Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 30 - първото устройство с Ark OS

(2020-03-29, 17:24:49)Bobby34 написа:  ЕВРО, не лева Smile
Да де 1400лв няма да дам та камо 1400 евро!Без значение от марката,защото за мен не е оправдано и безсмислено!
Цитирай
Аксесоари

(2020-03-29, 17:55:28)pezilink написа:  Huawei P40 Pro Plus ще се продава от юли и ще е по евтин от показаната от теб цена. Със сигурност ще има фенове за най-доброто на пазара.
От другата тема:
Huawei P40 и P40 Pro ще се продават от 7 април, Цената на P40 със 8/128GB памет е €799 , P40 Pro с 8/256GB памет ще струва €999 . P40 Pro+ ще се продава от юни за €1399 вариант с 8/512GB памет.

Амбициозни цени.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

В Емаг предварителна поръчка с 15% отстъпка P40 - 1360лв , P40 Pro - 1656лв .
Цитирай

Но сигурно ще е без Watch GT2 в комплекта както обявиха официално от 7 април

Mate 50 pro
Цитирай

Към днешна дата Huawei Mate 30 и Mate 30 Pro се продават най-добре от всички други устройства с 5G в Китай.

[Изображение: 91cfece1d21831fe354434946c7cf988-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

Само като видя йероглифите и ми става ясно що за "статистика" е това.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Bobby34 за това мнение:
  • androns, martoo, Victormihov
Цитирай

Преди да искат 1400евра, има ли начин да се тури на това чудо Гугъл приложения или трябва потребителя да се настройва към Китайското?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2020-03-29, 16:44:19)Bobby34 написа:  Добре де, в една друга тема говорим как Самсунг цакат европейските потребители и би трябвало да продават по-евтино моделите с Ексинос. Не би ли следвало и китайците да продават по-евтино модели, които нямат основни услуги, които всички останали Андроид производители имат по презумпция?
А то топ модела им по-скъп от Ултрата с 200€...
Нещо не разбрах смисъла на мнението.Има с20 със снап и с20 с ексинос,тук има само без гугъл услуги.Заради тъпия перчем няма друга опция,така че ми убягна паралела който правиш.Цените няма да коментирам защото това за мен вече клони към тотално доене на потребителя и то от всички компании.Наясно съм,че всеки може да си слага каквито иска цени за даден продукт,но...........По-важно е да сме живи и здрави да си вземем каквото ни харесва.
[-] 3 потребители изказват благодарност на bajchoni за това мнение:
  • Boby13, OliQueenBG, Victormihov
Цитирай

След половин година цените вече са наполовина.
Пример- Нов note 10+ вече е 1300в олх.
Така, че високи цени, бързо се и сгромолясват.
Така, ще стане и с този китайчокSmile

Бих му дал шанс, екрана му е много красив, на живо ще е много приятен за окото според мен.
Не е така остър като на Самсунг и не е така "умрял" като на Айфон, нещо посредата.
Но не може ли да се сложи Гугъл апликации, не мисля, че мога да го ползвам.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Mate 30 Pro ползва Android и фирмения интерфейс EMUI, като за приложения разчита на магазина AppGallery. Няколко месеца след премиерата си устройството се появи в ограничени количества в Европа, включително и в България. По този начин компанията реши да провери потребителските нагласи към устройствата без услугите на Google преди идването на серията P40, чиито продажби започват след броени дни. Устройството изглежда много необичайно и дори футуристично и до голяма степен това се дължи на неговия waterfall дисплей (или Horizon Display в маркетинговите материали на компанията). Страните му са извити под ъгъл от 88 градуса, което е позволило на компанията на практика да елиминира страничните рамки. Така двете странични повърхности на телефона са покрити почти изцяло от стъкло.
В горната част на панела има голяма изрязана част за селфи камерата и 3D ToF сензор за лицево разпознаване и боке ефекти, но тя е по-малка от тази секция в Mate 20 Pro. Рамките под и над екрана са малко по-широки, но на живо не правят толкова голямо впечатление. Задният панел е стъклен с 3D профил и извивки в краищата, които му позволяват да се влее плавно в полираната странична рамка за създаването на органична форма. Интересен акцент представлява четворната основна камера, която е поставена в кръгла зона, около която има блестящ пръстен. Стъклото е лъскаво и бързо се покрива с отпечатъци, но можете да го предпазите, като ползвате твърдия калъф от комплекта, което обаче ще ви лиши от ефектния външен вид на гърба. Телефонът е водоустойчив с рейтинг IP68, което е добре дошло за предпазване на инвестицията ви срещу случайно намокряне. Върху горната страна се намира инфрачервен порт, а отдолу са единственият говорител, слот за карти (nanoSIM и Nano Memory) и USB-C порт...
Към цялата статия - тап

 
Цитирай

(2020-03-30, 07:23:55)Victormihov написа:  След половин година цените вече са наполовина.
Пример- Нов note 10+ вече е 1300в олх.
Така, че високи цени, бързо се и сгромолясват.
Така, ще стане и с този китайчокSmile

Бих му дал шанс, екрана му е много красив, на живо ще е много приятен за окото според мен.
Не е така остър като на Самсунг и не е така "умрял" като на Айфон, нещо посредата.
Но не може ли да се сложи Гугъл апликации, не мисля, че мога да го ползвам.
Може да се инсталира колега.

Изпратено от моят LIO-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай

Huawei представи свой аналог на Google Maps във вид на Here WeGo, която е еднакво достъпна както в AppGallery, така и в Google Play.
[Изображение: 267258e91596.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)