Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари
#1

В уеб пространството се появи вътрешна информация за анонса на Huawei Nova 5. Смартфонът има прилики с Ноnоr Vіеw 20, нo e мaлĸo пo-oпpocтeн. B гopния ляв ъгъл ce нaмиpa oтвopът зa пpeднaтa ĸaмepa, a зaдният пaнeл e в типичeн cтил Нuаwеі. Дoлнaтa paмĸa нa диcплeя e дocтa мacивнa, ĸaтo ocнoвнaтa ĸaмepa e тpoйнa. Устройството ни предлага типичнитe тexничecĸи xapaĸтepиcтиĸи нa cмapтфoнитe нa Нuаwеі oт cpeдeн ĸлac. На борда си има чипсет Кіrіn 710, 6 GВ oпepaтивнa пaмeт и 64 или 128 GВ външна памет. Пpeднaтa ĸaмepa e 12 MP, ĸaтo ceнзopитe нa тpoйнaтa ocнoвнa ĸaмepa нa зaдния пaнeл ca c peзoлюция 48 MP, 12 MP и 8 MP. Oт ocтaнaлитe пapaмeтpи e извecтнo, чe ce пoддъpжa бъpзo зapeждaнe c мoщнocт 40 W. Cъoбщaвa ce, чe Нuаwеі Nоvа 5 щe cтpyвa $290. Hямa инфopмaция, ĸoгa щe ce cъcтoи пpeзeнтaциятa нa нoвoтo мoбилнo ycтpoйcтвo.
[Изображение: 2cb12591ffcf0cef3fc21f4b92c99bec-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tonus, tynata2
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Nova 5 - първи снимки: 

[Изображение: 9c11fc2d1ab0fce3775eca06425288ab-full.jpg]   [Изображение: 9e74c5596bfe3f1596e748db67805058-full.jpg]

И малко характеристики на моделите:
Nova 5i - Kirin 710
Nova 5 - Kirin 810
Nova 5Pro - Kirin 980

Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#3

И Huawei Nova 5 Pro в снимки:
[Изображение: 39b7511264f58e81b83c4e5b9184ef83-full.jpg]

 
Цитирай
#4

Въпреки трудностите за международната дейност на Huawei, които са следствие от действията на американската администрация, компанията продължава с планираните продуктови премиери и това е новата серия Nova 5, която беше представена в Китай. В нея бяха представени моделите Nova 5, Nova 5 Pro и Nova 5i, които ще се продават в източната страна по-късно този месец. По-голям интерес представляват Nova 5 и 5 Pro, които макар и с достъпна цена осигуряват OLED дисплеи, а освен това имат камери с разширени възможности и интересни чипсети. Устройствата предлагат 6.39" дисплеи, в които е вграден сензор за отпечатъци. Nova 5 ни прелага Kirin 810, който е изработен по 7nm технология (като Kirin 980). В Nova 5 Pro се ползва добре познатия Kirin 980, който задвижва флагманите на Huawei и Honor. Камерите разполагат с основен сензор 48МР Sony IMX586, но без оптична стабилизация. Към него е добавен 16МР сензор с ултраширокоъгълна оптика, а освен това и 2MP сензор за макро снимки + 2МР сензор за отчитане на дълбочина и прилагане на боке ефекти. Смартфоните не разполагат с жак за слушалки, но в комплекта има адаптер. Устройствата имат батерия с капацитет 3500 mAh, която поддържа зареждане при 40 вата.

[Изображение: c033fdfa0aec43c6f0daa83910c86cc3-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tonus
Цитирай
#5

След като бях с P10 Lite, преди няколко дни закупих Nova 5T. Да, по-нов, по-голям, по-бърз. Едно засега не мога да разбера как да фиксирам - да премахна броя крачки от закл. екран. В менюто на моя апарат липсва показваната в интернет настройка това да се изкл. от настройките Начален екран и тапет.

Ще съм благодарен някой да помогне?
Цитирай
#6

Настройки->Начален екран и тапети: най-отдолу има опция да изключиш показването на крачките.Днес си играх с една Nova 5t в офис на оператор и сравнявах менютата с моя P Smart Z.Та го има като опция.
Цитирай
#7

Така пише навсякъде в интернет (за други хуавей модели), но на моя апарат (с български менюта) такава опция и бутон вкл/изкл. за това няма. Просто няма. Не знам къде другаде и каква настройка да потърся.
Цитирай
#8

Колко струва?
Цитирай
#9

(2019-11-15, 21:23:17)stanimir1 написа:  Колко струва?
На Али има доста оферти. Ето примерно една - цък

 
Цитирай
#10

Здравейте! Наближава ми преподписването на договора и съответно нов телефон. Като цяло се бях ориентирал към Р30 Pro, S10, Note9..., но много сериозно ми препоръчаха Nova 5T, който е и наполовина като цена. Чета от вчера за него, но инфото все още е оскъдно. Ако тук има хора с впечатления от телефона, моля да споделят мнение.
Цитирай
#11

Аз го взех днес от теленор,първи впечатления добри.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • Schatzhen
Цитирай
#12

Би ли казал на antutu какво показва, защото в нета има резултати от 190 000 до 370 000, което е голяма разлика. Жена ми го иска, но ползва флагман на Самсунг и да не се разочарова после.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#13

Здравейте. Има ли вариант втория сим слот да се ползва за сд карта.
Цитирай
#14

За жалост не.
Цитирай
#15

(2019-11-18, 20:51:55)chepkata написа:  Би ли казал на antutu какво показва, защото в нета има резултати от 190 000 до 370 000, което е голяма разлика. Жена ми го иска, но ползва  флагман на Самсунг и да не се разочарова после.

Версията с Kirin 980 (Novat 5T или 5Pro) вади 376278т
но има и версии с по-слаби процесори, така че гледайте внимателно какво купувате от Али
Цитирай
#16

От Виваком е, но до под 300 000 го докарват техните модели, за това питам. За 5т става дума.

Galaxy S 24 ultra
Цитирай
#17

Моя е от виваком. Взех си го още като го пуснаха ( преди близо месец ). Изкара точно 370 000.
Цитирай
#18

Някой може ли да ми каже нещо, което е малко специфично. Има флашки памет Type C с които могат да се прехвърлят неща на телефона. Някой знае ли, до колко гигабайта флашка ще бъде разпозната от телефона? Например флашка 64Gb ще работни ли нормално, или трябва 32Gb?

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#19

Някой да знае от къде да си купя един оригинален гръб,или силиконов?
Цитирай
#20

Nova 5t има ли Google play.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#21

Разбира се.Само Мейт 30 Про няма,но му се слага лесно.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#22

Здравейте,
гледам, че в момента се предлага от един от операторите с кейс и протектор. Някой има ли представа какъв вид е протектора и дали е предварително сложен или просто е в кутията? Никога не съм ползвал телефон без горила глас и се чудя какъв протектор би му подхождал в такъв случай.
Цитирай
#23

Здравйте, как мога да изключа автоматичното превключване между режим портрет и режим снимка. Защото при снимане на сцена с хора ми се получава снимка със замъглен фон (искам да изключа боке ефекта при снимките). Благодаря предварително

La FDA enquГЄte sur des rapports de mdscs sont connues pour la corrГ©lation entre le tissu caverneux bcl 2 et bax.
Цитирай
#24

Спри си AI.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • adnan83
Цитирай
#25

Здравейте! Има ли вече някой , който е използвал за повечко време устройството и вече има някакво мнение за него , в голяма дилема съм дали да го взема него или да изчакам да излезе самсунг а51 и да го взема него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)