Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

12.0.0.152.
Цитирай
Аксесоари

Малко помощ колеги...става въпрос за Huawej Nova 5T, как мога да задам от коя СИМ карта да се набира автоматично номера. Имах Motorola One Vision и там маркираш кой телефонен номер с коя СИМ карта да се набира и когато натисна този номер той автоматично се набира от маркираната карта. А тук на Huawei трябва всеки път да указвам с коя СИМ да набера.

Направо съжалявам че си смених Моторолата с този Китаец.
Цитирай

Айде ся, телефона ви е виновен за вашето незнание в настройки-мобилни дани-управление на сим карти има опция за сим карта по която ще се набира по подразбиране
Цитирай

Неее колега, така като маркирам примермо SIM1 като карта поразбиране всички номера се набират от SIM1.
И не можеш да посочиш че искам този номер да се набере от SIM2.
Както казах и преди с Моторола мога определени номера / служебните / да се набират автоматично от SIM2, а личните номера от СИМ1.
А номера който не са маркирани можеш да избираш от коя SIM да се наберат.
Цитирай

Здравейте,
Ползвам Хонор 20, който е близнака на Нова 5т. При мен актуализациите спряха преди една година когато излезе за Хармони. Получих Magic 4.0 и край!!! Някой чувал ли е нещо по въпроса?

LG G2; HONOR 6; Mate 10 lite; HONOR 20; Moto EDGE 30; Honor 90
Цитирай

От днес смених синьо-лилавия Nova 5T с новия зеленикав Xiaomi 12 Lite. Да ми е честит! И дано като своя предшественик да изкара безпроблемно 4 години!
Цитирай

И аз минах на ксиалми 11Т но не им е така добре оптимизиран софтуера като на хулалей.Може би единственно самсунг са на нивото на хулалей.
Цитирай

Здравейте! Изглежда имам проблем с микрофоните, при разговор по телефона, отсрещният изобщо не ме чува добре, отделно направих тест на микрофоните през My HUAWEI -> Интелигентна диагностика -> Ръчно -> Микрофон и наистина изглежда има проблем Sad някакви идеи как да ги оправя? опитах се да ги почистя, но не става...
Цитирай

Ремонтираха ми апарата (нов дисплей и ми сложиха стъкло впоследствие), но със защитното стъкло на моменти няма почти чувствителност (не е от сухи пръсти) особено ако пиша  нещо... 
Не намерих в настройките как да повиша чувствителността? Ако не стане и това мисля да махна стъклото и да му сложа само филм... + кейс или такъв с капак.
Телефона засега е резервен, но може да го дам на брат ми и ми се щеше да има добра защита.
Има ли начин да му се махне задължителното отключване (патерн сложих) в краен случай ще сложа с пръстов ако не може...
Отделно, че ми се струва доооста бавен (спрямо сегашния Пиксел с андроид 13):
EMUI 9.1.0.401
Android vers: 9  Undecided

ПП: Скоро ще пусна обява за имот и ми се иска да намеря добро приложение за запис на разговори - идеи?

Откога е махната опцията да се щампова датата системно - искам да подам данни за водомери и ми се щеше да е и с дата на снимките.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2023-11-06, 13:01:11)hakama написа:  Ремонтираха ми апарата (нов дисплей и ми сложиха стъкло впоследствие), но със защитното стъкло на моменти няма почти чувствителност (не е от сухи пръсти) особено ако пиша  нещо... 
Не намерих в настройките как да повиша чувствителността? Ако не стане и това мисля да махна стъклото и да му сложа само филм... + кейс или такъв с капак.
Телефона засега е резервен, но може да го дам на брат ми и ми се щеше да има добра защита.
Има ли начин да му се махне задължителното отключване (патерн сложих) в краен случай ще сложа с пръстов ако не може...
Отделно, че ми се струва доооста бавен (спрямо сегашния Пиксел с андроид 13):
EMUI 9.1.0.401
Android vers: 9  Undecided

ПП: Скоро ще пусна обява за имот и ми се иска да намеря добро приложение за запис на разговори - идеи?

Откога е махната опцията да се щампова датата системно - искам да подам данни за водомери и ми се щеше да е и с дата на снимките.

"Откога е махната опцията да се щампова датата системно - искам да подам данни за водомери и ми се щеше да е и с дата на снимките." - по този въпрос намерих опция - като превъртиш режимите -> най-вдясно има "още" -> "стикери" -> първите два съдържат датата и часа
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)