Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон около 900 - 1000 лв
#26

А такива неща няма да се случат повярвай ми!Имам предвид цени на флагмани под 500лв....виж след 5 години може!За пример давам Ейпъл.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Не знам кой идиот би си продал п30 про или друг от флагманите на Huawei за под 500 лв, при положение че телефонът няма да има проблем с андроид и гугъл?!? Само крайно заблуден човек би си продал смартфона на тази цена, само защото е чул някакви глупости и не ги е осмислил.. Жалко е, че хората са лошо информирани и има доста обяви на Huawei на смешни пари.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на Iordannenov за това мнение:
  • hitman, koprio
Цитирай
#28

(2019-06-05, 15:19:09)tiesto_pld написа:  Бих избрал Пиксел 2/2xl  за тия пари втора ръка

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

За тия пари има нови 2xl Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • tiesto_pld
Цитирай
#29

(2019-06-05, 16:59:18)Legend написа:  За тия пари има нови 2xl Smile
Има и Пиксел 3 от Гугъл Стор за 600$ ама....дълга и широка,у нас Pixel 2 нови само в големите вериги и са над 1000+

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#30

(2019-06-05, 16:45:56)Iordannenov написа:  Не знам кой идиот би си продал п30 про или друг от флагманите на Huawei за под 500 лв, при положение че телефонът няма да има проблем с андроид и гугъл?!? Само крайно заблуден човек би си продал смартфона на тази цена, само защото е чул някакви глупости и не ги е осмислил.. Жалко е, че хората са лошо информирани и има доста обяви на Huawei на смешни пари.

Sent from my MAR-LX1A using Tapatalk


Човек, който си купва определен модел телефон, защото му харесва името, не се слави с интелекта си. В момента масово се опитват да си продадат устройствата. В OLX е пълно с обяви и бартери за каквото и да им дадеш. Въпорс на време е да им паднат рязко цените като спре търсенето. Аз лично за слушалка и камера, колкото и да е хубава, повече от 200лв реално не бих дал. На П30 се говори, че повече системни ъпдейти няма да получи, освен някой друг секюрити пач.  Но това е дискусия за друга тема Smile Разбра предполагам, какво се опитвах да кажа.
Цитирай
#31

(2019-06-05, 17:59:19)FeNiX написа:  Човек, който си купва определен модел телефон, защото му харесва името, не се слави с интелекта си. В момента масово се опитват да си продадат устройствата. В OLX е пълно с обяви и бартери за каквото и да им дадеш. Въпорс на време е да им паднат рязко цените като спре търсенето. Аз лично за слушалка и камера, колкото и да е хубава, повече от 200лв реално не бих дал. На П30 се говори, че повече системни ъпдейти няма да получи, освен някой друг секюрити пач.  Но това е дискусия за друга тема Smile Разбра предполагам, какво се опитвах да кажа.

Хайде стига спекулации за неща, които се разбра, че няма да се случат. Всичко се отнася за новите телефони, които следва да излязат - P30 серията ще си функционира нормално, дори и със забавени ъпдейти евентуално.
Кои си продават телефоните в ОЛХ? Тези които са чули по новините, че САЩ налага санкции на Китай и драмата с Гугъл и ХуХавей. В случая, едни ще спечелят, а други ще загубят от лошата информираност. А и като цяло, още си наместват разменените шапки, и не се знае какво точно ще стане.
Цитирай
#32

Здравейте, благодаря на всички за мненията.
Намерих много изгодна оферта за P30, неразпечатан и на доста добра цена и ще взема него.
Цитирай
#33

(2019-06-05, 17:59:19)FeNiX написа:  Човек, който си купва определен модел телефон, защото му харесва името, не се слави с интелекта си. В момента масово се опитват да си продадат устройствата. В OLX е пълно с обяви и бартери за каквото и да им дадеш. Въпорс на време е да им паднат рязко цените като спре търсенето. Аз лично за слушалка и камера, колкото и да е хубава, повече от 200лв реално не бих дал. На П30 се говори, че повече системни ъпдейти няма да получи, освен някой друг секюрити пач.  Но това е дискусия за друга тема Smile Разбра предполагам, какво се опитвах да кажа.

Здравей, би ли ме насочил към обява на Huawei P30, който би го бартеросал за S9+, защото на който и да съм предложил отказва, а парите които му търси не са никак малко. Разчитам на теб, защото с кеф бих заменил самсунка за хуавея

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#34

(2019-06-10, 12:35:05)koprio написа:  Здравей, би ли ме насочил към обява на Huawei P30, който би го бартеросал за S9+, защото на който и да съм предложил отказва, а парите които му търси не са никак малко. Разчитам на теб, защото с кеф бих заменил самсунка за хуавея

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Така е, напоследък постоянно следях офертите за P30 и Mate 20 Pro из продавалника и цените си вървят стабилно и съвсем в реда на нещата, изобщо няма никакъв спад и истерия да се отърват от Huawei устройствата си хората.
Цитирай
#35

Колеги в Олх да не мислете,че там са някви разбирачи следящи новините.Не,че няма такива хора, но мисълта ми е ,че хората си продават на нормални цени телефоните си.Кой ще получава ъпдейти и кой не who cares,единствения телефон който получава сигурни ъпдейти на всяко 5 число от месеца е Пиксел.Ако си доволен от телефона си едва ли ще ти дреме за ъпдейти,стига да става за ало-бало ще пием ли бира? И за някоя снимка ухилено пияно и за фото групи...то не виждам къде е драмата?!А да чакаш да падат цените...е наивно,за времето което чакаш по някой лев да отделяш ще е по-добре.
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • extremee13, koprio
Цитирай
#36

И моя Samsung си е с редовни месечни ъпдейти.Голяма истерия с тези Pixel-и.Има няма след година някои тубъри като пуснат пак видеа че Pixel-a им започва да бави и това ще е,до следващия модел Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#37

(2019-06-10, 19:15:07)007 написа:  И моя Samsung си е с редовни месечни ъпдейти.Голяма истерия с тези Pixel-и.Има няма след година някои тубъри като пуснат пак видеа че Pixel-a им започва да бави и това ще е,до следващия модел Smile
покажи едно такова видео не съм засичал,даже виж ако намериш най-стария пиксел
Цитирай
#38

Ето

https://youtu.be/ay8Ya0DYDYE
Цитирай
#39

(2019-06-10, 20:20:37)tolostoi написа:  Ето

https://youtu.be/ay8Ya0DYDYE
Интересно , как са успяли да го направят.Никой от юзърите реалните нали не е споменавал за лаг ,аз лично и трите съм имал и никога съм нямал.Много ми стана любопитно.А относъно 6т то няма спор,чв те там са най-силни в бързината.
Цитирай
#40

Ето и от други юзъри туйтове.

https://youtu.be/5_5zZnuB71w
Цитирай
#41

това са стари клипове за орео,иначе тоя същия влогър има много клипчета против пиксел,наскоро бе отритнат от колегите му. Маркез се казва и в туитър го бяха наредили ,така,че тия клипчета нещо не се връзват.Аз в момента мога да ти покажа 40 отворени хром таба,pubg,всички социални,отворени три камери и още глупости и как нямам лаг изобщо.Говорим за 2 xl
p.s. същото мога да покажа и с pixel xl Smile
Цитирай
#42

Абе не се връзват,но MKBHD като направи сляп тест на камерите и резултатите бяха на 360 градуса. Blackberry смаза IPhone и ей такива работи.One plus и Huawei и те бяха напред в класацията въпреки хейта който отнасят заради камерите.Така че без паника и истерии Smile

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#43

(2019-06-10, 21:25:26)007 написа:  Абе не се връзват,но MKBHD като направи сляп тест на камерите и резултатите бяха на 360 градуса. Blackberry смаза IPhone и ей такива работи.One plus и Huawei и те бяха напред в класацията въпреки хейта който отнасят заради камерите.Така че без паника и истерии Smile
Да и Поко беше на финала!И след това го хванаха,че било уж анонимно гласуване а кои са гласували няма никви данни.Може да му разгледате и другите клипове,в сруги пък хвали че камерата на Пиксел е най-добрата,след месеци забравя какво е говорил и почва да хвали новия излязъл (хуавей) вй такива истории.То да се вържат нещата най-малкото и другите световни влогъри ще го кажат.
Цитирай
#44

Като един OnePlus user мога да кажа че OnePlus са добри телефони, но никога не са се славили с топ камера, там винаги работата е куца, с пиксел изобщо не може да се прави сравнение.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#45
Video 

(2019-06-09, 09:37:57)delirium755 написа:  Здравейте, благодаря на всички за мненията.
Намерих много изгодна оферта за P30, неразпечатан и на доста добра цена и ще взема него.

Предполагам вече го ползваш...
Аз също вече много се замислям за него. Реално май сведох избора до P30 и S 10e и S9 plus..
Цитирай
#46

(2019-06-16, 20:26:31)AAIIRR написа:  Предполагам вече го ползваш...
Аз също вече много се замислям за него. Реално май сведох избора до P30 и S 10e и S9 plus..
P30 е с класа над останалите два.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#47

(2019-06-16, 20:27:57)tiesto_pld написа:  P30 е с класа над останалите два.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Пропуснах по-горе Honor View 20...Мнение?
Цитирай
#48

(2019-06-16, 20:27:57)tiesto_pld написа:  P30 е с класа над останалите два.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
На една и съща класа със S9+, под една класа от S10e.
Цитирай
#49

Да бе, С9 + не си струва

Sent from my HMA-L29 using Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
Цитирай
#50

(2019-06-16, 21:02:27)galaxyhopper написа:  На една и съща класа със S9+, под една класа от S10e.
С кое е една класа по долу от S10e?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)