Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможност за Backup на Huawei P30
#1

Здравейте колеги,
С П30 съм, но му счупих задното стъкло и утре ще го пращам до сервиза на Леге да го сменят.
Казаха ми, че трябва да го върна към фабрични настройки и така да го пратя.
Има ли някаква програма или вариант да запаметя всичко и след като го взема обратно да си върна всичко както е било?

Единственото, което аз знам и се сещам е да синхронизирам контактите с Google и да си прехвърля снимките на лаптопа, а приложенията след това ще ги тегля наново.
Някой с други идеи?

Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

(2019-06-04, 12:23:30)tenga написа:  Здравейте колеги,
С П30 съм, но му счупих задното стъкло и утре ще го пращам до сервиза на Леге да го сменят.
Казаха ми, че трябва да го върна към фабрични настройки и така да го пратя.
Има ли някаква програма или вариант да запаметя всичко и след като го взема обратно да си върна всичко както е било?

Единственото, което аз знам и се сещам е да синхронизирам контактите с Google и да си прехвърля снимките на лаптопа, а приложенията след това ще ги тегля наново.
Някой с други идеи?

Поздрави!

Ако имаш стар хуйвей можеш всичко да си прехвърлиш без никви загуби, все едно дублираш телефона с phone clone

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#3

Ако можеш зачакай за 50 кинта намаление.
https://consumer.huawei.com/bg/support/service-day/ [Изображение: 511477e315444af80c13162b3630f668.jpg]
Цитирай
#4

Sokolchev - нямам за съжаление

Eksoldier - възползвах се от безплатната гаранция и смяната ще е безплатна.
Цитирай
#5

Ее супер тогава. Ама остава ли воден след тва?
Цитирай
#6

(2019-06-04, 13:09:55)tenga написа:  Sokolchev - нямам за съжаление

Eksoldier - възползвах се от безплатната гаранция и смяната ще е безплатна.

П30 попринцип не е воден.
Цитирай
#7

Ми направи му бекъп и си го качи в облака или на компа, с програмата им също става

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)