Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Принципно би трябвало да има поне до андроид 10ка.. даже има и ъпдейт до емуи 11 което пак е базирано на андроид 10. Пробвай и през компютър и hisuite, както и варианта който колегата ти предложи по горе
Цитирай
Аксесоари

Аз съм към А1. Тази сутрин ми се появи иконка VoLTE до името на оператора А1 горе в ляво. Изглежда са го активирали и за моя план и телефон.
Цитирай

На nova 5 pro дойде hamony-то. На първо четене работи по-плавно, гугъл плей си бачка. Визуално ми харесва.


Прикачени файлове Миниатюри
           

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 4 потребители изказват благодарност на boboe за това мнение:
  • DoryanY, L1892, solo5, valkov2
Цитирай

Здравейте! Искам да закупя Huawei Nova 5t, но чисто нов и в лилав цвят. Но никъде в България вече не мога да го намеря, само 2-ра употреба в olx.
Видях го в онлайн магазини в Германия и Испания. Знаете ли дали телефоните от там са отключени за всички оператори в ЕС?
Цитирай

(2021-08-11, 17:13:00)hrisi1303 написа:  Здравейте! Искам да закупя Huawei Nova 5t, но чисто нов и в лилав цвят. Но никъде в България вече не мога да го намеря, само 2-ра употреба в olx.
Видях го в онлайн магазини в Германия и Испания. Знаете ли дали телефоните от там са отключени за всички оператори в ЕС?

Аз на ваше място бих запитал магазина!
Пишете им един email или, ако имат телефонен номер и звъннете. 
Честно казано не ми се вярва някой оператор да заключва точно този модел към своите мрежи...

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • hrisi1303
Цитирай

https://smartfonbg.com/huawei-nova-5t-12...ual-purple

https://www.vsichkistoki.com/huawei-nova...b-dual-sim
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • hrisi1303
Цитирай

11.0.0.172
Цитирай

(2021-08-13, 20:36:23)shrike_avatar написа:  https://smartfonbg.com/huawei-nova-5t-12...ual-purple

https://www.vsichkistoki.com/huawei-nova...b-dual-sim

Не е наличен, не са си актуализирали страницата. Първо там се обадих, но го нямат...
Цитирай

(2021-08-28, 01:53:28)hrisi1303 написа:  Не е наличен, не са си актуализирали страницата. Първо там се обадих, но го нямат...
Избери си друг цвят. И без това трябва да сложиш гръб, защото много се пързаля и дори на привидно равно място пак иска да се плъзне и да пада.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • hrisi1303
Цитирай

Лилавият е много красив и е грехота да му сложиш някакъв смотан гръб.
Жена ми го ползва с прозрачен, макар че и силикона убива красивият гръб, но пак се вижда
Цитирай

(2021-09-01, 17:37:11)solo5 написа:  Лилавият е много красив и е грехота да му сложиш някакъв смотан гръб.
Жена ми го ползва с прозрачен, макар че и силикона убива красивият гръб, но пак се вижда
Както казах откакто падна веднъж и на няколко пъти го хванах в последния момент му сложих гръб. Просто е задължително за да оцелее.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,някой има ли идея колко струва нов дисплей и смяната му на Huawei Nova 5t.В нета излизат цени около 100лв за нов дисплей(аз предполагам че ще е доста повече,примерно 1/2от цената на телефона).Ще звъня на официалния сервиз на Леге,но сега са почивни дни.Иначе телефонът е на няколко месеца и може да се бачка засега със счупения дисплей
Цитирай

(2021-09-05, 15:51:17)osil написа:  Здравейте,някой има ли идея колко струва нов дисплей и смяната му на Huawei Nova 5t.В нета излизат цени около 100лв за нов дисплей(аз предполагам че ще е доста повече,примерно 2/3от цената на телефона).Ще звъня на официалния сервиз на Леге,но сега са почивни дни.Иначе телефонът е на няколко месеца и може да се бачка засега със счупения дисплей
В официалния сервиз с оригинален дисплей цената е 240-250 лв, ако го направиш в четвъртък или петък на последната седмица на месец до края на годината, ще имаш 50 лв отстъпка , но мисля че ще ти отпадне гаранцията(тук не съм напълно сигурен, трябва да питаш) или около 190-200 лв за оригинален дисплей.
В някой гаражен сервиз ще ти го сменят за 30 лв, а частта е не повече от 70-80 лв, но качеството му е под въпрос. И друго което се сещам в официалния сервиз има шанс (пак трябва да се пита), щото помня че като сменят дисплей, направо им идва един модул който е с дисплей, батерия, рамка и някои други части. Така че е възможно да получиш и чисто нова батерия, но пак казвам трябва да питаш дали сменят само дисплей или рамка с дисплей.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • osil
Цитирай

Ето я щетата


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Ако някой се интересува,смяна на дисплей Huawei Nova 5T - 213лв в сервиза на Леге.На 23-24 септември(последни четвъртък и петък-отстъпка 50лв).Не е зле...сега се чух с тях
Цитирай

Дам, цената е добра като за оригинална част, евентуално пита ли ги дали само дисплея сменят или цялата рамка?
Цитирай

Не,мен ме интересуваше дисплея,рамката какво значение има не разбрах,заради евентуално нова батерия ли?Той телефонът е на 7месеца само.Като оправя нещата ще пиша,ще видим и за гаранцията,ама нямам големи надежди,като е падал винаги по-нататък може да откажат гаранция
Цитирай

Е има от гледна точка , ако ти е надрана твоята ще получиш нова. Друг плюс е ако е мръсен говорителя, получаваш нов чист и разговорите стават много по разбираеми и третото е ако идва с нова батерия което от където и да го погледнеш е +, а 7 месечна батерия е вече 95-90 процента от живота на чисто нова. А една батерия от този тип става когато е до към 80 процента от оригиналния капацитет.
Цитирай

Колеги, дайте идеи от къде да си взема гръб черен за нашият модел, преди година си взех ама вече сдава багажа и протектор за дисплея почти никъде не намирам.

П.П За София основно питам че не ми се поръчва по сайтове.
Цитирай

Моя почна да губи обхват и Интернет. Направих му един хард ресет, но промяна няма. Все още е в гаранция, купуван е от Брос, но предпочитам да го занеса в официалния на Леге.
Въпросът ми е дали там ще го приемат. Има си гаранция, кутия... всичко

Черно Bello Nokia 3 Huawei Nova 5T
Цитирай

Би трябвало да го приемат. Протектори и калъфи - вижте в Мега Дивайс.
Цитирай

(2021-09-11, 11:08:12)Pantaleeva написа:  Колеги, дайте идеи от къде да си взема гръб черен за нашият модел, преди година си взех ама вече сдава багажа и протектор за дисплея почти никъде не намирам.

П.П За София основно питам че не ми се поръчва по сайтове.

https://www.technopolis.bg/bg/Aksesoari-...K/p/596580

Само в три от софийските магазина го има, вижте кои са за да не се разкарвате напразно. Има и протектори за дисплея.
В търсачката на сайта напишете Nova, и ще излезнат всички аксесоари за модела.
Цитирай

За Huawei Nova 5T смяна дисплей,рамка и батерия 160лв с отстъпката от 50 лв другия четвъртък и петък в сервиза на Леге,сега доуточнявах нещата за счупения ми дисплей,да го осигурят наличен тогава и да не ме мотаят.Изненадан съм приятно от цената в официалния сервиз за всичко това.Естествено по-добре е да не се налага такова нещо
Цитирай

Много добра цена. След смяната все едно имаш нов телефон на външен вид
Има резон след 2-3 години да я минеш тази процедура.
Телефонът има хардуер да изкара спокойно 5 години с тази процедура
Цитирай

Обмислям да заменя моя Nova 5T (лилав, неотличим от нов) с Xiaomi Mi 10 Lite 5G. Някой, който е запознат с техническите спецификации, може ли да направи бърз компетентен коментар за плюсовете и минусите на такава замяна. Предваритело благодаря! Аз не търся върховно представяне. Поднових си договора към А1 с 5Г план и обмислям да се възпозлвам от това пълноценно. Освен за нормална употреба в града, позлвам телефона като вифи хотспот за интернет към мултимедията в колата, когато пътувам из страната.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)