, този на самсинг и гугълския не го намирам. Иначе one hand operation + съм си свалил от play store -> samsung-ско приложение си е. Но ми се е случвало да се бъгне и дори и след рестарт на телефона пак не се е оправяло, и след няколко отваряния и форс стоп-а на приложението или от самосебеси се оправя.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

@ DaDiablo Благодаря, жив и здрав да си! Голям идиот съм, сто пъти минах през Good Lock-a, но One hand operation го свързвах със смаляването на екрана и въобще не го отварях.

@ dada_ Намира се в Самсунгския магазин, но има географски ограничения и за България не е наличен. Но ако имаш желание можеш да си го инсталираш. Пусни едно търсене в мрежата и ще се ориентираш.

GM-9750


Цитирай
#5

Няма географски ограничения за България с този апп:
https://play.google.com/store/apps/detai...gesturepad

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)