Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговорите !
#1

Здравейте, искам Ви да питам ,защо на мен(Моят модел) ми се показва в менюто опцията, за записване на телефонните разговори, а на една приятелка със същия, като моят модел телефон, тази опция я няма! Питах и техническата подръжка на Huawei по телефона и този не знаеше нищо по въпроса! Ето Ви снимки.

[Изображение: 5c55984391a351b143ca6ab228c88cae.jpg][Изображение: 8ff2dd0a37227dd9b3e08c9c2e202e7a.jpg][Изображение: 32d9f51d41ce116fceb637e41a43c0ae.jpg]
[Изображение: 8442557ad5f9e8784b87a20bf18405da.jpg]


Ето на моята приятелка какви са нейните опции, по скоро никакви! [Изображение: 81701bd13de99613185e4e10292e1a07.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на jmelche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Инсталирай и това и тя ще има същите опции като теб.След инсталиране е хубаво да се рестартира телефона.


Прикачени файлове
.apk HwCallRecorder.apk Размер: 416.93 KB  Сваляния: 407
[-] 7 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • Alfa romeo, any9, dyaneff, jivkojj, jmelche, mark79, oxuboxu
Цитирай
#3

Благодаря, от къде мога да да то сваля, линк нещо ако има нови версии и тн? Благодаря още веднъж! Има ли опция да се смени формата на файловете от amr to mp3?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jmelche за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

(2019-05-27, 17:14:47)felipe написа:  Инсталирай и това и тя ще има същите опции като теб.След инсталиране е хубаво да се рестартира телефона.
При мен не се получава. Инсталирах файла, рестартирах телефона, показа се иконата при разговор,но си дава грешка,когато я натисна. Някой имал ли е същият проблем?

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#5

Ако имаш друго приложение за записване на разговорите, нормално е да дава грешка! Изтрий другите приложения!

Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай
#6

(2019-09-08, 18:52:16)jmelche написа:  Ако имаш друго приложение за записване на разговорите, нормално е да дава грешка! Изтрий другите приложения!

Sent from my Huawei P30 Pro
Него го спрях. Ще пробвам да го изтрия.
П.С. Пак не стана с деинсталирането. Но пробвах да намеря опцията в настройките иии стана. Трябва да се чекне от там. Благодаря!

Huawei mate 50 pro / samsung galaxy Z fold 3/ Samsung Galaxy S24 ultra 
Цитирай
#7

Файла за запис на разговорите който е дал колега, работи само ако телефона е с Андроид 9.0. При по-ниска версия не става примерно с 8.0 или 7.0. Аз съм с P20 Pro-то и работи без проблем, преди ползвах външна такава (ACR) но я махнах след като с тази тръгна.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#8

Ами п30 раздела е това, а и апарата идва с 9ка .
Цитирай
#9

(2019-09-09, 13:26:33)emzo написа:  Ами п30 раздела е това, а и апарата идва с 9ка .
Съгласен съм колега, но понякога идват от други раздели с по-стари телефони (като мен) и за това уточних при какви условия сработва файла за запис на разговорите. А при P20 серията някои колеги си останаха с Андроид 8.0 понеже работел по-бързо.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#10

Не знам при мен си работи коректно без проблеми с мейт 10 про съм

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на Gosho223 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#11

На P20 Pro успешно подкарах записа на телефонните разговори пак с някакво apk, сега опитах да инсталирам това от линка на felipe, обаче... Защо така и какво да направя? 
[Изображение: Screenshot-20200205-190633-com-google-an...taller.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#12

Трябваше да го инсталираш когато беше на 9 иначе на 10 не може.Аз го имам но още от 9 и не съм правил фактори ресет
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu, Бижу
Цитирай
#13

Мерсиии! Значи с това не става. Ами сега се сетих, трети ден все още нещо настройвам... Идея за някакво друго работещо приложение?

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#14

Аз си имам оригиналния запис, несъм с никви приложения и си работи много добре

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#15

На кой от всички телефони?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#16

(2020-02-05, 21:15:02)alexbg67 написа:  На кой от всички телефони?
P30 Pro

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#17

(2020-02-05, 21:15:02)alexbg67 написа:  На кой от всички телефони?
Бижу отговори, на п30 про си имам запис на разговори, докато на лайт няма

Като натиснеш слушалката за набиране, после горе трите точки, настройки, не ти ли пише автоматичен запис на разговори, втория ред?

Ето това неизлиза ли?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

Явно след няколкото ъпдейта тези настройки при доста хора изчезват. И аз имах някакво стоково за запис, от което отдавна няма и следа... И вече няма външно, което да сработи. Не, че съм приритал, но е добре човек да разполага...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#19

Абе не ми трябват тия записи за СРС, ама много забравям и като ми кажат нещо и забравя, си прослушам записа и се светвам. А така, смятай колко пропуски ми предстоят... Дано пък се появи след някой ъпдейт. Направо нямам идея как ги раздават тия екстри - на един има, на друг няма. Пък човек си купува модела и заради възможностите му, нали! Тука има - тука нема...

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#20

(2020-02-05, 21:53:18)Sokolchev написа:  Бижу отговори, на п30 про си имам запис на разговори, докато на лайт няма

Като натиснеш слушалката за набиране, после горе трите точки, настройки, не ти ли пише автоматичен запис на разговори, втория ред?

Ето това неизлиза ли?
Знам че който го е имал на 9 и е ъпдейтвал на 10 се запазва. Но ако направиш фактори ресет, вече го нямаш. Дискутирано е по напред из темите. По другите форуми също така се пише. То и аз го имам но е от 9 и си работи сега съм на10. 178


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#21

Рестрикцията е от Бай-Гугъл, в.10. Заобикалки само с права на разработчик, евентуално... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#22

(2020-02-05, 22:19:18)Бижу написа:  Абе не ми трябват тия записи за СРС, ама много забравям и като ми кажат нещо и забравя, си прослушам записа и се светвам. А така, смятай колко пропуски ми предстоят... Дано пък се появи след някой ъпдейт. Направо нямам идея как ги раздават тия екстри - на един има, на друг няма. Пък човек си купува модела и заради възможностите му, нали! Тука има - тука нема...
Това е политика на Гугал не е от модела на телефона, четах че за даилера на Гугъл пак щяли да добавят запис на разговор и тук може да го върнат
Имах теми за Mate 30 и при ъпдейта спряха да работят и повиче немогат да се инсталират, това е полужението
Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu, Бижу
Цитирай
#23

Е, мерси, DoryanY! Поне внесе някаква яснота да не се питаме какво става.

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Бижу за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#24

(2020-02-05, 22:37:22)DoryanY написа:  Това е политика на Гугал не е от модела на телефона, четах че за даилера на Гугъл пак щяли да добавят запис на разговор и тук може да го върнат
.........

Не е политика на Гугъл, а на ЕС. Европарламента гласува тези ограничения. Самсунг и Xiaomi също спряха записа на разговорите за телефоните които продават в Европа, но за другите региони я има тази "екстра".
В раздела на Самсунг има тема за това. Телефона се връща до заводски настройки и се стартира с израелска, тайландска или с друга сим карта на държава за която не важат тези глупави ограничения. Може би ще се намери решение и за Huawei.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#25

Хрумна ми ако се извади СИМ картата и се смени региона на телефона с някой дестинация от тези които колегата e споменал ,да ли ще може да се инсталира.Не е зле да се пробва!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)