Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Препоръчайте ми часовник за бягане

Здравейте,

Първо да кажа: аз съм заклет последовател на Nike+. Моля не ми препоръчвайте нещо което няма да работи с него !

Изглежда че Найк + Run Club най-накрая проима версия за wearOS. И с това дилемата ми дали да не взема Apple Watch и да сменя любимия ми пиксел 3 с iPhone привърши ! Smile

В момента бягам с телефона: ползвам GPS (през лятото, през зимата акселерометър), подкасти/spotify и разбира се Nike Run Club. Но така нямам отчитане на пулса. Имам и bluetooth тапи.

Би ми се искало вместо да мъкна телефона да започна да бягам с часовник който да може да прави горното. 

Можете ли да ми препоръчате нещо ?

Освен това имам един специфичен проблем с часовниците: често си бъркам в джобовете и коронките на часовниците закачат в ръба на джоба и се чупят. Втори часовник чупя така. Дори и бутоните се прецакват. Така че ми трябва нещо без коронка Smile
Ще е добре да изглежда като нормален часовник а не като пускова установка за ракета, ама ако няма друг начин ... ОК. 

И да, не ми се иска да хвърля 400+ евра за такова нещо. Сегашния ми не-умен (тъп ?) часовник струва към 200 евра и си го харесвам Smile

Гледах малко по Нета и засега TicWatch S2 изглежда доста прилично. Макар че мога да скоча и на Про-то ... ама тези две бутончета ще ги смеля за няма и 6 месеца до колкото знам Smile

Благодаря предварително !

Pixel 3
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)