Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Фм радио дали става за нашия телефон, имам предвид дали ще хваща с тея слушалки фабричните, или трябва накрайник за обикновени слушалки.
Цитирай
Аксесоари

При мен се получи известие за 10.0.0.197 - защитни пакети март 2020. Текуща версия .184
Цитирай

(2020-04-04, 18:31:23)Стоян Божков написа:  При мен се получи известие за 10.0.0.197 - защитни пакети март 2020. Текуща версия .184
При мен още го няма.
Цитирай

И при мен дойде 197
Цитирай

(2020-04-04, 18:31:23)Стоян Божков написа:  При мен се получи известие за 10.0.0.197 - защитни пакети март 2020. Текуща версия .184
Вече дойде и при мен.
Цитирай

И при мен дойде. Някой знае ли ще има EMUI 10.1 ?

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

Предполагам, бях чел че и 11 ще има за нас
[-] 1 потребител изказва благодарност на CivilWar80 за това мнение:
  • KrIsKo9695
Цитирай

(2020-04-06, 17:32:02)KrIsKo9695 написа:  И при мен дойде. Някой знае ли ще има EMUI 10.1 ?
Има информация, за възможност да го има, дори във форума на Huawei Bulgaria се споменава, но няма ориентация кога ще бъде.
Цитирай

Здравейте! Искам да попитам хората които притежават нова 5т, случва ли се телефона да забива,лагва по време на работа. Аз имам такъв проблем и е адски досадно, като искам да кажа че не го товаря изобщо. Не знам дали става въпрос за софтуерен проблем?Благодаря
Цитирай

До сега вече 5 месеца нямам проблем, а го товаря здраво с игри на макс графиката, работи както първия ден.
Цитирай

[quote='luboslavnn' pid='1618684' dateline='1588156828']
Здравейте! Искам да попитам хората които притежават нова 5т, случва ли се телефона да забива,лагва по време на работа. Аз имам такъв проблем и е адски досадно, като искам да кажа че не го товаря изобщо. Не знам дали става въпрос за софтуерен проблем?Благодаря

Често ли забива и от къде си го закупил
Цитирай

Телефона е закупен от Теленор преди 6 месеца. Забиването се случва доста често.

https://youtu.be/UT2_s1fe6Fg
Ето видео
Цитирай

Като се замисля, не съм засичал телефонът да блокира или като цяло да лагва, но всъщност понякога се е случвало някое приложение да не реагира или да реагира със забавяне на командите по екрана... Обаче аз по-скоро го отдавам на съответното приложение. Като че ли Спортал ми прави така или правеше понякога подобни трикове. Но не мога да съм сигурен, не искам да говоря с убеденост.

Дойде и софт. актуализация за сигурност 10.0.0.200.
Цитирай

Здравейте, при зареждане на батерията светва ми зелена нотификация и като се зареди с нищо не ми показва че е заредена и продължава да свети зелена нотификация а като отключва екрана тогава ми изписва че е заредена, при вас как е с версия 9.1.155 съм
Цитирай

И при мен е така с 10.0.0
Цитирай

Някой знае ли дали мога да разменя стрелката за назад да е отдясно.Другият ми въпрос е ,включено ли ви е местоположение


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

@wasntmeer [attachment=29539]
Цитирай

(2020-05-21, 20:35:56)wasntmeer написа:  Някой знае ли дали мога да разменя стрелката за назад да е отдясно.Другият ми въпрос е ,включено ли ви е местоположение
[Изображение: 1ac386104420828510562c35746e83df.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

А местоположението като е включено дали хаби батерия или само като се ползва приложение което го изисква
Цитирай

Зависи колко приложения се домогват до тази функция, някои могат да работят на заден план, ако си им разрешил.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Huh Huh


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

В днешно време е съвсем нормално да локализира всичко, не пречи на батерията, по-скоро ти помага, разбира се когато ползваш навигация си тегли, но е нормално.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-05-22, 20:20:06)wasntmeer написа:  Huh  Huh
Екстра си, нямаш притеснения!  Tummenupp

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Правя спящия режим да е след 30 сек но то автоматично след известно време става пак на 15 сек. При вас как е
Цитирай

(2020-05-24, 15:45:24)wasntmeer написа:  Правя спящия режим да е след 30 сек но то автоматично след известно време става пак на 15 сек. При вас как е
При пускане на опцията - оптимизиране на батерията се появява изискване за минаване от 30 секунди на 15 секунди, ако го избирате е нормално да стане така.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)