Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Закупуване на Huawei P30 Pro от OLX
#26

Прати ми го с кутията ,само си плати доставката
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами - има !
Това, че ти не знаеш, не значи, че ги няма Smile
Цитирай
#28

Е няма нужда, снимай ми преди и след някоя твоя кутия. Smile Да бе ок, всички станахте опаковчици във форума, хайде моля ви се. Big Grin
Цитирай
#29

Пич, имам приятел, с който сме отраснали заедно, който допреди 2 години не знаеше какво е Snapdragon. Сега има магазинче за мобилни телефони, внос от "ще ти падне шапката, ако ти кажа". Та, същия има такава машина и ти гарантирам, че няма да различиш дали е фабрично опакован или с нея. Разликите са нищожни и видими само ако сложиш двете кутии една до друга.

Никакви пари за нещо, което не си видял с очите си от ОЛХ.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gurcayy за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#30

(2019-06-10, 20:54:46)nowhere написа:  Е няма нужда, снимай ми преди и след някоя твоя кутия. Smile Да бе ок, всички станахте опаковчици във форума, хайде моля ви се. Big Grin
добре де дай ти продам дин неотварян P30 Pro Red с найлоните си за 1000лв.Ама ще ти го пусна без преглед и тест,щото ако не го харесаш ще ми го върнеш отворен.
Цитирай
#31

Продай ми добре. Съгласен съм.
Цитирай
#32

(2019-06-11, 06:13:01)nowhere написа:  Продай ми добре. Съгласен съм.
пиши ми на лични данни за доставка
Цитирай
#33

(2019-06-03, 19:24:23)hazART написа:  Когато купувате телефони от OLX най-добре е да са неразпечатвани, както и с гаранция и гаранционна карта и протокол, според зависи как е взет.
@vova, с колко пари си вече на загуба, от толкова честа смяна.
Ако седна да смятам....знам ли, не са много де, все пак има и пазарлък, всеки е обявил цена от която да може да намали поне 50лв и пак да спечели нещо, а и повечето са взети на фирма с бонус точки за доста по-малко пари от пазарните.

То затова има и опция лично предаване, според мен за предпочитане, сядате на масата казваш ако всичко е наред го взимам, и почваш отпечатване преглед сравняване на документи, включване на апарата и ако всичко е ок, плащаш и бегаш, от куриерските фирми едно че ще ви треснат такса наложен платеж та свят ще ви се завие, едно че винаги има риска да сте си стиснали ръцете а купувача да не го вземе.
Цитирай
#34

Много бързо се разсъхна работата, само докато му писах, че няма как да дам толкова пари без да видя телефона и ми каза, че тъкмо щял да ми пише, че няма да може да продаде телефона, защото имал проблем с мобилния оператор от който го е закупил, били го излъгали, щял да пише разни жалби пича и такива истории. Същевременно обявата му не е свалена от сайта. Съвсем намирисва работата. 

А има разни обяви от търговци, които пишат гаранцията към техния магазин, до колко е сигурна там работата?
Цитирай
#35

(2019-06-11, 08:24:36)delirium755 написа:  Много бързо се разсъхна работата, само докато му писах, че няма как да дам толкова пари без да видя телефона и ми каза, че тъкмо щял да ми пише, че няма да може да продаде телефона, защото имал проблем с мобилния оператор от който го е закупил, били го излъгали, щял да пише разни жалби пича и такива истории. Същевременно обявата му не е свалена от сайта. Съвсем намирисва работата. 

А има разни обяви от търговци, които пишат гаранцията към техния магазин, до колко е сигурна там работата?
Колега то пълна гаранция няма никъде дет се вика.Поне за мен това че взимам телефон с гаранция хич не ме успокоява, то ако му има нещо тръгва по сервизи а там дълга и широка.Пресен случай от приятел който си закарал телефона гаранционнонза смяна на батерия,сложили му нова ама като си го взел и разглеждал видял лека драскотинка на дисплея .Вярно трудно се вижда под ъгъл но....и идинсе разправяй ,че е от тях.
А на въпроса ти , зависи кой магазин защото има доста такива които дават гаранции но като се стигне ди връщане ти казват,че еди кой си проблем не го покрива гаранцията и трябва да си платиш.Естествено има и коректни търговци.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • delirium755
Цитирай
#36

Ако устройството е предназначено за европейския пазар няма да имаш проблем да си ползваш гаранцията в официалния сервиз на Хуауей. Проверяваш ИМЕИ на телефона в сайта на Хуауей и там ти изписва в кои държави важи гаранцията.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • delirium755
Цитирай
#37

за този търговец става дума, ако някой е купувал от него...

https://phonesss.olx.bg/
Цитирай
#38

(2019-06-11, 08:42:27)delirium755 написа:  за този търговец става дума, ако някой е купувал от него...

https://phonesss.olx.bg/
Взимай спокойно от него.Тоя е прекупвач и внася и от чужбина.Питай за гаранцията дали е към Хуавей или наш магазин/сервиз
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • delirium755
Цитирай
#39

(2019-06-11, 08:46:01)tiesto_pld написа:  Взимай спокойно от него.Тоя е прекупвач и внася и от чужбина.Питай за гаранцията дали е към Хуавей или наш магазин/сервиз

Благодаря. Питах и каза, че се обслужва от Huawei. Значи всичко трябва да е ок.
Цитирай
#40

(2019-06-11, 08:56:13)delirium755 написа:  Благодаря. Питах и каза, че се обслужва от Huawei. Значи всичко трябва да е ок.
Дефакто не е взиман от нашия регион ,виж модела номера.Иначе да всички имат гаранции към Хуавей.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • delirium755
Цитирай
#41

(2019-06-11, 08:34:57)tiesto_pld написа:  Пресен случай от приятел който си закарал телефона гаранционнонза смяна на батерия,сложили му нова ама като си го взел и разглеждал видял лека драскотинка на дисплея.

Аз като си давах Г4-ката във Виваком го снимаха от всички страни преди да го пратят за ремонт и писаха в протокола, че няма драскотина. Така в сервиза ако го бастисат да си плащат за нанесените щети. В крайна сметка след няколко ремонта ми дадоха нов Г4, на който в последствие му смениха пак дъното и дисплея, че "новият" беше мострен от старите и дефектни партиди... Big Grin
Та зависи къде се дава за сервиз, и нещо много важно за телефони взети на фирма - КЗП отпада, ако се стигне до разпра с търговеца, да го знаете.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)