Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оторизиран сервиз на Нокиа
#1

Някой знае ли кой е оторизираният сервиз в България на Нокиа?
Появи ми се едно дразнещо бяло петно на екрана, за което много хора пишат в официалния форум на HMD.

   
Цитирай
Аксесоари
#2

Моя от оператора го пратиха в Булграм. Това петно ниско долу и аз го имам. Моето е Г образно, това е свързващият кабел на зарядното.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
[-] 1 потребител изказва благодарност на dragodraganov за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#3

Most Computers.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • XAn4ETO
Цитирай
#4

(2019-05-30, 21:49:07)dragodraganov написа:  Моя от оператора го пратиха в Булграм. Това петно ниско долу и аз го имам. Моето е Г образно, това е свързващият кабел на зарядното.

При всички е с кръгла форма, ти си първият, който казва, че е с друга форма.
Цитирай
#5

Точно където влиза кабела за зарядното от там почва, даже тръгна на S образно да става. Видях го разглобен и точно там е кабела към платката.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#6

(2019-05-30, 21:47:01)XAn4ETO написа:  Някой знае ли кой е оторизираният сервиз в България на Нокиа?
Появи ми се едно дразнещо бяло петно на екрана, за което много хора пишат в официалния форум на HMD.

Дай линк към сайта на HMD?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#7

(2019-05-30, 23:07:15)Moro написа:  Дай линк към сайта на HMD?

https://community.phones.nokia.com/discu...sure-point
[-] 1 потребител изказва благодарност на XAn4ETO за това мнение:
  • Moro
Цитирай
#8

Заради подобни петна, но по-големи и повече от 1 си дадох 7+ за ремонт и Булграм му еб*ха майката... Нокия ги ремонтират при тях и не ги препоръчвам.

Сега вече знам, че проблемът идва от скапаните дисплеи на LG, а не от по-сериозни проблеми, та не се нервирам и не обръщам внимание (и аз имам петънце).

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#9

Тези петна не се ремонтират. Сменя се екрана. Но екрани за Нокиа 8 няма никъде.
Иначе аз съм доволен от Булграм. Пращал съм им една Моторола, че малкият я скапа и я оправиха. Смяна на панелните, екран, аудио жак.
Нямах забележки към тяхната работа.
Какво ѝ направиха на твоята Нокиа?
Цитирай
#10

Пратих я за смяна на дисплей, върнаха я цялата изподрана, стъклото от едната страна не беше залепено и си се местеше свободно. Пратиха я втори път, залепиха стъклото, но накриво. Имаше лепило навсякъде. Накрая от А1, след намеса и на КЗП, ми върнаха парите и си взех Nokia 8.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#11

След бялата точка на екрана и пращенето на спийкъра, пратих моята пръчка на емаг за ремонт. Препратен е към Булграм. Да видим какво ще стане, като уж нямат резервни части.
Цитирай
#12

Някой може ли да помогне с актуален телефон на Булграм? На посочените никой не вдига.
Цитирай
#13

*2230 на този ли не вдигат?

 
Цитирай
#14

Да, и на този 024452230 също не вдигат. Звънял съм поне 6 пъти и на едния и на другия. Никой не вдига. От вчера звъня.

След 8мо позвъняване вдигнаха.
Екрани нямат и няма как да бъде поръчан. Сега чакам от Емаг да ми звъннат и да виим какво ще взема. Нокиа 8.1 или минавам на друга марка.
Цитирай
#15

Я и аз да се отчета с петната.
При мен има две в долната част на дисплея. Едното е по средата, второто малко над него вляво. Около 7-8мм. Виждат се на светъл фон. Още не са ме издразнили и си карам така. Пред алтернативата да оакат телефона при ремонта по-добре с петна. Май има още година гаранция като наближи края ще му мисля.

Nokia 8
Цитирай
#16

Няма как да прецакат нещо като нямат екрани и няма как да поръчат, защото са спрени от производителя.
Цитирай
#17

Хахахаха ще стане голямо шоу ако поискам да обслужат гаранцията. Smile

Nokia 8
Цитирай
#18

Еми аз нали затова питах за Булграм. Моят тел е там пратен от Емаг за смяна на екран.
Те ми казаха, че няма екрани, защото са спрени от производителя. Сега чакам още Емаг с предложения за нов телефон.
Просто много се мотаят, защото трябва документ със съанивище защо не се отремонтира и защо трябва да се бракува. Това ми обясниха от булграм.
Като има резултат ще пиша какво се случва.
Цитирай
#19

Ще чакаме... Smile

На мен не ми пречи и вече не ми и прави впечатление, но ще е интересно да видя как ще отреагират Емаг.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#20

(2019-10-11, 21:25:15)XAn4ETO написа:  Еми аз нали затова питах за Булграм. Моят тел е там пратен от Емаг за смяна на екран.
Те ми казаха, че няма екрани, защото са спрени от производителя. Сега чакам още Емаг с предложения за нов телефон.
Просто много се мотаят, защото трябва документ със съанивище защо не се отремонтира и защо трябва да се бракува. Това ми обясниха от булграм.
Като има резултат ще пиша какво се случва.
Има ли развитие?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#21

Никакво. 30те дена изтекоха днес. Утре звъня на Емаг да видим какво правим.
Цитирай
#22

Пиши какво ще кажат. Smile

Не знам... Аз съм му фен на телефона въпреки тоя дефект. А и вече не му обръщам внимание.

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#23

Днес ми върнаха телефона от Булграм НЕотремонтиран. Придружен и с документ, че не може да се бракува, защото не отговарял на гаранционните условия. Пълен шах!
Звъннах на Булграм да ми кажат какво значи това? Телефонът бил внесен от неоторизиран вносител! Питах ги Емаг такива ли са? Не последва отговор.
Звъннах на Емаг и им обясних ситуацията. Те се обадиха на Булграм и след около 20мин ми върнаха обаждането и ми казаха, че сумата ще ми бъде върната цялата и телефона ще го бракуват. Изпратиха куриер да го вземе и другта седмица ще ми преведат парите по сметка.
После на 100% минавам на Motorola One Vision.
Цитирай
#24

Супер - поне разбрахме, че Емаг са ок.

Аз ще си задържа нокиата. Предоволен съм от нея, а и размерът ѝ ми пасва идеално. За едното петънце не ми се занимава да се разправям. Може да се пробвам, когато ми писне и реша да взеимам нов телефон... Smile

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#25

Аз не го пратих само за едно петънце.
Бях писал по-горе и че ми отказа високоговорителя! Нито чувам като ми звънят, нито мога да си пусна нещо без слушалки.
А части резервни никакви за този телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)