Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да инсталирам TWRP Recovery
#1

Здравейте,
при опитът ми за вляза в Recovery бях приятно изненадан от червен триъгалник с удивителна по средата.Естественно прерових нета и успях да вляза,но освен рестарт до заводски настройки нищо друго не мога да правя.Това ми е вторият HTC one M9.С първият успях да сложа TWRP Recovery  от раз с комбинациите: "adb reboot bootloader  fastboot flash recovery twrp.img  fastboot reboot" но на този ми излиза грешка:

C:\adb>fastboot flash recovery C:\adb\recovery.img
target reported max download size of 800000000 bytes
sending 'recovery' (20092 KB)...
OKAY [ 1.913s]
writing 'recovery'...
(bootloader) HOSD CL#869604
FAILED (remote: 9 RU_SECURITY_FAIL recovery and bootloader isn't BL_UNLOCKE)
finished. total time: 2.939s


Пробвах и с  WinDroid Toolkit но само ми изписва,че съм флашнал TWRP Recovery но след рестарта всичко е по старо му.
Пробвах всичко което е в нета.Явно има някаква защита или забрана защоно не мога и да го отключа с метода на htcdev.com.

Благодаря предварително на тези които решат да помогнат.

(2019-06-04, 03:17:04)emanuil1972 написа:  Здравейте,
при опитът ми за вляза в Recovery бях приятно изненадан от червен триъгалник с удивителна по средата.Естественно прерових нета и успях да вляза,но освен рестарт до заводски настройки нищо друго не мога да правя.Това ми е вторият HTC one M9.С първият успях да сложа TWRP Recovery  от раз с комбинациите: "adb reboot bootloader  fastboot flash recovery twrp.img  fastboot reboot" но на този ми излиза грешка:

C:\adb>fastboot flash recovery C:\adb\recovery.img
target reported max download size of 800000000 bytes
sending 'recovery' (20092 KB)...
OKAY [  1.913s]
writing 'recovery'...
(bootloader) HOSD CL#869604
FAILED (remote: 9 RU_SECURITY_FAIL recovery and bootloader isn't BL_UNLOCKE)
finished. total time: 2.939s


Пробвах и с  WinDroid Toolkit но само ми изписва,че съм флашнал TWRP Recovery но след рестарта всичко е по старо му.
Пробвах всичко което е в нета.Явно има някаква защита или забрана защоно не мога и да го отключа с метода на htcdev.com.

Благодаря предварително на тези които решат да помогнат.

Реших проблема като изключих каспереца.Моля модераторът да изтрие темата.
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)