Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Префлашване на Xiaomi Hey+
#1

Здравейте днес ми пристигна въпросната гривна с флашната английска версия на фърмуера от AliExpress ,обаче автоматично ми се пусна ъпдейта от приложението и гривната не се ъпдейтна даде грешка,но след това му дадох да се ъпдейтне отново и изобщо не се усетих ,че ще се ъпдейтне до най-новата китайска версия . Намерих въпросният сайт : http://www.androidphone.us/2019/01/xiaom...flash.html   ,обаче при мен не иска да тръгне ъпдейта ,защото вече е до последна версия и не иска да си направи папките като от клипа . Има ли начин да си сложа въпросанта английска версия ?  Bu

П.С. Пробвах да си направя папките ръчно и сложих английския фърмуер ,обаче не мога да го накарам да се ъпдейтне ,защото програмата казва ,че това е най-новата версия .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
Аксесоари
#2

Направи ги ръчно
Цитирай
#3

Направих ги , редактирах си първият пост .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianiovski за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#4

Руснаците съветват при преход от китайски firmware, първия път да се направи "Възстановяване" .
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry83312468


Прикачени файлове
.jpg 15652533.jpg Размер: 29.94 KB  Сваляния: 25
Цитирай
#5

Днес излезе нов ъпдейт 1.13.79 при което гривната искаше да се ъпдейтне ,направих като от клипчето до като се свалявше фърмуера спрях блутута и даде грешка . След това намерих въпросната папка 1.13.79 не във вътрешната памет ,а в картата памет и там сложих въпросните два файла 0 и 1 от архива с английският фърмуер ,но реалната му версия беше 1.13.59 . Гривната се ъпдейтна успешно на английски език . В момента на нея ми изписва ,че съм с 1.13.79 ,но реално съм с 1.13.59 след това направих ресет от самата гривна . Целта е да има нов ъпдейт за да можеш да налееш фърмуера ,който искаш да сложиш .

Имам въпрос при всеки появил се ъпдейт ръчно ли ще трябва да си го инсталирам за да не се промени пак на китайски език (мисля ,че знам отговора ,защото вече направих тази грешка ,но да попитам все пак Big Grin )

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#6

В предишната тема за HEY+ ви бях предупредил да не си взимате този боклук който така и няма да види официален глобален firmware въпреки всички обещания. И да за всеки нов firmware ще трябва да минаваш по тази процедура...

Аз продължавам да чакам Mi Band 4 освен ако не се прежаля за Amazfit Lite Youth или там както се води определено тези 20 дена standby вече ми звучат доста примамливо за да скоча на Smartwatch...
Цитирай
#7

Вече има официален Английски език.Изтегляте си приложението от Google Play ,ъпдейтвате си софтуера и в самите настройки на гривната в приложението си има за смяна на езика към Английски Smile

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
[-] 1 потребител изказва благодарност на ianiovski за това мнение:
  • dp4u4umi6ev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)