Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговорите !
#51

Не разрешава инсталация, пробвал съм... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#52

Сега ми се появи опция за връщане на старата версия в hisuite, а преди 2 дена нямаше :d

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#53

При мен за втори път ми се случва Hi suite да ми изчезва.Не знам антивирусната ли го деинсталира без предупреждение, аз не съм го деинсталирал.Преди малко включих телефона в лаптопа и на него Hi suite се включи а на телефона не потърсих приложението но то липсва ше. Инсталирах го на ново.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#54

Аз все още карам с 9 заради call recodera.
Не ми се появяват тези две приложения за пропуснатите повиквания в приложения-специален достъп-оптимизация на батерия, ако ъпдрейдвам на 10 Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#55

Как да не се появяват. Като отвориш приложения, горе 3 те точки специален достъп-Оптимизиране на батерията-пише - да несе оптимизира и стрелка на долу и чукаш на нея и трябва да пише всички приложения. А кал рекордера си работи без проблем на 10 след като е инсталиран преди това на 9. Проблема е да не се прави после фактори ресет, защото го маха. По добре понижение пак на 9 и инсталиране на ново        

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#56

Ами не се появяват изобщо. Трябва да върна фабрични, чак тогава се появяват там, а тогава ми изчезва вградения call recorder.
В началото мислех, че е от операторската версия на софтуера. Изкарах сим картата и върнах на 9, после пак на 10, но пак ги няма там.. Даже след чиста инсталация от 9 на 10 пак ги няма....
Вече се отказах, засега ще карам с девятката.
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#57

Качи снимки да видя как е при теб

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#58

Е, вече съм с андроид 9.
Цитирай
#59

Ако само заради тези настройки се отказваш от 10,това с известията се оправя. Явно нещо бъркаш

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#60

Или не мога да се изразя както трябва, или ти не ме разбираш Smile
След като качвам андроид 10 не ми се появяват приложенията "синх. на контакти" и "идентиф. на номера" в настройки - приложения - приложения - специален достъп - оптимизиране на батерията - всички приложения.


Вече трети път качвам десятката. Ако върна фабрични тогава всичко е ок.

ПП: Иначе не ми е проблем, ако искаш утре ще качвам пак 10 и ще записвам всичко. И без това цял ден лежа, имам много свободно време(coronavirus) Big Grin
Цитирай
#61

Разбирам те но там кадето е подчертано, Да не се оптимизират, ти чукаш ли да излезна всички проложения. А и телифона ти на български ли е? Защото ако е на английски ще пише друго

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#62

Това е в андроид 9
https://vimeo.com/399717475
Цитирай
#63

За 9 не знам, то там нямаше проблем. Видеото го гледам сега на телефона и трудно мога да разбера какви има там. Но така се отварят настройките и при всички се оправих известията по тези настройки. При 10 може да са добавини тези двете

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#64

Точно при 10 ги няма тези 2 приложения, поне при мен.
Иначе ако правя фабрични се появяват.
Цитирай
#65

И при 9, и при преминаването ми към 10 ноември месец двете приложения са налични !
Цитирай
#66

Аз ги имам при 10-ката без фактори и всичко работи с пропуснати, но трябва да ти се заключва дисплея, иначе не се показват на AOD


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#67

Заключен е. Както и да е, ще карам без тях. Все някога ще се появят.
Цитирай
#68

(2020-03-22, 23:07:34)extremee13 написа:  Или не мога да се изразя както трябва, или ти не ме разбираш Smile
След като качвам андроид 10 не ми се появяват приложенията "синх. на контакти" и "идентиф. на номера" в  настройки - приложения - приложения - специален достъп - оптимизиране на батерията - всички приложения.


Вече трети път качвам десятката. Ако върна фабрични тогава всичко е ок.

ПП: Иначе не ми е проблем, ако искаш утре ще качвам пак 10 и ще  записвам  всичко. И без това цял ден лежа, имам  много свободно време(coronavirus) Big Grin
Опитвал ли си настройки>приложения>приложения-трите точки-показване на системни процеси-после специален достъп>оптимизиране на батерия стрелката на долу>всички приложения и там да ги потърсиш?
Цитирай
#69

Сега проверих и така, но пак ги няма там. Иначе сега съм с андроид 9, трябва да се тества при 10.
Цитирай
#70

(2020-03-23, 19:20:25)extremee13 написа:  Сега проверих и така, но пак ги няма там. Иначе сега съм с андроид 9, трябва да се тества при 10.
Днес гледах клипа който си качил. На лаптопа се вижда че тези приложения ги има само при системни процеси.От там можеш да промениш настройките като отвориш приложението-стартиране на приложението и от автоматично да е на ръчно


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#71

Сега сложих андроид 10 и направих така, но не мисля, че ще има ефект
   

Преди малко пак проверих и този път приложенията се появиха в приложения-приложения-специален достъп-оптимиз. на батерията.
Вече всичко е ок. Благодаря на всички за помощта.
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#72

(2020-02-05, 22:28:24)DoryanY написа:  Знам че който го е имал на 9 и е ъпдейтвал на 10 се запазва. Но ако направиш фактори ресет, вече го нямаш. Дискутирано е по напред из темите. По другите форуми също така се пише. То и аз го имам но е от 9 и си работи сега съм на10. 178


Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalк

Имам въпрос.... Аз съм с п30 про и не мога да правя запис, какво ли не опитах и програми инсталирах и нестава. Имате ли представа дали има начин? Андроида е 10

Здравейте! Аз имам същия проблем. С P30 pro съм и записа на разговори не мога да правя... С версия 10 съм. Има ли начин да го оправя? Сумати неща инсталирах и нестава! ???

Здравейте! Аз имам същия проблем. С P30 pro съм и записа на разговори не мога да правя... С версия 10 съм. Има ли начин да го оправя? Сумати неща инсталирах и нестава! ???
Цитирай
#73

call recorder skvalex записва, и се чува много добре. Трябва да се настрои за да записва. Инсталирай пробната версия, защото е платено.



Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#74

Нестава..... Дава ми че приложението не може да използва микрофона на телефона. И на другите така ми даваше. Как мога д аго оправя?
Цитирай
#75

На 10 не може ! Това е следствие на рестриктивната политика на Google !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Boby13 за това мнение:
  • oxuboxu, Ritkona
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)