Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Здравейте, 
от няколко дни не ми идват нотификациите за ново писмо от Gmail. Нищо не съм променяла, идваха си нормално, не съм имала проблеми. Прегледах настройките - всичко е ок. 
Важни са ми тези известия, та се чудя какво мога да направя?
Цитирай
Аксесоари

Заключи го в паметте, като дръпниш прозореца на доло, да се появи катинарчето
.jpg Screenshot_20200910_124216.jpg Размер: 29.22 KB  Сваляния: 376


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • ribbon
Цитирай

Супер, много благодаря! Работи Smile

След рестарт помни ли го това?
Цитирай

Да помни, можеш също и от търсачката на настройки да напишеш, батерия оптимизиране и да зададеш на кои приложения да не се оптимизират. Трябва да избереш всички и да маркираш, иначе горе излизат тези които да не се оптимизират
.jpg Screenshot_20200910_125755.jpg Размер: 23.52 KB  Сваляния: 381
.jpg Screenshot_20200910_125923.jpg Размер: 32.08 KB  Сваляния: 380


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • ribbon
Цитирай

Здравейте! Да не отварям нова тема...
Спряла съм се на Nova 5t , но и P40 lite не изключвам. Моля за мнения ,.след като от доста време ползвате телефона.
Важни са ми: процесора(за сърфиране, игри), рам и ром, камерите, дисплея като цветове , you tube , google play store ( това ми е важно заради акаунта в плей стор ,с който влизам в игри и запазвам нивото си).
По тези критерии нова 5т е избора ми.
При P40 lite ме притеснява това с гугъла. В смисъл, относно игрите и акаунта ми, както и акаунта на детето в google.classroom. Ю туб ,това, което се инсталира, версия на ю туб, в нея мога ли да си вляза в акаунта на ю туб и да си имам пак любимите видеа, които са ми в папки?
А и батерията е важна.
При нова стабилизацията само на видео ли я има?
За сега това се сещам.
Благодаря предварително.
Цитирай

Nova 5t е по добре,от към процесор,като на П30 Про, и поддръжка на гугъл,за камери не знам.Лите версиите са орязани.
Цитирай

(2020-09-27, 13:37:19)AmonRa написа:  Здравейте! Да не отварям нова тема...
Спряла съм се на Nova 5t , но и P40 lite не изключвам. Моля за мнения ,.след като от доста време ползвате телефона.
Важни са ми: процесора(за сърфиране, игри), рам и ром, камерите, дисплея като цветове , you tube , google play store ( това ми е важно заради акаунта в плей стор ,с който влизам в игри и запазвам нивото си).
По тези критерии нова 5т е избора ми.
При P40 lite ме притеснява това с гугъла. В смисъл, относно игрите и акаунта ми, както и акаунта на детето в google.classroom. Ю туб ,това, което се инсталира, версия на ю туб, в нея мога ли да си вляза в акаунта на ю туб и да си имам пак любимите видеа, които са ми в папки?
А и батерията е важна.
При нова стабилизацията само на видео ли я има?
За сега това се сещам.
Благодаря предварително.
Здравейте! Имах Р40 Lite и го изтърпях точно 3 дни. Липсата на Гугъл плей е много голям минус. Търсиш приложенията, които си ползвал в предишния телефон на 100 места, да не говорим, че повечето все още ги няма. Откъм външен вид също не съм впечатлена - прилича на сапунерка, гърбът е пластмаса и оставя отпечатъци. Снимките и видеото не са първа хубост. Батерията държи ден, ден и половина, има супер бързо зареждане. В момента съм с Huawei Nova 5T - категорично го препоръчвам - по-бърз е, има Гугъл плей, снимките и видеото са прекрасни, а батерията държи по 2 дни при много ръчкане и разговори, и до 4-5 дни при ограничена употреба. От 15% се зарежда на 100% за около час. Има слушалки в комплекта и протектор, няма кейс (има богат избор на отлична цена в Али). Има светлинен индикатор. Удобен е при ползване. Пръстовият отпечатък е от дясната страна, не е вграден в екрана. Моят е в черен цвят и отпечатъци от пръстите почти не се забелягзат на гърба (гърбът е стъклен). И не на послено място - цената му е напълно приемлива. Препоръчвам Ви го, няма да съжалявате! Успех!
[-] 2 потребители изказват благодарност на nati71 за това мнение:
  • L1892, milko_sf
Цитирай

(2020-09-27, 13:37:19)AmonRa написа:  Здравейте! Да не отварям нова тема...
Спряла съм се на Nova 5t , но и P40 lite не изключвам. Моля за мнения ,.след като от доста време ползвате телефона.
Важни са ми: процесора(за сърфиране, игри), рам и ром, камерите, дисплея като цветове , you tube , google play store ( това ми е важно заради акаунта в плей стор ,с който влизам в игри и запазвам нивото си).
По тези критерии нова 5т е избора ми.
При P40 lite ме притеснява това с гугъла. В смисъл, относно игрите и акаунта ми, както и акаунта на детето в google.classroom. Ю туб ,това, което се инсталира, версия на ю туб, в нея мога ли да си вляза в акаунта на ю туб и да си имам пак любимите видеа, които са ми в папки?
А и батерията е важна.
При нова стабилизацията само на видео ли я има?
За сега това се сещам.
Благодаря предварително.
Използвах Huawei Nova 5T с Huawei Band 4 за 7 месеца. Препоръчвам силно - прекрасно съотношение между цена и качество. Към момента е значително по-евтин.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте, търся протектор на екран за Huawei Nova 5T с отвор на предната камера. Ако някой може да ми предложи сайт от който да си го поръчам.

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай

На някой да му показва в проложението поддръжка, че телефона е с 12гб рам? Ясно, че е бъг, ама за първи път ми се случва да показва друго [Изображение: 2f6dc4c9f60a2369eb319141aa6970bb.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

в телефона на жена ми показва същото :-)
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • nikiberk89
Цитирай

Момчета, да не ползвате някакви "тунинговани" версии?  Smile  Не знам що за приложение е това, но меродавно би следвало да е показаното в Настройки->Относно телефона


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

В настройките си показва както при теб,
но в приложението поддръжка показва 12 GB Lol 
Предполагам, че е някакъв бъг

[Изображение: Nova-5t-12-GB.jpg]
Цитирай

Да, вярно, и при мен показва така, но дори не знаех, че има такова приложение. Както и да е, не мисля, че е важно.
Цитирай

Най-вероятно има някакъв бъг и брой 6 GB на канал :-)

Между другото Nova 5t и Honor 20 различават ли се по нещо освен по името?
При регистрация в някакво приложение разпозна телефона на жена ми като Honor 20
Цитирай

(2020-10-24, 10:55:42)solo5 написа:  Най-вероятно има някакъв бъг и брой 6 GB на канал :-)

Между другото Nova 5t и Honor 20 различават ли се по нещо освен по името?
При регистрация в някакво приложение разпозна телефона на жена ми като Honor 20
Не се различават по нещо особено. Honor 20 има Magic UI. Иначе често се вижда Huawei Honor 20 вместо Huawei Nova 5T.

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-24, 11:11:40)pacemaiker написа:  често се вижда Huawei Honor 20 вместо Huawei Nova 5T

Да, точно така излезе един път
Цитирай

Здравейте! Имам телефончето от четири дена и работи повече от отлично. Имам само един въпрос - дойде актуализация за EMUI 10.0, заслужава ли си да я направя? Smile
Цитирай

Аз не виждам причина да не я направиш.
След нея ще имаш още една актуализация до 10.1
Цитирай

(2020-10-25, 10:20:15)solo5 написа:  Аз не виждам причина да не я направиш.
След нея ще имаш още една актуализация до 10.1

И аз не знам, да не би да има някакви недостатъци, затова питам  Big Grin
Цитирай

Телефончето е чук - процесор, RAM, много добри камери и усещане
Цитирай

(2020-10-25, 10:50:25)solo5 написа:  Ами не е флагман все пак, но телефончето е чук
като модем, процесор, сравнително добри камери и невероятна батерия
В момента съм на 11% от заряда в батерията, 10ч/49мин използване на екрана
46ч от последно зареждане и ми показва, че остатъка от батерията ще издържи до 16:15ч

Наистина е супер, и аз съм с тези впечатления след сравнително малко време в употреба  Smile направих 10.0, сега дойде и 10.1 точно както ти ми каза  Big Grin
Цитирай

Сори, но мислех че съм в темата за Moto G9 Plus
Инфото за батерията е за G9 Plus, Nova 5t най-вероятно ще прави по 7ч SOT
Nova 5t го купих на жена ми и е изключително доволна.
Аз също съм впечатлен от телефона
Цитирай

(2020-10-25, 10:56:01)jolg_16 написа:  Наистина е супер, и аз съм с тези впечатления след сравнително малко време в употреба  Smile направих 10.0, сега дойде и 10.1 точно както ти ми каза  Big Grin
С 10.1 ще забележите, в началото, малко по-бързо падане на батерията. Съответно ще изчезне избора за mpx при камерата и ще се появи опция за съотношение и отделно за висока резолюция. Има някои подобрения в менютата. С времето на използване се подобрява потребителското изживяване и издръжливост на батерията с EMUI 10.1

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-10-25, 11:06:34)pacemaiker написа:  С 10.1 ще забележите, в началото, малко по-бързо падане на батерията. Съответно ще изчезне избора за mpx при камерата и ще се появи опция за съотношение и отделно за висока резолюция. Има някои подобрения в менютата. С времето на използване се подобрява потребителското изживяване и издръжливост на батерията с EMUI 10.1

Изпратено от моят moto g 5G plus с помощта на Tapatalk
Т.е. няма да сбъркам да направя и нея? Сега обаче съм ОК с батерията, кара доста време, затова това с по-бързото й падане не ми допада..  Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)