Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запис на разговорите !

Аз съм на версия 10.1 и при мен за 2.56минути запис е 3.3 МБ.
Цитирай
Аксесоари

Сега разгледах по-подробно - преди са използвали .amr файлов формат, а сега е .m4a. От там идва разликата.
Ще трябва някой батч конвертор, че много място заминава така.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

Някой може ли да каже дали след ъпдейта до 11 запис на разговорите работи?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Отговорили с ме,работи си още версията за 10.1,ако се наложи преинсталация има версия за 11,така че спокойно.
Цитирай

Ок благодаря.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Грешка

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

Сбъркали сте раздела, защото тук е за Huawei и EMUI, а не за MIUI Smile
Цитирай

Видях,ама късно.. сега ще преместя, извинявам се

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

С п30про и EMUI 11 записа на разговори работи но се чува много слабо този с когото говориш.Ако някой знае нещо по въпроса и може да помогне.Благодаря .
Цитирай

Аз съм с версия на рекордера 10.1 но с EMUI 11 и се чува отлично,то няма настройки на приложението за да ги промениш,нека някой с новата версия 11 на рекордера да кажи при него как е.
Цитирай

Не намирам разлика.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Досега нямах callrecorder. Прочетох малко по темата, изтеглих програмката , инсталирах я и всичко си заработи идеално.
.apk Huawei HwCallRecorder EMUI 11.0.0.109.apk Размер: 450.71 KB  Сваляния: 101
[-] 1 потребител изказва благодарност на bulgaran за това мнение:
  • ivo r
Цитирай

Бях го забравил от 9 версия. Благодаря ви, пичове, работи перфектно!

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

Здравейте, при мен се появи това


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Дай малко информация,това коя версия на запис на разговорите е,за EMUI 10 или 11?Защото ми прилича на приложението диктофон,но от EMUI 10.Ето как изглежда приложението за запис на разговорите, другото със стрелката е диктофон.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

(2021-04-13, 19:57:14)bulgaran написа:  Досега нямах callrecorder. Прочетох малко по темата, изтеглих програмката , инсталирах я и всичко си заработи идеално.

Благодаря!На nova 5T работи перфектно.
Цитирай

Здравейте!
И аз го инсталирах,както е описано по-горе, изписа че го инсталирало, но дори и след рестарт на телефона не се показва, като започвам разговор???
А го има в приложенията, както сте го показали?
Цитирай

@radiboi Трябва да го активираш,от самия дайлер(телефон) горе трите точки-настройки-автоматично записване,правиш го на автоматично,записите са пак там при трите точки-записване на разговори.

Huawei P30
Цитирай

(2022-01-01, 11:37:00)DoryanY написа:  @radiboi Трябва да го активираш,от самия дайлер(телефон) горе трите точки-настройки-автоматично записване,правиш го на автоматично,записите са пак там при трите точки-записване на разговори.
Не мога да ги намеря тези точки?
Цитирай

Ето тук.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай

(2022-01-02, 16:49:38)DoryanY написа:  Ето тук.
Намерих го, обаче чрез търсачката като влезна в настройки, а по твоя начин го няма.
Активирах го , но при провеждане на разговор не ми се показва за да го натисна, когато искам да записвам разговора?
Цитирай

Правиш го на автоматично да записва, и трябва да се активира.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай

Не се показва при мен?
Няма го?
Цитирай

Рестартирай телефона, https://www.huaweicentral.com/download-c...ones-link/

Huawei P30
Цитирай

При мен е автоматично
Виж в папка записи дали има такива

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)