Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Nova 5 - слухове, спецефикации, коментари

Е, чудото при мен дойде, след като ресторнах тела ( не се стърпях, пречупих се)! Сега всичко е наред! Свързва се с ТВто веднага!
Само не знам, какво тично се беше омазало !
Цитирай
Аксесоари

И половин месец след рестора и успешни свързвания.... проблема отново се появи....нещо му става на телефона...при положение, че абсолютно нищо не му правя!
Явно някакъв дефект! Май.ата му!
Цитирай

Да не би поради някаква причина телефонът и телевизорът всъщност да са в две различни локални мрежи или подмрежи, маски и т.н. Т.е. ти да си мислиш, че са в една мрежа и понякога наистина да са в една и съща и тогава връзка да работи, но по-често някакси да се оказват в различни мрежи и тогава връзката да не работи.
Цитирай

Има и вариант мрежите да са с еднакво име, но на различна честота, съответно си в различна мрежа, въпреки че си мислиш че са в една. Някои рутери имат такава опция за пускане на еднакво име за различните честоти.
Цитирай

Ами, хайде де и аз вече не знам!
Вкъщи е един единствен рутер двубандов, на който съм му спрял 5Ghz честота! Всичките устройства ( около 6 на брой ) са свързани уж на другата 2.4Ghz! Пробвах да ги свържа и с 5Ghz, но пак без резултат! Сменях също и каналите на всяка една честота по отделно и пак нищо...
Опитът ми с рутерите е, колкото да си направя безжична мрежа вкъщи! За нещата, които споменахте, само ми минаваха на ум, чисто логически, но като не знам, къде да погледна и да пипна оствам с наведена глава!
Цитирай

При мен дойде 12.0.0.132.
Цитирай

Ръчно ли провери или то си излезе.Защото при мен го няма.
Цитирай

През моя Huawei излиза, аз го сложих, засега си върви прилично.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • i770514
Цитирай

Много жалко за санкциите на САЩ срещу Хуавей. Не можем да вземем нова версия на Андроид след 10, а новите модели нямат и 5Г. Язък...
Цитирай

А на базата на андроид ли е или на хармони 12 ката?
Цитирай

(2022-04-03, 20:49:50)i770514 написа:  А на базата на андроид ли е или на хармони 12 ката?
Мисля, че е още андроид 10.

Изпратено от моят YAL-L21 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на shrike_avatar за това мнение:
  • Andon0v
Цитирай

При мен в Относно телефона вече не пише нищо за версията на андроид. Странно.
Цитирай

Да на всички е така след емуи 12
Цитирай

След ъпдейта работи добре, но изчезнаха трите бутона отдолу. Поне за мен това е голям минус.
Цитирай

System & Update, System navigation, Three-key navigation

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Еееее много благодаря. Къде ли не търсих и това не го намерих.
Цитирай

При мен още не е дошла 12 версията
Цитирай

Провери през приложението Моя Huawei
Цитирай

Заслужава ли си актуализацията?
Цитирай

Да. При мен телефона работи перфектно. Лошото е че това ще ми е последния Хуавей зараади липсата на гугъл. Иначе Нова беше много добър телефон на добра цена.
Цитирай

При включен режим на безжично проектиране, когато телефона на дисплея изгасне спира излъчването на телевизора с андроид 11,а при предната версия на андроид нямаше този проблем, някви идеи?
Цитирай

Някой някаква идея как може да се махне това разделение на контролния панел и известията?
Цитирай

Малко помощ колеги...
Днес ъпдейтнах телефона Huawei nova 5t до EMUI 12, хареса ми новата визия но вече не мога да видя коя версия на Андройд е сега телефона.
Просто изчезна от менюто версията на Андройд.
 
Някой има ли идея защо е така...или и тук има санкции ?
Цитирай

Версията на андроид си е 10, просто вече не я пише.
Цитирай

12.0.0.146.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)