Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оторизиран сервиз на Нокиа
#26

Кофти, но поне от Емаг са били коректни.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
Аксесоари
#27

   

Кошмарът наречен за мен Нокиа 8 приключи. А не исках да е така, но явно HMD не знаят как се правят телефони.
-не оправиха изчезването на пръстовите отпечатъци
-така и не оправиха камерата и пукането в началото при снимане на клип
После всеки 2ри има бяло петно на екрана и за капак при мен се развали високоговорителя.
В повече ми дойде.

Бюджетът ми е до 700лв за нов телефон, не втора ръка или от Китай. Спрял съм се на Моторола One Vision, защото е Android One и ще получи Андроид 10 и 11. Защото жена ми го има от 6 месеца и няма никакви проблеми, а има уникална камера, работи много бързо, звук страхотен и Оптична стабилизация!
Ако имате предложения ще се радвам.да споделите, като вариантите за марка са Samsung, Xiaomi и въпросната Моторола.
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • megatone
Цитирай
#28

Здравейте,
Искам да ви предупредя да внимавате с булграм!
Мой приятел също си изпрати телефона заради бяло петно, но понеже знаем, че няма екрани, очакваше като моята развръзка.
Да но от Булграм му сглобиха от 2 телефона 1 и му го върнаха. Първо беше целия изподран, а те казаха ама вие така го пратихте и после на информация за батерията пишеше, че последно пълно зареждане е било преди 335 дни! Представете си каква залежала бройка са му дали.
Грешката беше, че не си снима кутията нито нищо и сега няма какво и как да докаже.
Като звънна на Булграм да ги пита как така му е сменен екрана и то с надран леко, а уж нямат с месеци екрани и последва едно мълчание и отговор, е нали с вашият всичко е наред вече.
Та, бъдете много внимателни!
Цитирай
#29

Благодаря, ще го имам предвид.

Аз не смятам да го пращам, освен ако нещо не се скапе сериозно. Бялото петънце не ме притеснява.

Но Нокиа ме изгубиха. 7.1-цата на жена ми не може да се зарежда, жака се прецака за няма и година. Моят е хлабав, но засега нямам проблеми.
От а1 ми казаха, че редовно получавали нокии с такова оплакване...

От меланхолия си взех Нокиа, от моят съм доволен, но няма да повторя с тази марка...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#30

(2019-12-26, 07:27:38)XAn4ETO написа:  Здравейте,
Искам да ви предупредя да внимавате с булграм!
Мой приятел също си изпрати телефона заради бяло петно, но понеже знаем, че няма екрани, очакваше като моята развръзка.
Да но от Булграм му сглобиха от 2 телефона 1 и му го върнаха. Първо беше целия изподран, а те казаха ама вие така го пратихте и после на информация за батерията пишеше, че последно пълно зареждане е било преди 335 дни! Представете си каква залежала бройка са му дали.
Грешката беше, че не си снима кутията нито нищо и сега няма какво и как да докаже.
Като звънна на Булграм да ги пита как така му е сменен екрана и то с надран леко, а уж нямат с месеци екрани и последва едно мълчание и отговор, е нали с вашият всичко е наред вече.
Та, бъдете много внимателни!
Ако правилно разбирам твоя приятел просто е пратил телефона с куриер директно в сервиза? Без да иде в магазина от който е закупил телефона и да изиска приемо предавателен протокол в който да е описан проблема и състоянието на телефона?


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай
#31

Телефонът беше като моя, от Емаг. Те пращат куриер на посоченият от Вас адрес. Той му хвърля един бърз поглед, само да не е счупен и толкова. Нямаш реален контакт с продавача.
Цитирай
#32

Хм... Е не се ли подписва приемо предавателен протокол?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#33

Подписва се, но не се гледа толкова обстойно. Аз за моя наблегнах да го огледа хубаво и да напише, че наистина е в перфектно състояние.
Явно моя човек не е направил това.
Цитирай
#34

Свирено бащице. Това ще му е за обеца на ухото.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)