Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари
#51

Пробвай в друга папка, или просто да са ти в паметта на телефона... Аз имам 5 6 mp3-ки и след актуализация та пак си ми излизат

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk

От zedge ги изтеглих ако е от значение и си стоят нейната папка... А имам още 2 които съм качил от Pc и си стоят без да са в папка

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-01-17, 05:34:19)CivilWar80 написа:  10 дойде през hi care
Как така през hi care? Може ли да разясниш малко? 
Цитирай
#53

Влизаш в hicare приложението и има опция актуализация... Ако имаш акаунт де

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk

Макар че, при мен си дойде сам ъпдейта, не съм го търсил

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk

Ето[Изображение: 2cd5d72b12c5aaf6ce15238a52ddb329.jpg]

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#54

От днес и аз като колегата CivilWar80 хвърлих Мейта (20 lite) и минах на Nova 5t, дано тоя път е по-безпроблемно ползването.
Цитирай
#55

Някой ъпдейтнал до 10 да каже дали има проблем с нотификациите за пропуснати повиквания или някаквъ друг проблем,  защото днес ми изскочи ъпдейт до 10, но с мейта се напатих много и сега се чудя дали да ъпдейтвам.
Цитирай
#56

Аз нямам никакъв проблем всичко си работи точно, само където не виждам изрязаните ми мp3 и не мога да ги слагам за рингтон от менюто звук, иначе през файлове става, по натам сигурно ще го оправят.
Цитирай
#57

Имам един въпрос (може и да е тъп, за което се извинявам), казуса е следния. Вчера ъпдейтнах през Hicare до версия 10.0.0.184, но отново го има проблема с нотификациите на пропуснати повиквания, затова даунгрейднах отново до 9.1 през Hisuite. Понеже този ъпдейт ми изксача постоянно, но не искам да го инсталирам, въпроса е дали когато спре да се показва през телефона, все пак ще мога да сложа някаква следваща версия след време месец примерно, през Hisuite или ако сега откажа този ъпдейт повече няма да мога да ъпдейтна дори през Hisuite?
Цитирай
#58

Като пуснат следваща, настоящата ще е изтеглена от предлагане, така че не се притеснявай...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#59

Примен 10 ойде ота.
Цитирай
#60

(2020-02-04, 08:28:14)i770514 написа:  Примен 10 ойде ота.
И при мен вчера се появи ОТА, но още не съм го инсталирала.
Цитирай
#61

(2020-02-04, 10:36:37)Pantaleeva написа:  И при мен вчера се появи ОТА, но още не съм го инсталирала.
Ти специално не бързай!.. Wink Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#62

(2020-02-04, 12:30:46)alexbg67 написа:  Ти специално не бързай!.. Wink Smile
Хахахахахахаххаха виси ми като известие в настройките, ще отлагам до последно, докато не се плясне сам да се инсталира, лошото е че ъпдейта доколото видях включва и декемврийския пач за сигурност, така че все ще трябва да се инсталира, но поне да имам време да намеря временно решение на проблема с известията. Тоест да тествам разни дайлъри и да видя кой ще ми пасне.
Цитирай
#63

И аз инсталирах, сега свиквам..
Цитирай
#64

@Pantaleeva А ми следете им от другата тема драмите, защото гледам са много взискателни... Би трябвало да открият Златното сечение на тема Телефония. Smile Откога им го предложих да пробват алтернатива, но трябваше съвсем да се изнервят, за да го проумеят. Този Тру фоне е много функционален и ти го препоръчвам, ако ти хареса ми драсни да ти пратя излекувана версия, стига да не се притесняваш. Ползвам го от доста време, много е гъвкав за настройки и прегледен.
Между другото на жена ми Ми9Т Про също не получава известия на АОД стоковия, който е Гугълско творение. Ама на нея не и пука... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Pantaleeva
Цитирай
#65

Alexbg67 засега тествам Exdialer pro, допада ми защото прилича най много на стоковия дайлър, пък надявам се скоро да оправят проблема, при мен не е въпроса за АОД аз изобщо не получавам известия за пропуснато повикване, на заключен екран
Цитирай
#66

Е, да - следя я драмата... Дано си оправят бакиите, толкова престижен хардуер, а няма кой да му напише свестен код... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#67

Че то имали аод заводски, при мен всичко е наред с известия, мига си лед индикатор имам си на заключен екран известие и номерче за пропуснато с 10 съм
Цитирай
#68

Моля, кажете някоя програма за запис на разговор, ама да работи с андроид 10. Все попадам на куци....
Цитирай
#69

Опитай и с:
Call Recorder 2019
Cube ACR
Auto Call Recorder
Truecaller
Automatic Call Recorder
CallX
Smart Call Recorder
Call Recorder Hide 2019
Call Recorder Free

 
Цитирай
#70

Благодаря, започвам да тествам  Smile
Цитирай
#71

Кофти, нищо не тръгва с 10-та
Цитирай
#72

(2020-02-04, 20:19:39)Pantaleeva написа:  Alexbg67 засега тествам Exdialer pro, допада ми защото прилича най много на стоковия дайлър, пък надявам се скоро да оправят проблема, при мен не е въпроса за АОД аз изобщо не получавам известия за пропуснато повикване, на заключен екран
При мен ту получавам, ту не. Влизам в настройки на известие. Изключвам и включвам и отново започва да работи. След ден, два отново спира да работи. Може да си внушавам, но сякаш при оптимизиране на батерия или софтуер изчезва известяването за пропуснати обаждания, но може и да греша. Проследявам, но не откривам как и защо се случва. Жена ми е с Huawei Mate 20 lite, също е с EMUI 10, но няма такъв проблем.
Цитирай
#73

Предполагам е излишно да питам, дали дайалъра е заключен в паметта на телефона, но все пак?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#74

(2020-02-15, 11:46:40)alexbg67 написа:  Предполагам е излишно да питам, дали дайалъра е заключен в паметта на телефона, но все пак?..

Какво имате предвид с този въпрос?
Цитирай
#75

Да не се изхвърля от системата за пестене на енергия. [Изображение: 442c2867c0f6141b96f1aed86720d74f.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)