Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android auto и S10
#1

Здравейте! 
Моля за помощ, как да кача Андроид ауто на моя С10. Всичките apk, които намерих, крашват. Същите файлове на стария С7 работят без проблем.
Цитирай
Аксесоари
#2

Гадна история е то Андройд Ауто. При мен филма беше следния, свалях различни версии и стари и нови докато уцеля коя точно ще се свърже с колата. Голяма игра беше, но нямам точна формула, инсталирай на принципа проба грешка

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#3

Със С7 стана от първи път, но с 10ката греда на всичко, което пробвах.  Bu
Цитирай
#4

При мен си сработи от първи път без проблеми и съм с тази версия - скрийн
Тази версия изпробвал ли си я при теб ?


Huawei Mate 20 Pro
Цитирай
#5
Photo 

(2019-06-09, 10:05:25)m0m0 написа:  При мен си сработи от първи път без проблеми и съм с тази версия - скрийн
Тази версия изпробвал ли си я при теб ?

Да, но за съжаление получавам все същата грешка


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Странно ми е защо го няма в Българския плей стор официално. Аз си го бях свалил на телефона като си бях в България зимата и на мойта кола си работеше прекрасно.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#7

Тръгна най-накрая!!!
Както писах, дори и с версията на m0m0, продължава да дава грешка и да не се стартита от телефона. НО, ако телефона с върже към колата въпреки грешката, работи безпроблемно.  Луда работа!!! Smile
Цитирай
#8

Аз слагам вече 3-та версия на АА и всички работят без проблеми.
Аз го ползвам само на системата в колата.
Единственото, което забелязвам като проблем е, че в някакъв момент започна да има проблем с увеличаването на звука.
Слушам музика /от външно USB или Google Music/, а като дам да увелича или намаля ми променя силата на системните звуци на колата.
Цитирай
#9

След послединя ъпдейт на приложението, спря да се свързва с колата - 5.4.502264
При вас работи ли?

определено е от приложението
върнах предишната версия и работи - 5.4.502244
Цитирай
#10

Да попитам нещо друго. Отдавна анонсираха безжично свързване с колата. Това постижимо ли е с S10 и защо при мен не се получава? Колата е Ford с фабрична поддръжка на AA.
Цитирай
#11

Трябва и самата кола да го поддържа
При Шкода примерно е в листа с опциите или е серийно във високите нива на оборудване
Цитирай
#12

(2020-07-08, 22:55:35)lazarus18 написа:  Да попитам нещо друго. Отдавна анонсираха безжично свързване с колата. Това постижимо ли е с S10 и защо при мен не се получава? Колата е Ford с фабрична поддръжка на AA.
Безжичен Android Auto го анонсираха тази година и все още почти няма коли на които да работи.
Единствено CarPlay работи безжично и то само на BMW.
Преди години бях въодушевен от Android Auto, имах кабел за връзка, но след месец го изоставих. Музика работи през Bluetooth, навигация ползвам на колата и друго не ми трябва.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
#13

(2020-07-11, 18:58:49)p_v_a написа:  Безжичен Android Auto го анонсираха тази година и все още почти няма коли на които да работи.
Единствено CarPlay работи безжично и то само на BMW.
Преди години бях въодушевен от Android Auto, имах кабел за връзка, но след месец го изоставих. Музика работи през Bluetooth, навигация ползвам на колата и друго не ми трябва.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Със сигурност безжичната поддръжка не е от тази година, но няма значение.
И колата и телефона поддържат AA wireless - Volvo V60 2019 и Samsung S10 - но нещо не успявам да го постигна. 
Иначе аз съм доволен много от самия AA. Конкретно за навигацията, не съм срещал още фабрична да ми дава функционалността на Waze/Google Maps.
Така или иначе, тази във Volvo-то е практически неизползваема за мен.
Цитирай
#14

Ако колата поддържа АА безжично и регионът е от поддържаните трябва да работи.

Сетих се за още нещо, тъй като безжичния АА за Европа го има от тази година, възможно е фърмуера на колата да не знае, че може да се върже безжично. Сега видях, че България не е от поддържаните страни.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • lazarus18
Цитирай
#15

Да, това е възможно обяснение.
Напрактика АА не се поддържа тук и слагам програмата със свалено apk.
Ще се "мъчим" с кабел тогава.
Цитирай
#16

Има workaround с USB адаптор, който да замести кабела. Трябва само да се намери такъв за АА.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)