Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blokada и S10+
#1

Използвам въпросната програма, но не много успешно. Първия проблем е, че след известен период ми блокира изцяло достъпа до интернет, и на Wi-Fi, и на мобилни. Оправя се само с рестарт на телефона. Вторият е, че се появява като един от основните консуматори на батерията, което не мисля че е нормално? Някакви идеи какъв може да е проблема и евентуално как да се реши?

GM-9750


Цитирай
Аксесоари
#2

На андроид 9 можеш от самото меню да забраниш рекламите. Въвеждаш DNS адрес dns.adguard.com и нямаш реклами. Ето къде:
Settings > Connections > More connections settings 
[Изображение: 26751527.jpg]

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • hitman, laleff
Цитирай
#3

(2019-06-03, 04:17:26)doctorat написа:  Използвам въпросната програма, но не много успешно. Първия проблем е, че след известен период ми блокира изцяло достъпа до интернет, и на Wi-Fi, и на мобилни. Оправя се само с рестарт на телефона. Вторият е, че се появява като един от основните консуматори на батерията, което не мисля че е нормално? Някакви идеи какъв може да е проблема и евентуално как да се реши?

Здр,сложи в настройки на Блокада Cloudflare 1.1.1.1
и няма да имаш ядове.
Минах през гореразказаното от теб
сега всичко е ТОП

S 23 ULTRA 1000 GB , THL
Цитирай
#4

(2019-06-03, 04:17:26)doctorat написа:  Използвам въпросната програма, но не много успешно. Първия проблем е, че след известен период ми блокира изцяло достъпа до интернет, и на Wi-Fi, и на мобилни. Оправя се само с рестарт на телефона. Вторият е, че се появява като един от основните консуматори на батерията, което не мисля че е нормално? Някакви идеи какъв може да е проблема и евентуално как да се реши?

Tрябва да я свалиш като apk.фаил от тук.  https://blokada.org/
Не я инсталирай от Google Play.
Цитирай
#5

Благодаря за отговорите.
@rikob Точно там съм я взел, не е от Google Play
Смених DNS сървъра със препоръчания от desielenkova и ще тествам. Освен това на blokada.org са обновили предлаганата версия и може също да помогне.

@ivan_vylka Това може ли изцяло да замени дейността на Blokada, защото тя освен смяна на DNS нали прави и VPN на телефона?

GM-9750


Цитирай
#6

Аз пробвах с метода на вълка и спрях Blokada. Изцяло я заменя и няма смисъл и от VPN който допълнително ще точи батерията.

Sent from my Huawei Mate 20 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)