Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговорите !

Пак го качвам
.apk Запись_разговора_CallRecording_10.1.0.apk Размер: 489.1 KB  Сваляния: 117


Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nik4o за това мнение:
  • georgi4a
Цитирай
Аксесоари

Nik4o Той и горния линк си работи,но през браузер,през тапаталк не може.
Цитирай

Стоковия работи супер. Някой има ли идея как да спра всякакъв вид известия, относно записването на разговор. Винаги след разговор ми излиза, че имам записани еди колко си разговори.
Цитирай

Логично е настройки>приложения>приложения>звукозапис>известия и от там да ги спреш.Не съм опитвал защото ми е по-удобно така.
Цитирай

Не става, не мога да махна отметката.
Логично щом пиша коментар, съм пробвал няколко неща.
Цитирай

Отметката е фиксирана, абсолютно си прав. Като си получиш поредното съобщение за гордо записан разговор му дай джентъл нотификейшън, поне да не вдига излишен шум, като кокошка снесла яйце.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Известията на звукозапис на обажданията могат да се спрат    

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Аз обаче не мога да го инсталирам, просто ми изписва че приложението не бе инсталирано, за капак на всичко успях да си махна и оригиналния диктофон на Хуавей и сега няма намиране. През apk mirror го намирам но пак не иска да се инсталира, ПОМОЩ!

Оправих се с call recorder, за тези които като мен не знаеха къде да деинсталират: приложения - системни процеси - recorder - деинсталиране. После инстал на apk и воала.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

alexdevil Виж това приложение звукозапис https://www.apkmirror.com/apk/huawei/hua...-download/
Цитирай

Свалям го и не иска да го инсталира.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Пробвай този,направих бекап на моя,в zip формат е трябва да се разархивира първо

Гледам че през Tapatalk не може да се изтеглят файлове,ще трябва през браузера.Вариант за инсталиране на huawei recorder е,инсталирасе от apply Valerie Petal Search,и пишеш huawei recorder    

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk


Прикачени файлове
.rar Звукозапис_v10.1.0.501(100100501)_1602665500595.rar Размер: 1.67 MB  Сваляния: 41
Цитирай

Дуки, не било налично за нашия регион! Говорих със съпорта и ми обясниха че трябва да го докарам до фабрични настройки за да цъфне тъй като било системно приложение, а как така успях да го изтрия нямам идея.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Интересно защото в Dxa един също си го е изтрил,и после си го е изтеглил от apkmiror същия линк който ти бях качил.Виж в апгалери на снимките съм показал,дали го има и при теб.Първо чукаш долу на човечето в дясно,и търсиш        

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

Евалата колега, наистина трябва да ми дадеш адрес на който да ти пратя шише или каквото кажеш. Стана идеално.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

Радвам се че е станало Big Grin  с app galery ли го направи,ако някой пострада да знае какво да прави.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • dreamdreamt
Цитирай

С последния метод който ми даде, пост номер №138.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай

(2020-10-12, 22:47:22)DoryanY написа:  Известията на звукозапис на обажданията могат да се спрат

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Прав си. Така се получи. Благодаря. 
Аз съм пробвал да спра известията на другото приложение "звукозапис"
Цитирай

Здравейте,някой има ли работещо АПК за запис на разговори?След минаване към EMUI 11 и ресет на телефона АПК-то от по-горните постове не иска да се инсталира.
Едит:Оправих се с тази тема https://forum.xda-developers.com/t/genui...1.4170695/
Цитирай

(2021-03-14, 14:53:59)bajchoni написа:  Здравейте,някой има ли работещо АПК за запис на разговори?След минаване към EMUI 11 и ресет на телефона АПК-то от по-горните постове не иска да се инсталира.
Едит:Оправих се с тази тема https://forum.xda-developers.com/t/genui...1.4170695/

Здравейте,
Добра новина!

В темата зa P40 Pro https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1669752

Поздрави!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай

Call Recorder app for Huawei EMUI 11 phones


Прикачени файлове
.rar Huawei HwCallRecorder EMUI 11.0.0.109.rar Размер: 233.41 KB  Сваляния: 39
[-] 4 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • achodemo, extremee13, jivkojj, The Godfather
Цитирай

Чудесна новина за мен. Рекордера ми вършеше работа и ми беше тъпо, че го забраниха.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай

При мен си работи без проблем т.е след упдейта на ЕMUi 11 си продължи да работи старото apk от EMUI 10.Но не съм правил ресет на телефона.

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай

Да и при мен си работи,но помня преди при EMUI 10.1 го спряха,а и след връщане на фабричните настройки,ще спре,и тогава ще инсталираме този за EMUI 11.Добре че го има,защото само при Huawei си го има с заводско приложение да работи,а не с разни гимнастики като при други марки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • schumisv
Цитирай

Да точно така.Преди ресета си работеше старата версия,но след ресет даже не искаше да инсталира АПК-то.Та да се ползва това на @DoryanY
Цитирай

Записа работи отново, но което ми прави впечатление, че преди, когато е записвало, за 3 минути разговор е правил около 500КБ файл. Сега за същото време е 3,5МБ, тоест 7 пъти повече. И при вас ли е така?

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)