Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокиране на Скрит/Private номер
#1

Здравейте, имам проблем. Телефона е Xiaomi MI A1 и не успявам да блокирам/спра обажданията от такива номера. Пробвам много приложения от маркета но безуспешно... Моля за малко помощ или идея какво да направя.

Благодаря.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-06-03, 16:42:32)maxxx написа:  Здравейте, имам проблем. Телефона е Xiaomi MI A1 и не успявам да блокирам/спра обажданията от такива номера. Пробвам много приложения от маркета но безуспешно... Моля за малко помощ или идея какво да направя.

Благодаря.
Какви номера не разбрах?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

(2019-06-03, 16:43:25)tiesto_pld написа:  Какви номера не разбрах?

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Private number / Unknown number / Частен номер

На всеки телефон съм виждал различно да го изписва.
Цитирай
#4

Нямам си на идея как можеш да блокирашномера които всъщност са с опция unknown

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#5

Настройки на обаждане --> Списък на блокирани номера --> избираш "Списък с блокирани обаждания" и после избираш "Блокирай обаждания от скрити номера"[Изображение: 43eaa6bfbb1e4129da080537e5666439.jpg]

Edit: оо, бях забравил ,че си с Андроид One
..

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#6

Когато ти звънне непознат номер, след това излизали ти меню с въпрос, дали номера е познат или искаш да го блокираш?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай
#7

(2019-06-03, 16:42:32)maxxx написа:  Здравейте, имам проблем. Телефона е Xiaomi MI A1 и не успявам да блокирам/спра обажданията от такива номера. Пробвам много приложения от маркета но безуспешно... Моля за малко помощ или идея какво да направя.

Благодаря.
Тази програма върши работа: Blacklist Pro. Пропуска първия сигнал, но при този, който звъни това не се усеща.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#8

(2019-06-03, 18:29:31)GodPetar написа:  Когато ти звънне непознат номер, след това излизали ти меню с въпрос, дали номера е познат или искаш да го блокираш?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

Тц, не излиза нищо друго освен да го изтрия.

(2019-06-03, 21:09:38)Luke Netwalker написа:  Тази програма върши работа: Blacklist Pro. Пропуска първия сигнал, но при този, който звъни това не се усеща.

в маркета е няма, а и не съм много на ти с нещата
Цитирай
#9

(2019-06-04, 13:40:06)maxxx написа:  в маркета е няма, а и не съм много на ти с нещата
Заповядай!  Не е необходимо да си кой-знае-колко на ти, за да я настроиш както ти трябва.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#10

Темата е малко стара и не за моя модел, ама да питам, как може да блокирам частни разговори на Sony XZ1 ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)