Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари
#26

(2019-11-16, 08:23:51)Schatzhen написа:  ...но много сериозно ми препоръчаха Nova 5T, който е и наполовина като цена. Чета от вчера за него, но инфото все още е оскъдно. Ако тук има хора с впечатления от телефона, моля да споделят мнение.
5 НЕЩА за Huawei Nova 5T.

 
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте,днес си закупих оригинален гръб,и след като го сложих се оказва че не става.Не може да се закопчее за телефона. Някой да е взимал подобно нещо да сподели как е при него.
Цитирай
#28

(2020-01-03, 15:33:19)i770514 написа:  Здравейте,днес си закупих оригинален гръб,и след като го сложих се оказва че не става.Не може да се закопчее за телефона. Някой да е взимал подобно нещо да сподели как е при него.
Проблема трябва да е в калъфа! На моя пробвах няколко и всички пасваха. Няма как твоя телефон да е различен Smile

Oneplus 9 Pro 5 G Black 12/256 Gb
Цитирай
#29

Лошото е че кейса не е на някоя фирма а си е на huawei и не става не е закупен от квартален магазин а от наш телеком . И вече почвам да си мисля че или и операторите ни лъжат или huawei се дънят.
Цитирай
#30

Ако не си смачкал и хвърлил касовия бон, ходи и им го наври в муцуните този оригинален калъф!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#31

            Ето за какво говоря.
Имам касов бон. А вие пробвайте преди да купувате
Цитирай
#32

Добър съвет, ако е от търговец наживо... Smile
Аз от АЛИто колко сватбарски попадения имам... Wink Обикновено пасват перфектно, но надигат стъкления протектор... Има и такива, които заспиват.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#33

Имали фабрично залепен протектор на дисплея новата 5т
Цитирай
#34

Да има.
Цитирай
#35

LED диодче за пропуснати известия има ли или AOD?

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#36

Вчера си го взех идвам от мате 20 лайт харесва ми бърз е, има лед от ляво най-горе до слушалката, вижда се не е като при мейта
[-] 1 потребител изказва благодарност на CivilWar80 за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#37

(2020-01-09, 09:47:43)ganchev написа:  LED диодче за пропуснати известия има ли или AOD?

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

само лед диодче.

само лед

А как е камерата на Новата?? Blush
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#38

Идеална.
Цитирай
#39

Защото, така като се разчетох за този модел, всички повтарят, че е точно копие на Хонор 20, а пък от друга страна за камерата на хонора не се дават кой знае колко добри оценки...
Цитирай
#40

Здравейте от вчера непрекъснато ме подканва да актуализирам  huawei mobile services .че има нова версия но не иска да се актуализира,някой с подобен проблем?
Цитирай
#41

Ако не се лъжа на моя мейт 20 лайт получих такова и веднага след него получих десятката
Цитирай
#42

А дано да си прав.
Цитирай
#43

Здравейте, от 2 седмици съм с телефончето, много съм довоелн, камера, батерия, бързина всичко.

Единственото, което за момента срещам като някакъв бъг е с googlemaps.
Когато пусна навигация за пешеходец, нищо не се случва.
Начертава ми маршрута, но тръгна ли да вървя не се отчита нищо.

В началото не беше така. Дори на 3-4 ден, отактко го имах бях в чужбина. И всичко беше наред.
Оттогава до сега е имало 1-2 ъпдейта на мапса.

Някой друг има ли с подобен проблем?
Цитирай
#44

Освен на 1во време да опиташ с изчистване на кеш и данни на приложението, по принцип това са първите неща, които се правят за каквото ида било...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#45

Здравейте! От днес съм с nova 5t,преди това бях с p20 lite.. Тя въпроса ми е, не виждам опция в галерията за скриване на албуми. При p20 lite го имаше и той беше с андроид 9

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#46

(2020-01-11, 23:57:35)alexbg67 написа:  Освен на 1во време да опиташ с изчистване на кеш и данни на приложението, по принцип това са първите неща, които се правят за каквото ида било...

След последния ъпдейт на GoogleMaps нещата се оправиха.  Cool

Забелязах обаче друг бъг: Когато отворим няколко приложения(без да затваряме дадено, след като го отоворим) нали при  натискане на квадратчето се показват отворените приложения и се появява "кошчето", при което натискане всички работещи приложения се затварят. 
В моя случай
всичко се случва, както и досега. Приложенията се приплъзват нагоре и излиза надписът "You phone is now in optimal condition".

Веднага след това,
натискайки пак квадратчето, отново се повяват отворените приложение. 
Ако ги затвроя едно по едно с приплъзване нагоре се затварят наистина. Предполагам, че ще се оправи с последващ ъпдейт, но на някого друг направило ли му е това впечатление?
Цитирай
#47

При мен го няма този проблем. Аз използвам със жестове.
Цитирай
#48

10 дойде през hi care
Цитирай
#49

Ето я[Изображение: 3df64e58bf16ced712559d8d50b97b17.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#50

Някой знае ли как да си сложа мелодия мp3 на андроид 9 ставаше сега с 10 не ги вижда изрязаните, в папка рингтон са но не ги вижда.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)