Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Не е важно дали е включена при теб, а дали е активирана за номера който набираш. Това е функция свързана с мрежата (СИМ картата) и не зависи от телефона. Активирана на едно устройство тя вече винаги е акривирана без значение дали сменяш устройството.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Тествана и работеща записвачка за разговори, това е стоковото приложение.
https://dox.abv.bg/download?id=f14f6a7e60# -> линк за сваляне
[-] 3 потребители изказват благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Be6i4, kriston, topelevens
Цитирай

(2021-01-09, 16:13:08)Andon0v написа:  Тествана и работеща записвачка за разговори, това е стоковото приложение.
https://dox.abv.bg/download?id=f14f6a7e60# -> линк за сваляне

Не може да се инсталира при мен. Файла е свален, но казва че не е инсталиран.
Цитирай

Да не би да имаш инсталирано вече приложението? Ако да, първо изтрий старата версия, обаче гледай да не изтриеш записвачката на звук, имат подобни имена. Трябва да се изтрие Call Recorder, а не Recorder
[Изображение: 83316d56806406180cda3c313877ed79.jpg][Изображение: 730f677912945b3c7e84f066013a0ecf.jpg]
Цитирай

(2021-01-17, 14:16:06)Andon0v написа:  Да не би да имаш инсталирано вече приложението? Ако да, първо изтрий старата версия, обаче гледай да не изтриеш записвачката на звук, имат подобни имена. Трябва да се изтрие  Call Recorder, а не Recorder
[Изображение: 83316d56806406180cda3c313877ed79.jpg][Изображение: 730f677912945b3c7e84f066013a0ecf.jpg]

Да имах го преди и след ъпдейта се загуби. Вече го няма. В приложенията го няма. Имам само recorder. Явно има някъде остатъчни файлове, които пречат на новата инсталация.
Цитирай

Нова версия - 10.1.0.302
Цитирай

От преди 2 дни е. Нищо интетесно само секюрити за декември.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Nova 5 pro e с emui 11 от 10.01. За сега вече 20 дни се държи супер.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай

Чакаме и за 5Т.
Цитирай

Здравейте,купихме на жена ми Huawei Nova 5T и се присъединявам към темата.Въпросът ми е фабричният протектор на телефона върши ли работа за изпускане и надраскване или по-добре да лепна нов стъклен?
Цитирай

Фабричния става само за транспорта на устройството в кутията. Аз бих го разкарал веднага и бих сложил стъклен.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • osil
Цитирай

Аз на моя П30 веднага му махнах фабричното фолио и му сложих стъклен.Фолиото пази само от надраскване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • osil
Цитирай

Не съм свалял фабричния, нямам и намерение, но ползвам телефона от 1-вата му минута с кожен калъф.

П.П. Сигурно аз съм кьопав, но колкото и стъклени протектори да съм слагал с максимум старание, все остават тук-там мехурчета, които да ме дразнят. А фабричният е залепен безукорно, както следва и да се очаква.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • osil
Цитирай

Фабричният пази от надраскване, но лично аз не съм фен на стъклените
Цитирай

И аз не обичам протектори като цяло ама като знам че оригинален дисплей с панел ми струва майка си и баща си (mate 20 pro), слагам. Два пъти вече спасява дисплея.
Цитирай

Ще слагам някакъв,ама ще реша или някакъв огъваем 5d или gorilla glass.Горилата била по-малко чуплива и повече пази от отпечатъци и надраскване,но огъваемото е маалко по-тънко.Иначе телефонът е жесток,жена ми е много доволна.Иначе аз на мойте телефони досега не съм имал протектори,но съм ги ползвал с тефтери и не съм имал проблеми,но сега ще е само case и ще сложим.
Цитирай

Здравейте! Понеже и аз се обзаведох с този телефон, имам един въпрос. Аксесоарите идентични ли са с тези за Honor 20? Понеже искам да закупя Nillkin протектори, но в официалния магазин на Nillkin в Али, не се споменава никъде Nova 5T. До колкото знам са почти идентични двата модела, но за всеки случай да попитам хората, които са наясно вече.

Поздрави!

                I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Цитирай

Ами това доколкото знам са един и същ телефон с различни имена, така че не би трябвало да имаш никакви проблеми.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • CaRd
Цитирай

Телефоните са еднакви,Honor беше на Huawei преди,и би трябвало и аксесоарите им да стават и на двата телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • CaRd
Цитирай

Версия 10.1.0.316 с януарския защитен пакет.
Цитирай

Вече трябва да е пусната и версия 11.0.0.138 в размер на 1,91 GB.

 
Цитирай

Проверявайте през приложението Поддръжка за EMUI 11.
Цитирай

При мейт 20 про все още няма
Цитирай

Някъде мернах инфо, че за нашия регион моделите YAL ще получат EMUI 11 през април.
Цитирай

Възможно е, на нова 5т вчера проверявах няколко пъти и нямаше
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)